RE: Sunet / cirkumcizija (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Djeca



Poruka


ninuska -> RE: Sunet / cirkumcizija (12.8.2016 8:05:03)

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Sto se tice te kliknike i tog doktora mislim da je zaista vrijeme da to neko javno kaze. Zao mi je djeteta,mogu da zamislim kako se osjecate i kako je vama. Nadam se samo da ce uspjeti da nestane bez vecoh posljedica.

Eto, ja prvi put cujem za neg iskustvo...a znam zena koje su sunetile djecu.moze se i po forumu pricitati...znaci, da se suti ako je tako.
Slazem se da se treba o istom pricati zbog drugih bebica i njihovih roditelja :).

almac samo da ti kazem da nije glupo nazvati i pitati :). A valjda se neko javi sa iskustvom




Gucci -> RE: Sunet / cirkumcizija (21.4.2017 14:58:19)

Sina sam sunetila prije tacno godinu dana u sanasi, sunetio ga je dr. Zvizdic. Primjetila sam da mu je nekako malo kozice sa gornje strane sraslo uz glavic... ne znam kako drugacije to da opisem... kao da mu se ne vidi cijeli glavic, vec je pocetak glavica jos uvijek pod kozom...
Molim vas ako ima neka mama sa ovakvim iskustvom da mi se javi.... ne znam sta da radim s obzirom da ne zivim u BiH. Moram da kazem da njega to nista ne boli i nema nikakvih komplikacija. Sunet kao sunet je prosao ok, i sve se brzo zavrsilo.
Bila bi vam puno zahvalna ako bi se neko javio.




Simona33 -> RE: sunet muškog djeteta (2.7.2017 15:54:22)

Zdravo.I mi smo osunetili naseg djecaka.Ima otoka bas a danas kad je htjeo da piski nije mogao.Onda sam mu uzela sterilnu gazu i malo dirala rupicu gdje puski i malo u kamilicu i onda je mogao.Je li moguce da zbog otoka nije mogao piskit odma.Da mu se rupica skupila od toga.Da li se to ikome desavalo.Ako bilo kome jeste recite mi molim vas




HMS HMS -> RE: sunet muškog djeteta (11.6.2021 13:18:59)

Zdravo 

Znam da je stara tema, ali da vas pitam U nedelju smo osunetili bebu 5 mj u Brckom , AvicenaOtok spao nema krvarenja Samo ne znam ispod glavića ,i generalno donja strana , kao da je previse odsjeceno mada nije tako djelovalo ili povecano nekako kao neke gutice ? Danas je 5 dan znaci. Da li je to normalno? Kako bi trebalo da bude ? 🥴😣




Stranica: <<   < Prethodna stranica  118 119 120 121 [122]