Trudnoca i tablete (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


hElma -> Trudnoca i tablete (15.12.2013 19:25:01)

Molim administratore da mi ne obrisu temu bar do sutra :). Drage mame i buduce mame, nadam se da ce mi neka od vas moci dati neki konkretan odgovor. Naime, jucer sam saznala sam da trudna (test pokazao), zbog vikenda nisam mogla otici doktoru tako da sam narucena za sutra. Imam vec bebu od 7 mjeseci tako da mogu slobodno reci (nadam se da me niko nece pogresno razumjeti i osudjivati), ali se sad "omaklo". Eh sad, problem je sto sam pila apaurine, kafetine, tablete za zeludac, neofan (mislim da se tako lijek zove), ne znam vise ni sta od lijekova, pa me interesuje da li je neka mama imala slicnog iskustva, sta se desilo, da li je sve u redu s bebom bilo ?!? Znam da ce mi najbolje doktorica pojasniti ali ne mogu da iscekam do sutra jer me ubi razmisljanje sta i kako. Nadam se da ce mi neko uspjeti do sutra odgovoriti. Hvala punooooooooo [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




canim -> RE: Trudnoca i tablete (15.12.2013 19:55:19)

Ja mislim da ima negdje tema trudnoca i tablete, pa potrazi, mozda nadjes jos neka iskustva, apaurine nije nikakav problem piti u trudnoci, cak neke trudnice radi kontrakcija piju citavu trudnocu apaurine. Kafetin jeli to isto kao kofadon [sm=zmeden.gif] ja mislim da je moja mama to pila u pocetku trudnoce sa bratom, nije imala nikakvih problema hB

Sretno i ne sekiraj se, svakako ce ti doktori objasniti [sm=smiley1.gif]




grozđe -> RE: Trudnoca i tablete (15.12.2013 20:15:03)

Ja pijem apaurin radi krvnog pritiska, za kiselinu uzimam Gastal, a on je bas za probleme zeluca... ovo ostalo ti ne bih znala reci...

mislim da sam citala na forumu da zene piju i lijekove za glavu....

Sretno....




hElma -> RE: Trudnoca i tablete (15.12.2013 20:27:30)

Pila sam i ja apaurin u prvoj trudnoci uz ginipral i neke tablete za srce, ali je problem sad sto sam sve ovo pila neznajuci za trudnocu, a na pocetku sam, pa me zbog toga strah. S prvom bebom sam na pocetku imala uzasne zubobolje i nisam nista smjela da uzmem, kod 3 zubara isla i niko se nije usudio nista da da. Izdrzacu do sutra pa cu vidjeti sta ce mi doktorica reci. Hvala vama u svakom slucaju na odgovorima [sm=smiley1.gif]




Stranica: [1]