hitnoooo (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


marina 1234 -> hitnoooo (8.12.2013 10:42:58)

jucer sam bila na pregledu kod doktora trudnoca u pitanju al je mala kao tackica posto sam prije dva dana nakon mokrenja kad sam se obrisala bila sluz i onako kao krv nije cista dao mi je duphaston i normabel medjutim to se opet sinoc pojavilo onako malo sluzavo i u tom krv zvala doktora i rekao mi da popijem jos dva duphastona i da cekam toga vise nema al mene boli onako stomak kao da cu da dobijem i kicma me rastura neznam sta da mislim posto sam imala ve dva spontana bojim se da to nije znak da ce biti ii treci dali se neko nasao u istoj situaciji :cry:




Naida8 -> RE: hitnoooo (8.12.2013 11:04:44)

marina1234 mojoj prijateljici se nedavno slicno dogodilo, ona je 6 sedmica trudnoce.. Citala je da je moguce da se materica tako priprema i cisti, a otisla je i doktorici koja je potvrdila da je sve ok, i da ne skodi plodu. Njoj se ta kao sukrvica javljala 2-3 dana i sama ja prestala. Ja bih ti ipak preporucila da se sutra najavis doktoru, i to trazi drugo misljenje i pregled da budes mirna.. Sretno i misli pozitivno..




Vanne -> RE: hitnoooo (8.12.2013 11:19:10)

Marina ne bih da te plasim ali ja sam imala takve bolove u kicmi i kao da cu dobiti kad sam prokrvarila u 6 nedjelji, dijagnoza prijeteci pobacaj... da nisam otisla na vrijeme pobacila bih...
Ne prepustaj nista slucaju,ja da sam na tvom mjestu odmah bih otisla doktoru bez razmisljanja... ako si u mogucnosti potrazi drugo misljenje...
Ionako si imala dva pobacaja...samim tim i ova ti se trunoca ubraja u rizicnu...
Pravac doktor i javi kako si prosla...drzim fige da je bebana dobro....




marina 1234 -> RE: hitnoooo (8.12.2013 11:35:21)

jucer sam bila i da nisam otisla vec bi pobacila pijem duphaston i normabel mene nekad boli nekad ne sinoc sam zvala doktora i pojacao mi dozu duphastona i da cekam rekao mi je da moram samo lezati to i radim pa rekao mi je da je normalno da kicma boli




Isha -> RE: hitnoooo (8.12.2013 11:39:23)

Onda se drzi terapije i miruj. Nadam se da ce sve biti u redu aBd.




tinkivinki -> RE: hitnoooo (8.12.2013 11:56:05)

marina mene je u prvoj trudnoći bolio stomak i krsta kao da trebam dobiti svaki čas,mislim na početku trudnoće.čak dok nisam uradila test nisam vjerovala da sam trudna,jer me je tako bolio stomak.ti se pazi i miruj




marina 1234 -> RE: hitnoooo (8.12.2013 12:08:42)

jao mene vise brine ta sluz i krv sto bude u njoj neznam bas jel to normalno sinoc je bilo i nema vise odmah sam podluplala duphaston i sad svasko malo trcak u wc gledam imal krv




Vanne -> RE: hitnoooo (8.12.2013 12:11:50)


IZVORNA PORUKA: marina 1234

jucer sam bila i da nisam otisla vec bi pobacila pijem duphaston i normabel mene nekad boli nekad ne sinoc sam zvala doktora i pojacao mi dozu duphastona i da cekam rekao mi je da moram samo lezati to i radim pa rekao mi je da je normalno da kicma boli


U tom slucaju se pridrzavaj doktorovih uputa...miruj i uzivaj u triudnoci, nemoj se sikirati i bice sve u redu...
Ja evo mirujem vec mjesec i po i polako se izvlacimo iz kriticne situaciju...
Nadam se da cete i vi biti dobro...




Vanne -> RE: hitnoooo (8.12.2013 12:13:19)


IZVORNA PORUKA: marina 1234

jao mene vise brine ta sluz i krv sto bude u njoj neznam bas jel to normalno sinoc je bilo i nema vise odmah sam podluplala duphaston i sad svasko malo trcak u wc gledam imal krv


Ako ti je sluz prestala onda je uredu, terapija djeluje....opusti se, sikirancija skodi bebi vise od icega ...




Stranica: [1]