RE: Fitnes revolucija u BiH! (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


vjestica -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (2.12.2013 12:49:22)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

postavite mu pitanje na FB o tome


a vježbe nisu teške ...ja jedino zapnem kod sklekova ...mrzim ih...5 inekako a onda me nerviraju.... [sm=smiley36.gif]

pitala sam ga inače za dojilje, kaže da se to trebamo posavjetovati sa ljekarom




Hanady RR -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (2.12.2013 12:49:54)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: vjestica

e slatkišase vla ne mogu odreći
pokušaću ih makarsmanjiti na minimum
a kao mama dojilja nisam sigurna da smijem te čajeve i ostale dodatke koji pomažu topljenju masti
mislim da ću jedino pridržavati programa vježbanja [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

E vala necu ni ja, smanjiti mogu pokusati, ali odreci se necu, ne zelim i ne mogu.[sm=smiley36.gif]
Grickalice i sokove mogu prekriziti, i onako ih rijetko konzumiram.
Ribu tri puta sedmicno niti mogu, niti hocu, jedino ako moze iz konzerve.[sm=smiley36.gif]
Nesto kontam da se ja i je moram nesto pridrzavati prehrane jer imam viska 1-2 kg.[sm=zmeden.gif]
Da li je neko dobio prvi video s vjezbama, ja tonigdje nisam nasla.[sm=zmeden.gif]
Da li se zeleni caj smije piti ohladjen, ono da napravim ujutro i pijuckam cijeli dan? [sm=zmeden.gif]


http://10000kg.net/trening-video-za-prvu-fazu/


obavih svoj trening [sm=smiley36.gif]

kad se zdama popodne vježbat...mm će me ludom porgliasisti[sm=jezicek.gif]




mala_sa -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (2.12.2013 14:44:25)

Sto se tice prehrane, kao dojilja i onako ne jedem puno razlicito od ovog programa; jedino je problem slatko [sm=smiley36.gif], al obecavam sebi svest cu ga na minimum [sm=smiley1.gif].

Ako koja sazna smiju li doile zeleni caj, pls neka napise ovdje, ja nisam uspjela naci tu info [sm=smiley13.gif].

Sa vjezbama aBd startam veceras, kad djeca zaspu [sm=smiley1.gif]!




bebaa -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (2.12.2013 22:00:46)

meni zapinje totalno ovaj video pa sam vidjela samo pola vježbi i dodala neke svoje i na brzinu se slomi....a piše dva kruga...ma jedva jedan.....na kraju trećeg bi bilo maratonci trče poslednji krug....[sm=smiley36.gif]




Hannica -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (2.12.2013 22:34:28)

Ja danas niaam stigla odraditi vjezbe,valjda cu sutra.[sm=smiley36.gif]
Malo sam gledala o cemu se radi i nisam zadovoljna tonom,nista ja ne cujem.[sm=smiley13.gif]




ena23 -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (3.12.2013 10:03:38)

e da pitam gdje se prijavljuje DA BI SE DOBIO MAIL SA PLANOM PREHRANE?




ena23 -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (3.12.2013 10:07:16)

sorry na velikim sllovima. evo odradila sma vjezbe.. jel se rade svaki dan?




Visnja RR -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (3.12.2013 10:09:58)


IZVORNA PORUKA: ena23

e da pitam gdje se prijavljuje DA BI SE DOBIO MAIL SA PLANOM PREHRANE?



da li si ista dobila na mail?

pitaj na njihovo stranici

https://www.facebook.com/Izazov10000




ena23 -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (3.12.2013 10:14:01)

pitala, hvala :)




Lady26 -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (3.12.2013 10:16:09)

Jeste li krenule....ja ni makac [sm=smiley13.gif]




canim -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (3.12.2013 10:22:33)

Jesmo lady, hajde i ti [sm=bravo.gif]




Hannica -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (3.12.2013 11:44:46)


IZVORNA PORUKA: Lady26

Jeste li krenule....ja ni makac [sm=smiley13.gif]

Ni ja.[sm=smiley36.gif] Ja nisam ocekivala ovakav plan prehrane,izbacio sve,gori je od Dukana.[sm=smiley13.gif]




Adana -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (3.12.2013 12:46:41)

Počeh i ja danas... Zaista se nadam da ću istrajati do kraja. [sm=smiley36.gif]
Malčice prilagođeno što se ishrane tiče, za sada ne želim da izbacim baš sve UH: [sm=smiley1.gif]
Odradila sam trening jutros, gledaću da ga radim bar 3x sedmično ujutru.

Nego, piše da je mjerenje ponedjeljkom i da se na mail javi cifra, ja skontah da se javlja minus ako ga ima ili?




minie -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (3.12.2013 13:07:29)

I ja pocela, samo ne mogu izbaciti sav hljeb, svela sam na minimum.
Jutros sam vjezbala, a mozda cu i veceras, jer nisu neke teske vjezbe. Slatkisi jucer i danas nista [sm=smiley1.gif]




mala_sa -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (3.12.2013 13:10:37)

Pih ja se vagah jucer poslijepodne, al iduce sedmice cu ujutro [sm=smiley1.gif].

Ja koliko skontah treba javiti samo minus, ili [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




lady_bubamara -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (3.12.2013 18:34:19)

aaaaaj gladna sam... [sm=smiley13.gif] [sm=smiley36.gif] al valjda izdržim... samo su mi vježbe smrt , kontam, lakše bi mi pao keks svaki dan po tri kruga nego ove vježbe [sm=smiley36.gif]





bebaa -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (3.12.2013 22:52:35)

ja sam zadovoljna....stvarno sam smanjila obroke,čokolade očima nisam vidjela...jesam danas pojela nekoliko štrudlica ali za razliku od prije kad smažem kutiju ovo je super......pijem zeleni čaj doduše samo na poslu i to jednu šolju...smatram da ako se nastavim koliko toliko pridržavati da če i biti nekog efekta....samo su mi vježbe smor.....odo i njih svršiti......[sm=hudicek1.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Visnja RR -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (3.12.2013 22:56:14)

nakon drugog dana extra [sm=bravo.gif]

dvije užine i dva obroka ....nema gric gric.... samo voda i zeleni čaj....

jedino se nisam odrekla jutarnje nesice[sm=smiley1.gif]

sutra opet trening...

danas se vracam s jednog sastanka i zamislila se nešto i profuram do trećeg sprata uz stepenice i onda se sjetih da mi je lift proradio prije 12 dana [sm=smiley36.gif]




bebaa -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (3.12.2013 22:58:41)

joj vidiš ja sam pojela pola kesice onih mareti...mrzim se...zaboravila.....[sm=smiley13.gif]




Visnja RR -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (3.12.2013 23:01:24)


IZVORNA PORUKA: bebaa

joj vidiš ja sam pojela pola kesice onih mareti...mrzim se...zaboravila.....[sm=smiley13.gif]



no no...samo pazi ubuduce i furaj dalje [sm=bravo.gif]




lady_bubamara -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (3.12.2013 23:11:43)


IZVORNA PORUKA: bebaa

ja sam zadovoljna....stvarno sam smanjila obroke,čokolade očima nisam vidjela...jesam danas pojela nekoliko štrudlica ali za razliku od prije kad smažem kutiju ovo je super......pijem zeleni čaj doduše samo na poslu i to jednu šolju...smatram da ako se nastavim koliko toliko pridržavati da če i biti nekog efekta....samo su mi vježbe smor.....odo i njih svršiti......[sm=hudicek1.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


pa beboooooo jedva skonta da si ti, novi avatar [sm=smiley36.gif] ja slatko još uvijek nisam probala a ne može mi biti gore, mami slava, pravim kolače a ni jedan ne smijem probati [sm=sad.gif] mislim, smijem ja al neću [sm=jezicek.gif]
al ove vježbe su mi katastrofa, ja sam ispala iz kondicije totales




bebaa -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (3.12.2013 23:13:11)

uradih 40 trbušnjaka i evo pokušavam da se dohavizam...nešto mi zuji u glavi.......[sm=jezicek.gif]od sutra se penjem stepenicama.....




Hannica -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (4.12.2013 9:45:04)

Ja nikaki nemam volje,jos nista nisam pocela. Ne znam sta mi je,ali...[sm=smiley13.gif]




senka27 -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (4.12.2013 14:47:50)

a i ja sam prijavljena...evo vec drugi dan odradim trening i super se osjecam
i ishranu sam prilagodila pa cemo da vidimo[sm=bravo.gif]




Adana -> RE: Fitnes revolucija u BiH! (5.12.2013 11:28:24)

I ja sam danas radila trening, radicu svako drugi dan... Upalili su mi se misici [sm=smiley36.gif] Ali nije strasno, kako zna biti...

I dalje jedem sve, samo manje, i gledam da budu ta 2 obroka i 2 uzine... Pa vidjecemo. Ako nista vjezbice 3x sedmicno ne mogu odmoci. [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>