RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


salmy -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (12.8.2013 21:41:26)

Vlasnik se promjenio..sad je puno bolje....
cak mozes oraganizovati proslavu rodjendana..pokazao nam je slike..bude i klovn baloni isto iz filmova( kaze da prostor ne naplacuje) djeca budu odusevljena

Nama je rodjendan u zimskom periodu...a bio bi merak ovdje slaviti




teacher75 -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (12.8.2013 21:48:29)

to je super, i nama je nazalost rodjendan u nezgodno vrijeme[sm=smiley13.gif]




Neca xxx -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (13.8.2013 8:44:01)

Salmy, teacher, mozete li mi objasniti kako doci do ovog mjesta? Ovo super izgleda, [sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (13.8.2013 9:05:40)


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Salmy, teacher, mozete li mi objasniti kako doci do ovog mjesta? Ovo super izgleda, [sm=smiley1.gif]

ovo ti je na putu do barica, skrene se lijevo- imaju putokazi za Rajsku dolinu. malo prije barica




salmy -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (13.8.2013 9:06:08)

Ides prema Podhrastovima..picis prodjes Sedrenik..ides jos...i imas raskrsnicu lijevo su Barice desno Sedrenik ..znaci samo pravo picis..nikako ne mozes fulit....imas puno okuka i malo je uska cesta..nemozes fulit,a uvijek naletis na nekoga pa pitaj...


e jesam ti objasnila[sm=smiley36.gif]




Neca xxx -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (13.8.2013 9:14:59)

Objasnila dovoljno. Skontala. [sm=smiley36.gif] Bitno mi je da znam u kojem dijelu grada da trazim. [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Hvala vam. [sm=smiley1.gif]




Hanady RR -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (13.8.2013 11:09:59)


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Objasnila dovoljno. Skontala. [sm=smiley36.gif] Bitno mi je da znam u kojem dijelu grada da trazim. [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Hvala vam. [sm=smiley1.gif]


iznad moje kuće...
a možeš i ispod pa nastaviš...




škorpija -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (13.8.2013 11:31:59)

Mi smo bili u Sarajevskoj bajci nedavno, nije baš za djecu prilagođeno, sve je u stepenicama, zatvorili su dio s bazenom za svoje potrebe, dječije igralište je na suncu, pržina prava samo je za male bebice, možda do 2 godine, a pored svega ajdin je našao neki bunar i otvorio ga, hvala bogu nema vode u njemu, ali je dubok garnat 2 metra,, jedino što mi se svidjelo je hrana koja je ukusna i jako povoljna kao i piće




Anoniman -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (13.8.2013 11:37:43)

I mi bili, 2x. Nije sad nesto wow...sve je nekako improvizovano...ali je djeci zanimljivo. Mogu se kupiti i domaca jaja




ninuska -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (16.8.2013 22:24:22)

Zene, mozete li mi reci kakve su cijene pica i hrane u Rajakoj dolini?
Mislili smo otici i jesti, ali rekoh da me ne zaboli glava od racuna[sm=smiley36.gif]




Just smile -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (11.12.2013 21:01:37)

Je li neko bio u Ekofuturi u blizini Sarajeva? Kako je? Kakva je hrana? Cijene?




maja78 RR -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (11.12.2013 21:41:38)

tamo je divno, drugacije, cijene manje vise normalno, hrana odlicna ko voli vegetarijansku




Just smile -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (11.12.2013 21:58:07)

Hvala Majo! :) A kako misliš vegetarijansku? Šta nude od jela? :)




ZuZuM -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (31.12.2013 11:37:10)

Gdje izlazite s bebama mladjim od godinu zimi u Sarajevu.
BBI nam je preko glave i zadimljen je prostor cesto puta. Imate li kakve prijedloge, svisnut cu u kuci!




Just smile -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (13.2.2014 21:32:52)

Mi nikad ne odosmo u Ecofuturu. Planiramo sad za vikend aBd. Imal neko friških informacija:)?

Zuzum ako misliš na ove zatvorene prostore mi odemo i do BBI, sjednemo u Torte i to, nepušački dio, Alta (Vapiano) Importanne (Element). Tu nam bude super i nije zagušljivo.




Super Beba -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (14.2.2014 11:10:36)


IZVORNA PORUKA: Just smile

Mi nikad ne odosmo u Ecofuturu. Planiramo sad za vikend aBd. Imal neko friških informacija:)?

Zuzum ako misliš na ove zatvorene prostore mi odemo i do BBI, sjednemo u Torte i to, nepušački dio, Alta (Vapiano) Importanne (Element). Tu nam bude super i nije zagušljivo.


Nemam baš nekih friških, bili tamo prije mjesec dana. Meni je gore uvijek lijepo. Prava vazdušna banja, ukusna klopa (toplo preporučujem falafel [sm=smiley1.gif]) i bilo koji domaći sok.
E jedino ne znam kakva je situacija sa blatom. Mi smo se zadnji put vratili blatnjavi do vrata :) Ali ne smeta, samo obucite adekvatnu odjeću i obuću za prljanja hehe.
Sve u svemu, jedno od najomiljenijih izletišta :)
I da, unutra imaju i malu igraonicu, najbolje je da poneseš bojanku i bojice, tamo su malo slabiji sa tim rekvizitima :)




škorpija -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (12.7.2014 11:21:36)

mi bili u ecofuturi prošli vikedn, super je, posebno za aktivnu djecu , ima mali poligon za vježbanje, ljuljačke, klackalica, drveni dvorac, tereni za nogomet i odbojku, adrenalinski park za odrasle, spuštanje zip ono od drveta do drveta na sajli 5 KM, dječije kerefeke se ne plaćaju, hrana super ukusna, preporučujem pekarski krompir i uštipke od heljde (po 6 KM ), kafa 2 KM, kisela 2 Km, limunada s lavandom 3 KM, ima i igraonica u restoranu, ali onako za djecu dom 3-4 godine,

ima li neko info za rajsku dolinu, da li je to još aktivno i šta ima




salmy -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (17.8.2014 17:00:02)

Kako sam ostala sokiraTa kad sam prije neki dan otisla na Barice
strava i uzas,nema niti jedne klupe vise ,sve pokidano ne postoji..trava izrasla do koljena...
kafana niti jedna ne radi osim Cavljaka gore skroz
nigjde zivog roba nije bilo bio je radni dan doduse...
Ona Rajska dolina se zatvorila nema ni tamo nikoga[sm=smiley13.gif]

samo smo vidjeli jedno auto u sumarku gdje se ljudi prcaju..ljulja se brate gori--veli djecak sta je ono ma nista kazem ciko pere auto[sm=jezicek.gif]

Malo smo posjedili u sumici na dekici i uhvatili se noge,popili sto smo donijeli i vozdra




salmy -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (1.5.2015 21:01:24)

ako je neko planirao ici u Ecofuturu neka ne ide

ne rade..od nove godine...samo bezeee isli

scenario iz filma. selo gori a baba se ceslja[sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (21.6.2015 19:08:36)

žene trebam pomoć

moj prijatelj iz USA dolazi prvi put u Sarajevo nakon rata sa svojom porodicom ...ima dvije curice ...izmedju 5 i 8 g.... želi im pokazati sva liepa mjesta koja bi djeci bila zanimljiva...
šta da predložim (sve kntam nešto ću zaboraviti)




teacher75 -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (21.6.2015 19:44:30)

vilsonovo zakon[sm=smiley36.gif]




R&T@ -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (23.6.2015 19:59:24)

Visnja, predlazem kocije na Vrelu Bosne; posjetu vjerskim objektima ( zbog ambijenta); posjetu Vijecnici, sa silaskom u prizemlje; one ulicice na Bascarsiji gdje prave nakit i posudje; muzej u Bezistanu; Svrzinu Despica kucu...




salmana -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (30.9.2015 11:40:47)

Znate li gdje se mogu vidjeti I jahati konji da je blizu, je li bio neko gore na Sedreniku kako to izgleda?




merima_s -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (30.9.2015 23:49:51)

Konjički klub 'Djeca Vjetra', u Bioskom. Prekrasno, imaju i ovce,koze,koke,patke... https://www.facebook.com/konjickiklub.djecavjetra?fref=ts




LieToMe RR -> RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu (25.4.2018 9:15:51)

Treba mi informacija ako je neko bio u onom Level up-u na Trebevicu? Kakvaje hrana, usluga??? Jel pogodno za malu djecu uzrasta od 2,5 godine i 5 godina???
Svaka informacija je dobro dosla [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>