Flert (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


Anoniman -> Flert (5.11.2013 23:57:24)

Pozdrav žene...
Da ne pišem zašto sam anonimna...[sm=smiley36.gif]
Mislim da imam problem... U braku sam 7 godina, volim svog muža, dobro funkcionišemo u svakom smislu, imamo malo dijete, imamo normalan život radimo oboje imamo krov nad glavom itd... Eh sad grize me nešto par mjeseci...
Naime na poslu u mom kolektivu postoji muškarac puno stariji od mene koji flerta samnom, diskretno ali flerta... Znači ne umišljam dovoljno sam zrela i pri pameti da skontam... Upućuje mi komplimente često, mijenja izraze lica ili se pocrveni kad mi se obraća pogotovo kad smo sami... Često se zezamo i u početku sam mislila da je sve zezancija ali bogami... Počinjem se osjećati neprijatno u njegovom prisustvu, imam osjećaj da se i ja u nekim situacijama crvenim...
Ne znam komplimenti svakome gode pa mi je ponekad i prijalo kad mi uputi koji kompliment ali ništa više od toga nisam ni pomislila... Osjećam se ružno, nikada ne bih povrijedila svog muža ili ugrozila svoj brak pa me peče savjest i zbog ovoga...
Želim samo neki savjet, ne znam kako da se ponašam prema njemu a da ne budem gruba i papanka... Hvala




Latinka -> RE: Flert (6.11.2013 0:43:56)

Kako on diskretno flerta, tako i ti njega diskretno izbjegavaj [sm=smiley1.gif]
I salim se i ne. Nastoj ga izbjegavati koliko mozes. Kazes da se lijepo slazes s muzem, ne treba ti takav odnos, pogotovo na radnom mjestu. Ipak se tu provodi 8 i vise sati i dok kazes keks sve se to moze pretvoriti u nesto na sta sad mozda i ne pomisljas




madam x -> RE: Flert (6.11.2013 6:31:35)

Ja bih jednom bezobrazno odbrusila i onda bi mu bilo sve jasno.[sm=smiley1.gif]

Kod nas jedan kolega ima običaj tako nešto bzveze...stavi ruku na rame dok pričate, ako se pozdravimo onda ko fol drži ruku nešto, ma bezveze i hajde. I onda ja njemu jednom kažem, da mi pusti ruku i da ja to ne volim . I gotovo. Završena priča.




Mirkica -> RE: Flert (6.11.2013 7:10:38)

ako zelis sama to mozes lijepo i na lijep nacin rjesiti ako zelis naravno , mislim da je covjek tj. kolega dovoljno kulturan i zreo da ce skontat i signal kad je dosta :)) jer ocito da si do sada davala signal da smije e sada daj signal kad je dosta , znas muskarci su cudni oni prevedu sebi malo drugacije nego mi posaljemo ako je tebi godio njegovo kompliment on je kontao nesto vise .




bebbe RR -> RE: Flert (6.11.2013 7:43:20)


IZVORNA PORUKA: Mirkica

ako zelis sama to mozes lijepo i na lijep nacin rjesiti ako zelis naravno , mislim da je covjek tj. kolega dovoljno kulturan i zreo da ce skontat i signal kad je dosta :)) jer ocito da si do sada davala signal da smije e sada daj signal kad je dosta , znas muskarci su cudni oni prevedu sebi malo drugacije nego mi posaljemo ako je tebi godio njegovo kompliment on je kontao nesto vise .


Slazem se.




Lulu_08 -> RE: Flert (6.11.2013 9:31:59)

Ja lično volim flertovati sa svima, čisto smatram to jednim dijelom svakodnevne komunikacije. Sa flertovanjem ja podrazumjevam poneki kompliment uputiti i primiti, kroz zezu promijeniti izraz lica i sl. Fizički kontakt u tom smislu ne bih tolerisala, doživjela sam lično jednom i jasno dala do znanja da ne želim da mi se tako približava jedan dotični "gospodin" i to je bilo to, više nije. Znam da i moj muž flertuje, primjetila sam nekoliko puta i ne smeta mi, čak mi budi jednu malu dozu ljubomore koja me tjera da se "udvaram" svom sopstvenom mužu, čini nas mladim hehehe. Isto sam 7ma godina u braku, imamo dvoje djece i neki skroz tipično normalan brak, volimo se a u nečemu slažemo više nečemu manje i to bi bilo to.




MicoTico -> RE: Flert (6.11.2013 9:34:38)

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Ja lično volim flertovati sa svima, čisto smatram to jednim dijelom svakodnevne komunikacije. Sa flertovanjem ja podrazumjevam poneki kompliment uputiti i primiti, kroz zezu promijeniti izraz lica i sl. Fizički kontakt u tom smislu ne bih tolerisala, doživjela sam lično jednom i jasno dala do znanja da ne želim da mi se tako približava jedan dotični "gospodin" i to je bilo to, više nije. Znam da i moj muž flertuje, primjetila sam nekoliko puta i ne smeta mi, čak mi budi jednu malu dozu ljubomore koja me tjera da se "udvaram" svom sopstvenom mužu, čini nas mladim hehehe. Isto sam 7ma godina u braku, imamo dvoje djece i neki skroz tipično normalan brak, volimo se a u nečemu slažemo više nečemu manje i to bi bilo to.

Da potpišem, meni to sve OK, dok ne prelazi "granicu dobrog ukusa".




Lulu_08 -> RE: Flert (6.11.2013 9:35:27)


IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Ja lično volim flertovati sa svima, čisto smatram to jednim dijelom svakodnevne komunikacije. Sa flertovanjem ja podrazumjevam poneki kompliment uputiti i primiti, kroz zezu promijeniti izraz lica i sl. Fizički kontakt u tom smislu ne bih tolerisala, doživjela sam lično jednom i jasno dala do znanja da ne želim da mi se tako približava jedan dotični "gospodin" i to je bilo to, više nije. Znam da i moj muž flertuje, primjetila sam nekoliko puta i ne smeta mi, čak mi budi jednu malu dozu ljubomore koja me tjera da se "udvaram" svom sopstvenom mužu, čini nas mladim hehehe. Isto sam 7ma godina u braku, imamo dvoje djece i neki skroz tipično normalan brak, volimo se a u nečemu slažemo više nečemu manje i to bi bilo to.

Da potpišem, meni to sve OK, dok ne prelazi "granicu dobrog ukusa".


Slažem se kao i u svemu u životu je ta granica vrlo važna [sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Flert (6.11.2013 11:43:51)


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pozdrav žene...
Da ne pišem zašto sam anonimna...[sm=smiley36.gif]
Mislim da imam problem... U braku sam 7 godina, volim svog muža, dobro funkcionišemo u svakom smislu, imamo malo dijete, imamo normalan život radimo oboje imamo krov nad glavom itd... Eh sad grize me nešto par mjeseci...
Naime na poslu u mom kolektivu postoji muškarac puno stariji od mene koji flerta samnom, diskretno ali flerta... Znači ne umišljam dovoljno sam zrela i pri pameti da skontam... Upućuje mi komplimente često, mijenja izraze lica ili se pocrveni kad mi se obraća pogotovo kad smo sami... Često se zezamo i u početku sam mislila da je sve zezancija ali bogami... Počinjem se osjećati neprijatno u njegovom prisustvu, imam osjećaj da se i ja u nekim situacijama crvenim...
Ne znam komplimenti svakome gode pa mi je ponekad i prijalo kad mi uputi koji kompliment ali ništa više od toga nisam ni pomislila... Osjećam se ružno, nikada ne bih povrijedila svog muža ili ugrozila svoj brak pa me peče savjest i zbog ovoga...
Želim samo neki savjet, ne znam kako da se ponašam prema njemu a da ne budem gruba i papanka... Hvala



ne znam
flesrt mi je ok dok nije neugodno
mada ti vodi igru pa je kanališi gdje treba
ne mora to biti klasično odjebi al ne pričaj previše, ne kikoći se i ne postavlja suvišna pitanja
nek se tvoja priča sve više svodi o poslu a ne nako neš beuveze




Medić* -> RE: Flert (6.11.2013 13:59:47)

Otvoreno kazes da prestane ! Fino i kulturno. Ja bih tako :)




Anoniman -> RE: Flert (6.11.2013 22:38:53)

Hvala vam na odgovorima [sm=smiley1.gif]
Uglavnom se i ponašam slično vašim savjetima... Nemam razloga biti gruba niti tako direktna prema čovjeku jer još ni jednom nije prešao granicu pristojnosti... On je jedan normalan kulturan zreo i obrazovan muškarac... Jednostavno primijetim to da me drugačije gleda drugačije mi se obraća i bojim se da to i drugi ne primijete pa da krenu ogovaranja i slično...
Što se mene tiče ja ne osjećam nikakvu privlačnost prema njemu sexualnu pogotovo jer je čovjek onako prosječan i u zrelijim godinama tako da [sm=smiley22.gif] Onako mi je samo drag jer je zaista dobra osoba prijatan i pozitivan...




D_K -> RE: Flert (6.11.2013 22:46:25)


IZVORNA PORUKA: Mirkica

ako zelis sama to mozes lijepo i na lijep nacin rjesiti ako zelis naravno , mislim da je covjek tj. kolega dovoljno kulturan i zreo da ce skontat i signal kad je dosta :)) jer ocito da si do sada davala signal da smije e sada daj signal kad je dosta , znas muskarci su cudni oni prevedu sebi malo drugacije nego mi posaljemo ako je tebi godio njegovo kompliment on je kontao nesto vise .


potpis ko kuca.
ako flertuje a ti ne zelis da on flertuje lagano ga na ignore, poslovno i kratko.




amra_sa -> RE: Flert (7.11.2013 0:32:11)


IZVORNA PORUKA: zinanina

Ja bih jednom bezobrazno odbrusila i onda bi mu bilo sve jasno.[sm=smiley1.gif]

Kod nas jedan kolega ima običaj tako nešto bzveze...stavi ruku na rame dok pričate, ako se pozdravimo onda ko fol drži ruku nešto, ma bezveze i hajde. I onda ja njemu jednom kažem, da mi pusti ruku i da ja to ne volim . I gotovo. Završena priča.


Od ovakvih mi se kosa diže na glavi. To su prave narcisoidne tetkice. [sm=smiley11.gif]




Anoniman -> RE: Flert (7.11.2013 15:41:48)

Sve dok je flert, dobro je.
Kad prestane biti flert, eto belaja[sm=smiley36.gif]




Stranica: [1]