Slim line soft gel (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


Neky -> Slim line soft gel (13.3.2014 15:09:43)

Drage moje,

nakon poroda sam bila na +25[sm=smiley13.gif][sm=hudicek1.gif]

Uz Dukan dijetu sam smrsala 10 kg... sada bih ovih 15 da malo ubrzam[sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif], pa razmisljam o ovim tabletama.

Da li vi imate iskustva sa njima, znate li gdje mogu kupiti u Sarajevu, i koja je cijena[sm=zmeden.gif] HVALA[sm=bravo.gif]




M kao Mama -> RE: Slim line soft gel (13.3.2014 15:11:41)

neki ja sam čula sve najboljeza ove tablete šaljem ti PP sa kontaktom




Neky -> RE: Slim line soft gel (13.3.2014 15:12:33)

Molim te posalji :* :* Probat cu obavezno, pa sta bude :D Ljubim te i hvalaaaaa




M kao Mama -> RE: Slim line soft gel (13.3.2014 15:15:45)

neky poslala sam ti poruku, ja sam o ovim tabletama čula sve najbolje, vidjela očima svojim i ne moguda vjerujem, ja sam čekala zeleno svjetlood svoj dr. i ovih dana ću ih naručiti akobogda, (jer ja ima problem sa inzulinom, tako da neću uzeti te gel, neko neke Aci, ali isto odlične)

moja drugarica je uzela i ona kaže da uopšte ne osjeća glad, smao potrebu za vodom, iskreno ja jedva čekam da počnem da koristim i akobogda nadam se dobrom rezultatu




Dila12 -> RE: Slim line soft gel (20.4.2014 1:05:22)

https://www.facebook.com/pages/Slimline-Soft-Gel-kapsule/765673173457513?ref=hl

evo ovdje mozete naruciti kapsule jeftinije ako zelite pridruzite se




Lavić -> RE: Slim line soft gel (27.5.2014 12:27:54)

Koristim ih malo duže od mjesec dana, smršala sam 6 kg.
Iskreno, kupila ih zbog kolegice, ona htjela pa hajd, udvoje je lakše :)
Nisam vjerovala da ce biti nekog efekta, kad iznenadih se [sm=bravo.gif]




M kao Mama -> RE: Slim line soft gel (27.5.2014 12:40:54)


IZVORNA PORUKA: Lavić

Koristim ih malo duže od mjesec dana, smršala sam 6 kg.
Iskreno, kupila ih zbog kolegice, ona htjela pa hajd, udvoje je lakše :)
Nisam vjerovala da ce biti nekog efekta, kad iznenadih se [sm=bravo.gif]



to je super rezultat ja sam popila 5 tabli i 9 kg, malo mi je sad stalo sa minusom, ali nadam se da će ubrzo krenuti dole, a kod mene su ove blaže acai beri.




Lavić -> RE: Slim line soft gel (27.5.2014 12:52:45)

Mislim da zavisi koliko imaš kila u startu.
Obzirom da ja muku mučim još od poroda, ne mogu da smršam, dosta toga ima za skinuti [sm=smiley36.gif]




delfin -> RE: Slim line soft gel (4.6.2014 11:28:34)

a po kojem ste principu pile, nečega se određenog pridržavale, ja sam popila 1 turu (3 table) i samo1,5 kg dole, još sam išla na zumbu.
Nisam puno jela , smanjio se apetit, ali nisma ni bila žedna pa nisam ni puno pila vode. Ja inače teško mržam




anisha -> RE: Slim line soft gel (4.6.2014 20:06:30)

Prodajem Slimeline soft gel,samo jedna tableta popijena.Zbog bolesti ne smijem ipak piti :/ 250 kn šaljem na bilo koju adresu i plaćam poštarinu.




M kao Mama -> RE: Slim line soft gel (6.6.2014 9:33:26)


IZVORNA PORUKA: delfin

a po kojem ste principu pile, nečega se određenog pridržavale, ja sam popila 1 turu (3 table) i samo1,5 kg dole, još sam išla na zumbu.
Nisam puno jela , smanjio se apetit, ali nisma ni bila žedna pa nisam ni puno pila vode. Ja inače teško mržam



ja pijem acai beri, znači ljubičasto pakovanje, pijem na gladan stomak, inakon dva sata doručkujem, doručaj je normalan crna kifla ona malo veća ili dvije manje i abc namaz, tabletu pijem sa dvije čase vode, i na stolu mi je stalno flaša sa vodom, jer organzima traži vodu, a i kad ne traži ja pijem, jer unos vode je inače jako bitan i bez ovih tableta. Budući da imam problem sa inzulinskom reziustencijom, zaista prvo je taj dio stomaka oko gušterače, gdje se inzulin deponovao spao, ali doslovno, stomak je sad skoro pa ravan, ja bih svakoj ženi preporučila ove Acai jer su one meni puno bolje od zelenih.

Znači, doručak je takav kakv jeste, ručam normalno, i to između 18 do 19 sati, s tim da naravno ako je riža i meso, ne jedem hljem i slično, ali ako je neko varivo jedna kriška hljeba je ok, jedem i voće iza toga, i ja sam zadovoljna, u suštini i na poslu uvijek uzmen nešto oko 14 tipa voćni jogurt ili čak i čokoloadica, jer imam nizak šećer pa se ne smijem izgladnjivati, po prvi put mršam, a nisam gladna i ne patim se,





M kao Mama -> RE: Slim line soft gel (6.6.2014 9:34:15)


IZVORNA PORUKA: delfin

a po kojem ste principu pile, nečega se određenog pridržavale, ja sam popila 1 turu (3 table) i samo1,5 kg dole, još sam išla na zumbu.
Nisam puno jela , smanjio se apetit, ali nisma ni bila žedna pa nisam ni puno pila vode. Ja inače teško mržam



jel ti vaga ok, tako je moja drugarica bila sva razočarana i skonta baterije pri kraju, jer kad se izvagala na dvije različite vage bio je drugi rezultat




delfin -> RE: Slim line soft gel (9.6.2014 12:33:56)

jel ti vaga ok, tako je moja drugarica bila sva razočarana i skonta baterije pri kraju, jer kad se izvagala na dvije različite vage bio je drugi rezultat


[sm=jezicek.gif], nisam mislila na tu opciju, ja onda uzmrm izvagam djecu da vidim kakvo je kod njih stanje, :)
meni s ebio smanjio apetiti, al zaista nisam bila žedna, i odnma sam posumnjala da ne djeluju, jer kad sam dojila pila sam puno vode (bila sam žedna) a tad sam i mršala- znam da nije isto, la znam da se mora piti dosta tečnosti. Kod mene piše da se pije nakon doručka[sm=zmeden.gif]- one zelene. J aimam hipotireozu, hormoni su pod terapijom ok, al je matabolizam i dalje usporen.

Jel im cijena ista?




M kao Mama -> RE: Slim line soft gel (9.6.2014 13:29:14)


IZVORNA PORUKA: delfin

jel ti vaga ok, tako je moja drugarica bila sva razočarana i skonta baterije pri kraju, jer kad se izvagala na dvije različite vage bio je drugi rezultat


[sm=jezicek.gif], nisam mislila na tu opciju, ja onda uzmrm izvagam djecu da vidim kakvo je kod njih stanje, :)
meni s ebio smanjio apetiti, al zaista nisam bila žedna, i odnma sam posumnjala da ne djeluju, jer kad sam dojila pila sam puno vode (bila sam žedna) a tad sam i mršala- znam da nije isto, la znam da se mora piti dosta tečnosti. Kod mene piše da se pije nakon doručka[sm=zmeden.gif]- one zelene. J aimam hipotireozu, hormoni su pod terapijom ok, al je matabolizam i dalje usporen.

Jel im cijena ista?



jeste cijena im je ista, a vodu moraš piti, ne zbog ovih tableta, inače znaš da svi savjetuju dva litra dnvno da se tečnosti unosi,

a, ja sam bila na prezentaciji, iako sam ih mjesec dana prije tog bombardovala pitanjima, raznoraznim, i odlučim da uzmem tablete, ali svakako da odem na pretzetaciju, i tu nam čovjek kaže iskustav korisnika su pokazala da je bolje dejstvo ako se uzmu na prazan želudac, tako da sam ja odmah tako počela na prazan želudac da pijem, i super je za sada




Mirkica -> RE: Slim line soft gel (10.6.2014 16:01:27)

koliko zdrave su ove tablete ili sta vec ???




elijana -> RE: Slim line soft gel (24.11.2014 11:58:18)


IZVORNA PORUKA: Neky

Drage moje,

nakon poroda sam bila na +25[sm=smiley13.gif][sm=hudicek1.gif]

Uz Dukan dijetu sam smrsala 10 kg... sada bih ovih 15 da malo ubrzam[sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif], pa razmisljam o ovim tabletama.

Da li vi imate iskustva sa njima, znate li gdje mogu kupiti u Sarajevu, i koja je cijena[sm=zmeden.gif] HVALA[sm=bravo.gif]

Zbog nedavnog iskustva sa Slim Line hocu da iznesem svoje iskustvo.Nije mi se smanjio apetit, nisam imala potrebu za vise vode, nisam ni malo smrsala.Misleci da mi je metabolizam jako usporen nekoliko dana sam pila 2 kapsule dnevno(sto se ne sme-?) i nista..A mozda bih pijuci puno vode ubrzala metabolizam?Za to nam ne trebaju kapsule.




Alma_27 -> RE: Slim line soft gel (25.11.2014 9:50:00)

Ja sam probala one ljubicaste acai berry. Meni su bas smanjile apetit. S obzirorm da sam trebaa skinuti samo 2kg, nisam ih dugo ni pila al su odradile posao.




Medić* -> RE: Slim line soft gel (25.11.2014 10:50:33)


IZVORNA PORUKA: Alma_27

Ja sam probala one ljubicaste acai berry. Meni su bas smanjile apetit. S obzirorm da sam trebaa skinuti samo 2kg, nisam ih dugo ni pila al su odradile posao.


Zar ti nije bilo zao dati pare onolike za visak od 2 kg[sm=smiley36.gif]

Skupe su.

Ja sam evo redukovanom ishranom krenula u skidanju viska. Izbacila slatko, veceru, grickanje, Pazim sta jedem i u koje vrijeme. Dosta vode pijem i zaista gile se tope.




Alma_27 -> RE: Slim line soft gel (25.11.2014 10:54:34)


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Alma_27

Ja sam probala one ljubicaste acai berry. Meni su bas smanjile apetit. S obzirorm da sam trebaa skinuti samo 2kg, nisam ih dugo ni pila al su odradile posao.


Zar ti nije bilo zao dati pare onolike za visak od 2 kg[sm=smiley36.gif]

Skupe su.

Ja sam evo redukovanom ishranom krenula u skidanju viska. Izbacila slatko, veceru, grickanje, Pazim sta jedem i u koje vrijeme. Dosta vode pijem i zaista gile se tope.



Nisam ni dala nego dobila jednu tablu kad sam pocela stalno kukati kako ne mogu da skinem te dvije kile jos od ramazana [sm=smiley36.gif]


Popila nekoliko dana zaredom a poslije svaka 2-3 dana kad se sjetim




Medić* -> RE: Slim line soft gel (25.11.2014 11:37:33)


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Alma_27

Ja sam probala one ljubicaste acai berry. Meni su bas smanjile apetit. S obzirorm da sam trebaa skinuti samo 2kg, nisam ih dugo ni pila al su odradile posao.


Zar ti nije bilo zao dati pare onolike za visak od 2 kg[sm=smiley36.gif]

Skupe su.

Ja sam evo redukovanom ishranom krenula u skidanju viska. Izbacila slatko, veceru, grickanje, Pazim sta jedem i u koje vrijeme. Dosta vode pijem i zaista gile se tope.




E pa fino onda. Cujem dq su dobre ali skupo to :)
Nisam ni dala nego dobila jednu tablu kad sam pocela stalno kukati kako ne mogu da skinem te dvije kile jos od ramazana [sm=smiley36.gif]


Popila nekoliko dana zaredom a poslije svaka 2-3 dana kad se sjetim





canim -> RE: Slim line soft gel (25.11.2014 12:05:55)

joj Almice, 2 kg visak [sm=sad.gif]
Sto bih ja volila da dodjem do tog nivoa [sm=smiley36.gif]




Sara87 -> RE: Slim line soft gel (22.12.2014 14:16:06)

Pozz drage moje
petii dankapsula.. ;)

Dosad je sve ok. Mislila sam se izvagati tek kada ispijem prvo paklo,ali prosto nisam mogla odoliti postonemam apetita,uzasno puno tecnosti unosim,sto prije nije bio slucaj i nekako sama osjetim da sam oslabila...Vaga kod mame u apoteci,gdje se inace vagam pokazuje -2 kg..[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Niko sretniji od mene [sm=smiley36.gif]
Jos samo da izguram ostatak od 15 kile i skakat cu do neba[sm=jezicek.gif]

kakvo je vase iskustvo,imate li kakvi nuspojava?




Visnja RR -> RE: Slim line soft gel (9.3.2015 8:55:55)

Napišem post pa m nestade

Uglavnom sretnem prosle semdice drugaricu kojoj sam prosle godine kupovaa ove ljubicaste tabletice
http://slimline.ba//

Sad žene pola nema ...izgubila 20 kilograma od juna 2014 do NG...
Uglavnom tada je popila 2 kutije ...one traju 70 dana ...pa je imala pauzu od mjesec dana jer nije imala tabletice pa onda nastavila s tri kutije ....

(najsmjesniji dio mi je bio kad mi rece da je muž "natjerao" da ide kod doktora jer mu bilo cudno kako mrša ...mislio da je bolesna ...a ona mu nije htela reci za tabletice ..valjda je nekakav ters pa mu se to ne bi svidjalo) [sm=smiley36.gif]




M kao Mama -> RE: Slim line soft gel (9.3.2015 14:15:53)

Super, svaka čast




ladyblue RR -> RE: Slim line soft gel (9.3.2015 14:37:03)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Napišem post pa m nestade

Uglavnom sretnem prosle semdice drugaricu kojoj sam prosle godine kupovaa ove ljubicaste tabletice
http://slimline.ba//

Sad žene pola nema ...izgubila 20 kilograma od juna 2014 do NG...
Uglavnom tada je popila 2 kutije ...one traju 70 dana ...pa je imala pauzu od mjesec dana jer nije imala tabletice pa onda nastavila s tri kutije ....

(najsmjesniji dio mi je bio kad mi rece da je muž "natjerao" da ide kod doktora jer mu bilo cudno kako mrša ...mislio da je bolesna ...a ona mu nije htela reci za tabletice ..valjda je nekakav ters pa mu se to ne bi svidjalo) [sm=smiley36.gif]


i šta misli, piti tablete do kraja života? čim ih prestane piti, počet će joj se kilaža vraćati.




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>