Borba za izmjenu zakona u KS!!! (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodično zakonodavstvo



Poruka


leki_4you -> Borba za izmjenu zakona u KS!!! (14.2.2014 13:31:28)

E hajde fino da ne miješamo teme ovdje sve prijedloge sta i kako da radimo da pokrenemo te izmjene zakona u KS. Vidjele smo sta se desava majkama na porodiljskom, trudnicama, otkazi pljuste, pa da pokusamo uraditi nesto za buduce majke i rast nataliteta!




Super Beba -> RE: Borba za izmjenu zakona u KS!!! (14.2.2014 13:32:36)

Za početak, mislim da bi moderator mogao prebaciti sve relevantne postove sa teme "Porodiljska naknada".




M kao Mama -> RE: Borba za izmjenu zakona u KS!!! (14.2.2014 13:50:32)


IZVORNA PORUKA: leki_4you

E hajde fino da ne miješamo teme ovdje sve prijedloge sta i kako da radimo da pokrenemo te izmjene zakona u KS. Vidjele smo sta se desava majkama na porodiljskom, trudnicama, otkazi pljuste, pa da pokusamo uraditi nesto za buduce majke i rast nataliteta!



ista priča pokrenuta prije godinu i malo jače i sve ostalo na tome, na žalost




leki_4you -> RE: Borba za izmjenu zakona u KS!!! (14.2.2014 13:56:22)

Jako mi je zao sto to cujem..




MajkaTereza -> RE: Borba za izmjenu zakona u KS!!! (22.2.2014 14:47:56)

Mislim da je jako relevantna tema, i ovo je pravo vrijeme da se pogura. Da li si pokusala na Plenumu gradjanja??? MORAS otici i poredloziti, podrzace te svi, to garantujem!




Saška 0814 -> RE: Borba za izmjenu zakona u KS!!! (24.3.2014 13:54:54)

Ćao svima treba mi savjet,ušla sam u 7 mjesec drugo mi je djete kod ovog poslodavca zaposlena sam 7god.sad sam saznala da hoće da zatvori mislila sam otvoriti bolovanje prije nego me odjavi imam li pravo na ikakvu naknadu.hvala puno i molim da što prije mi netko odgovori




Stranica: [1]