Dopisivanje... (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


ToSam -> Dopisivanje... (31.1.2014 12:46:40)

Naime... Uhvatila sam muza kako se dopisuje, napravio je lazan profil na fb i komunicira iskljucivo sa zenskim osobama... Cista erotika u razgovorima, takav i profil. Osobe su nepoznate, vecinom stranog imena.
Osim sto sam se razocarala, sokirala...mnoge stvari mi nisu jasne. Od muza sam saznala sto sam htjela, istog trena je obrisao profil i hoce da mu oprostim, kaže da je to njegova zezancija, star profil prije no sto smo se vjencali i da nikad nije ni pomislio da me prevari uzivo...

Pitanje za vas, sta biste uradile, kako biste se ponijele i reagovale u datoj situaciji?





muaaa -> RE: Dopisivanje... (31.1.2014 12:49:02)


IZVORNA PORUKA: ToSam

Naime... Uhvatila sam muza kako se dopisuje, napravio je lazan profil na fb i komunicira iskljucivo sa zenskim osobama... Cista erotika u razgovorima, takav i profil. Osobe su nepoznate, vecinom stranog imena.
Osim sto sam se razocarala, sokirala...mnoge stvari mi nisu jasne. Od muza sam saznala sto sam htjela, istog trena je obrisao profil i hoce da mu oprostim, kaže da je to njegova zezancija, star profil prije no sto smo se vjencali i da nikad nije ni pomislio da me prevari uzivo...

Pitanje za vas, sta biste uradile, kako biste se ponijele i reagovale u datoj situaciji?



[sm=zz_eek.png][sm=zz_eek.png] grozno




Hanady RR -> RE: Dopisivanje... (31.1.2014 12:50:36)


IZVORNA PORUKA: ToSam

Naime... Uhvatila sam muza kako se dopisuje, napravio je lazan profil na fb i komunicira iskljucivo sa zenskim osobama... Cista erotika u razgovorima, takav i profil. Osobe su nepoznate, vecinom stranog imena.
Osim sto sam se razocarala, sokirala...mnoge stvari mi nisu jasne. Od muza sam saznala sto sam htjela, istog trena je obrisao profil i hoce da mu oprostim, kaže da je to njegova zezancija, star profil prije no sto smo se vjencali i da nikad nije ni pomislio da me prevari uzivo...

Pitanje za vas, sta biste uradile, kako biste se ponijele i reagovale u datoj situaciji?



Pa zezo se...
elem sad ti se dopisuj sa njim istim tonom...i folom i to je to
š'taš raditi...




Visnja RR -> RE: Dopisivanje... (31.1.2014 12:51:40)

Potpisujem Hanady RR [sm=smiley1.gif]




Hanady RR -> RE: Dopisivanje... (31.1.2014 12:55:00)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Potpisujem Hanady RR [sm=smiley1.gif]

joj što ja volim Viber[sm=smiley9.gif][sm=smiley36.gif]




pony2507 -> RE: Dopisivanje... (10.3.2016 0:46:25)

Ja bih napravila profil pa se dop sa njim , znala bih da je to on a on ne bi znao da sam ja, pa tako jedno vrijeme... I navukla bih ga na susret i onda....
hmmm [sm=smiley36.gif]




ladyblue RR -> RE: Dopisivanje... (10.3.2016 15:09:30)

ja ne bih ništa nego bih se nastavila dopisivati kao i ranije [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Visnja RR -> RE: Dopisivanje... (10.3.2016 16:00:39)

[sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Dopisivanje... (11.3.2016 10:02:45)

ne volim muškarce koji se bave tim mizerijama
dopisivanje, skakanje za svakom suknjom
dosta žena i 1-2 ljubavnice, i to da grizu zemlju kolko su moćne
a ne neke fufičice
volim muške s ukusom, sa stavom, a ne da svaka može da ih ima

tako da, meni bi mm pao u očima da se tako ponaša, morala bi naći ljubavnika, jer mi više odnos s njim ne bi "legao"




ladyblue RR -> RE: Dopisivanje... (11.3.2016 11:38:46)

pa bona mora se malo dopisivati ako ima trebicu neku...o tome se radi. nije sada priča o muškarcima i njihovim stavovima. koncentriši se [sm=smiley36.gif]

mislim, k'o i mi....šta su oni drugačiji? [sm=jezicek.gif]




koka i po -> RE: Dopisivanje... (11.3.2016 13:23:41)

da mi je vidjeti vas dvije u ovoj situaciji [sm=smiley36.gif]


lako je pricati kad je o tudjim zivotima rijec




veeseelaa -> RE: Dopisivanje... (14.3.2016 9:38:21)

ma ja imam svoje kriterije, ispod kojih ne idem
to je meni moja borba dala




anitaa -> RE: Dopisivanje... (14.3.2016 12:31:26)

Kako kažu : "Dokone glave rađaju
čudne misli."




Stranica: [1]