Kako spasiti brak (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


besana11 -> Kako spasiti brak (5.2.2014 17:15:33)

Nedugo sam u braku ali se pojavio problem.Muz se spakovao i otisao da zivi kod svojih na selo ne brinuci o mojim zeljama .Ja sam ostala sama.....I vez muza i bez posla.Vec 10 dana se nije javio nijednom.Zelim sacuvati brak,zelim da i dalje zivimo sami kao i do sada bez petljanja porodice(njegove)u nas odnos.Tvrdoglava sam,prva ga nazvati necu ali bih voljela da nazove on i da znam na cemu smo.Jeli ovo brak ili faza oko razvoda ili je neka njegova prolazna faza koja ce popustiti i da ce se vratiti svojoj zeni




AAvalon -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 17:30:09)

ne kontam zasto zelis ostati u takvom braku. ja bih vec prije 9 dana zapocela skupljat papirologiju za razvod.




besana11 -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 17:32:54)

Stalo mi je do njega i mislim da cu zadnjim atomima okusavati da spasim brak.Samo ne zelim da se javim prva pa se pitam-da li ce se javiti on




SREĆNA -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 17:33:08)

Pa jeste li se posvađali pa je otišao ili je iz čista mira otišao?




bebacha -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 17:41:10)

znaci ipak si se udala za njega[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
izvini al moram




Mya_81 RR -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 17:42:07)

Poprilicno mi je neozbiljno otici tek tako i ne javiti se nikako [sm=zmeden.gif]




bebaa -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 17:42:52)


IZVORNA PORUKA: bebacha

znaci ipak si se udala za njega[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
izvini al moram

ali ova ima samo 2 posta.............[sm=zmeden.gif]




bebacha -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 17:43:57)

http://www.ringeraja.ba/forum/m_1679110/mpage_1/key_/tm.htm#1679110




bebaa -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 17:46:48)


IZVORNA PORUKA: bebacha

http://www.ringeraja.ba/forum/m_1679110/mpage_1/key_/tm.htm#1679110

tužno.....nemam komentara......[sm=smiley13.gif]
možda nije ista a ako jeste ne vidim potrebu za mjenjanjem nicka......[sm=smiley13.gif]




besana11 -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 17:48:03)

Nismo se posvadjali uopste samo se pokupio i otisao.
I da,udala sam se za njega

Nisam promjenila nick jer mi se mjenjalo vec sto sam izgubila sifru prvog




bebacha -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 17:49:36)


IZVORNA PORUKA: besana11

Nismo se posvadjali uopste samo se pokupio i otisao.
I da,udala sam se za njega

Nisam promjenila nick jer mi se mjenjalo vec sto sam izgubila sifru prvog


kreten
nije vrijedan od pocetka
ok voliš ga,a jel planiras molit ga citav zivot i trcat ko cukica za njim




besana11 -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 17:51:55)

Bebacha u pravu si.Mislila sam da ce napor i pokusaji da ga vratim dokazati koliko mi je stalo.I vratio mi se nakon sto sam ga mjesecima molila.Ozenio me.3 mjeseca sretnog braka a onda se samo pokupio i otisao kao da smo u vezi.




ananas_ze -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 17:54:14)


IZVORNA PORUKA: besana11

Nismo se posvadjali uopste samo se pokupio i otisao.
I da,udala sam se za njega

Nisam promjenila nick jer mi se mjenjalo vec sto sam izgubila sifru prvog

pa sto se se udala ako si znala da on ne zeli zivjeti u stanu i da planira srediti taj sprat? i ja licno mislim, da je najvaznije zivjeti s onim koga volis, bez obzira gdje to bilo, mozete vi i na tom svom spratu postaviti "pravila i granice" i zivjeti lijepo, i popricajte i popustite oboje ako vam je jos uvijek stalo do vas...




SREĆNA -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 17:58:29)

Sory , ali ja ne kontam, sve super, sjajno i bajno, on ujutro ode i nema ga , ne kontam.Mora biti nešto posrijedi.Helem nazovi ga , pusti ponos, od njega nema ništa, samo gorčina nakon izvjesnog vremena, naravno ponos je poželjan u nekim situacijama, al često je glup razlog rastanka, ako nema dublji razlog.Bar nazovi, razriješi stvar, lakše će ti biti.Tek si počela da živiš, još miloooon stvari i problema će da te pritisne u životu, sa njim, ili sa nekim drugim.Sačuvaj živce za bolje i teže dane.




minja_ -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 17:59:19)

Besana, je li stvarno vrijedilo svog tvog truda i vrijedi li truda u buducnosti?

Jeste li zakonski vjencani?




besana11 -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 18:06:58)

Da,zakonski smo vjencani.Pocelo je noc prije kada je njegova majka dosla i izvrijedjala me.Sutradan se on pokupio i otisao navodno da se ODMORI 10 dana.Proslo je 7 nije se nijednom javio.
Ja kupujem stan,u potrazi sam za poslom.Zar nije bolje tu da zivim sa svojim muzem nego na selu sa njegovom majkom koja me izvrijedjala.Ali sve to razumijem,ne razumijem njega.Ako mu je imalo stalo do mene kako da NIJEDNOM ne nazove da popricamo na cemu smo




ananas_ze -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 18:10:11)


IZVORNA PORUKA: besana11

Da,zakonski smo vjencani.Pocelo je noc prije kada je njegova majka dosla i izvrijedjala me.Sutradan se on pokupio i otisao navodno da se ODMORI 10 dana.Proslo je 7 nije se nijednom javio.
Ja kupujem stan,u potrazi sam za poslom.Zar nije bolje tu da zivim sa svojim muzem nego na selu sa njegovom majkom koja me izvrijedjala.Ali sve to razumijem,ne razumijem njega.Ako mu je imalo stalo do mene kako da NIJEDNOM ne nazove da popricamo na cemu smo

ne moze ostat na nejavljanju pa nije vam 16, de nazovi i rascisti s njim, koji ce ti djavo takav covjek u zivotu, sta glumi, jel na svijetu jedini?




Galicia -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 18:36:54)

Ne voli te i nije mu stalo do tebe i pomiri se s tim. Nisi valjda spala na te grane da nekog silis da te zavoli.




SREĆNA -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 18:46:23)

Ma voli on nju, ali mu je mati draža pa je otišo za njom.Štaš jbg.Nego ja ti gore rekoh, nazovi i rasčisti.Bar ćeš znat na čemu si.Ako ga nije plaho briga, nađi sebi poso i uživaj u životu.-Pored maminog sinčića nikad nećeš biti sretna.




mishkica -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 18:52:49)

Besana, ovo kod tebe slici na neko natezanje ljubavi sa tvoje strane....nema tu srece udvoje, cuj otici i ne javljati se, ma nije za nebesa svezao, cuvaj ti sebe[sm=smiley1.gif]




Ayen -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 19:02:07)

meni ovo lici na neku djeciju pricu , razmazeno mamino deriste koje ni sam ne zna sta hoce u zivotu ne zelim da ogovaram nikoga al mora postojati neka pozadina ovdje zasto njega nema i zasto se ne javlja , nikom u braku nije idealno i ja sam sa svojim muzem imala nesuglasica ali nikada nije proslo vise od 24h a da on nije meni se prvi obratio pa kako bilo , tako da ako ti se do sada nije javio nazovi pitaj rascisti to , jer ovo i nije izgleda neka ljubav s njegove strane cim se on 10 dana ne javlja s tim jos da je pod uticajem svoje mame , takav muskarac pogotovo MUZ ti ne treba u zivotu kolko god da ga volis tebi jednog dana biti puna casa svega , i njega i njegovog ponasanja jer sigurna sam ako ti se sada vrati ovakve scene ce se desavati svaki put kad dodje do bilo kakvih problema kod vas taj ti zivot ne treba , bolje se rijesi takvog covjeka i odmori malo pa zapocni svoj zivot iz pocetka i drugi put bolje otvori oci kada biras saputnika sebi jer ovaj je ocigledno jako bezobrazan ,bezobziran nesavjestan ah mogla bih jos mnogo da nabrajam




Hanady RR -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 20:53:11)

E moja besana...
pa ja tebi fino napisah onda još

''nađi trećeg i udaj se...
ovdje si puno zaluhala...beze će ti biti
boljei ne ići i ne trošiti vrijeme ''

i ja i još 40 žena...i ti opet se udaš za njega...

nisi nas polsušala...

šta sad mi tebi da svjetujemo...de ti nama kaži ...šta bi ti nas poslušala...jer ja ništa manje ne mislim da smo bile u pravu i u samom startu[sm=smiley13.gif]




ena** -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 21:23:26)

Tuznoooo [sm=smiley19.gif],prosla sam slicnu situaciju sa prvim muzem bio je pravi mamin sin,zivjeli smo u istoj kuci al u odvojenim spratovima al sta vrijedi kad nje eto svako malo,napada vrijedja,sve mora bit po njenom,a on neda rijec da se kaze protiv nje pa makar ja i bila u pravu,djeci nisam smjela obuc nesto sto je neko pokonio(kupio)ako to nije od nje,ma u sve zivo se petljala,njega nagovarala protiv mene,ja trpila,trpila dok mi nije film puko odem kod svojih par dana nista onda dodje ko iz vedra neba vodi me kuci ako da nista nije bilo...i tako nekoliko puta i na kraju svega dodje do razvoda braka gdje se on potrudi i oduzme mi oboje djece,razdvoji me od srca i od duse samo zato sto je njegova mati rekla "nisu djeca njena nasa su"....
Zato ti je moj savjet ako vam vec ne ide bolje okoncat prije nego poslije jer svakim danom problemi ce biti sve veci i tezi i tako upanes u zacarani krug,....a on ako je mamin sin sada uvijek ce biti,takvi se lako ne mjenjaju




besana11 -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 21:54:51)

Ja samo znam da se necu javiti prva.Molim vas nemojte mi savjetovati to.Vise ne zelim da trcim za njim.Njemu da je stalo ucnio bi on jedan korak.Cak me vidio neki dan i stajao pored mene a ni pogledao me nije.Kao da sam vazduh,ni pogled ni pozdrav....nista.I to se zove MUZ?BRAK? Ja bar sam smatrala da je brak nesto za sta se bori i da se ne prekida tako lako,ako nista bar se razgovara oko toga.A ne da se ode mami i suti....kao djeca od 16




Hanady RR -> RE: Kako spasiti brak (5.2.2014 21:57:09)


IZVORNA PORUKA: besana11

Ja samo znam da se necu javiti prva.Molim vas nemojte mi savjetovati to.Vise ne zelim da trcim za njim.Njemu da je stalo ucnio bi on jedan korak.Cak me vidio neki dan i stajao pored mene a ni pogledao me nije.Kao da sam vazduh,ni pogled ni pozdrav....nista.I to se zove MUZ?BRAK? Ja bar sam smatrala da je brak nesto za sta se bori i da se ne prekida tako lako,ako nista bar se razgovara oko toga.A ne da se ode mami i suti....kao djeca od 16


ma ja ti savjetujem ženo i ako ti se javi skupi prnje i idi kući u sarajevo...dali si ti normalna...

kod vas nije bilo ni B od braka...ženo dozovi se dok kasno nije....
nije brak papir...šta ti je [sm=smiley13.gif]




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>