RE: Produkt kojim ste zadovoljni (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Savjeti (za) domaćice



Poruka


lovepower -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (15.6.2014 16:56:37)

ima puno stvari kojima sam zadovoljna:
ariel za sve vrste vesa,plavi i zuti lenor
fairy ili pur
cif[sm=smiley20.gif][sm=smiley20.gif]
ajax universal ili dax
ajax za podove crveni mmm kako lijepo mirise
bref osvjezivac za wc skoljku one 4 kuglice ma wc mirise predobro
domestos
svi meggle proizvodi,crvena danish fetta [sm=bravo.gif]
bimal domace suncokretovo ulje
loreal samponi i regeneratori ali i palmolive od masline za moju kosu odlican
dove gelovi za tusiranje,nivea mlijeko za tijelo
puder loreal maskara maybelline labelo neutrogena,krema za lice bebe nema kod nas da se kupi nazalost
ma ima jos toga ali uglavnom ovo su proizvodi koje ne mjenjam




bebaa -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (24.5.2015 22:20:12)


jaoooo prvo da kažem kojim nisam...neki dan mi zafalilo brašna...reko do mjesečne nabavke ću kupiti samo Zlatni puder od Klasa,.....gluuuuho bilo nikad više.......[sm=hudicek1.gif]

protivno tome da pohvalim brašno Majić......[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]tip 550.....brate razvija se preko prakinga....[sm=jezicek.gif]




bebacha -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (24.5.2015 22:31:25)


IZVORNA PORUKA: bebaa


jaoooo prvo da kažem kojim nisam...neki dan mi zafalilo brašna...reko do mjesečne nabavke ću kupiti samo Zlatni puder od Klasa,.....gluuuuho bilo nikad više.......[sm=hudicek1.gif]

protivno tome da pohvalim brašno Majić......[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]tip 550.....brate razvija se preko prakinga....[sm=jezicek.gif]


[sm=bravo.gif]8 godina nisam kupila drugo brašno i nemam u planu




bebaa -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (24.5.2015 22:38:34)

Bajrin kulen...
komšijina jaja...
rižsa Seti....smeđe pakovanje....




bebacha -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (24.5.2015 22:43:06)


IZVORNA PORUKA: bebaa

Bajrin kulen...
komšijina jaja...
rižsa Seti....smeđe pakovanje....


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
nemamo svi istog komšiju




bebaa -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (24.5.2015 22:44:45)


IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: bebaa

Bajrin kulen...
komšijina jaja...
rižsa Seti....smeđe pakovanje....


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
nemamo svi istog komšiju


ma meni je bitno da moj ima.....[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]šta imam od tog da i tvoj ima....




LieToMe RR -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (25.5.2015 9:10:00)

pravo puno proizvoda kojima sam jako odusevljena

arf i dax(onaj zuti) neprevazidjeni, fery za sudje,
dmovi prozvodi: sve vrste onih njihovih kupki, osvjezivaci za plakare, sprej za cipele i noge, kese za pelene (one plave da pelena ne tukne [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]), njihove kese za frizider, smece, salvete, korpice za mafine, dmovi truleksi i krpe (visenamjenske), voda za peglanje, njihova prozirna folija i alu folija (pravo puno kucnih potrepstina je iz dm-a stvarno je omjer kvalitete i cijene odlican)
ajaks i fros za staklo, ubrusi violeta oni jumbo debeli (nesto najbolje ikad)
glis sampon za kosu, jonsons sampon za kosu i njihove kupke od lavande,
megle mileram, zbregov zeleno mlijeko (veliko pakovanje), dukatov jogurt i balans
dr. etker pudinzi (cokolada i vanilija), neskvik

od sminke
rimelov puder u kamenu mat, esens sve vrste lakova za nokte, max factor liquid illusion foundation (nesto najbolje ikad, vise ga ovdje nema pa moram iz engleske narucivati), garnier micelarna i kreme za lice, vishy kreme za lice, nivea krema za suncanje, avene termalna voda i krema protiv crvenila, dove krema za ruke...




ziki -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (25.5.2015 9:15:46)


IZVORNA PORUKA: bebaa


jaoooo prvo da kažem kojim nisam...neki dan mi zafalilo brašna...reko do mjesečne nabavke ću kupiti samo Zlatni puder od Klasa,.....gluuuuho bilo nikad više.......[sm=hudicek1.gif]

protivno tome da pohvalim brašno Majić......[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]tip 550.....brate razvija se preko prakinga....[sm=jezicek.gif]

puder je užas, ono obično klas je mnogo bolje. A mlin Majić je najbolje [sm=bravo.gif]




ziki -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (25.5.2015 9:24:21)

Meni je šampon fotovalov za oštećenu kosu br1. [sm=bravo.gif]
Maskara 24 ore deborah
Krema za lice vishy normaderm, puder isto(ne znam da li ih ima još meni zaliha pri kraju [sm=smiley36.gif]) meni je dobra i vishyjeva termalna voda. Ono čudo 3u1 za skidanje šminke je jaako uspješno u skidanju trajnih ruževa poput onog menhetan što se inače vradbinama skida. Bez trljanja, u 2 poteza




MicoTico -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (25.5.2015 11:08:16)

Brasno Zitoprodukt banjalucki, svi tipovi, extra.
Violeta deterdzent za sudje ljubicasti- fenomenalan.
Padjen jogurt 3.2 mm odlican. I njihov kajnmak iz mijeha.
Kraljevska kobasica Zlatiborac-preukusna.

Bourjois puder, onaj vocni, extra.
Eto na brzinu[sm=smiley36.gif]




bebaa -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (25.5.2015 11:12:46)

Ja za sydje koristim Carli....vala dyze mi traje i bolje pere id navikanog Fairy...
I na temi sampona sam spominjala Recept,protiv opadanja kose...odlican je[sm=smiley1.gif]




vila_7 -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (26.5.2015 8:17:08)


IZVORNA PORUKA: ziki

Meni je šampon fotovalov za oštećenu kosu br1. [sm=bravo.gif]
Maskara 24 ore deborah
Krema za lice vishy normaderm, puder isto(ne znam da li ih ima još meni zaliha pri kraju [sm=smiley36.gif]) meni je dobra i vishyjeva termalna voda. Ono čudo 3u1 za skidanje šminke je jaako uspješno u skidanju trajnih ruževa poput onog menhetan što se inače vradbinama skida. Bez trljanja, u 2 poteza


Mene vise zanima ovaj ruz na koji mislis? [sm=smiley1.gif]




palachinken -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (26.5.2015 8:22:23)

Vilo, Manhattan Lips2last [sm=smiley1.gif]




ziki -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (26.5.2015 8:24:47)


IZVORNA PORUKA: palachinken

Vilo, Manhattan Lips2last [sm=smiley1.gif]

pretekla me palačinka [sm=smiley36.gif] evo od mene slika [sm=smiley36.gif]
http://4.bp.blogspot.com/-9LAruSbBm0I/Uhung44rG3I/AAAAAAAACyA/i7pTsMyBFIM/s1600/manhattan-lips2last-1656891.jpg




vila_7 -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (26.5.2015 11:03:39)

Hvalaaaa znaci bas traje , jel puno suh ? Mora li se stalno nanositi ovaj drugi sloj?




merima_s -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (26.5.2015 12:12:21)

Deterdžent za sve i svašta Super 10 od GNLD, traje duugo a čisti i skida fleke fenomenalno. Reče mi žena od koje sam naručila da ima i kanister od 5 litara što dodje još povoljnije pa se može 5 žena dogovoriti da podijele.
Mlijeko Farma od Milkosa, Vajkrem od Milkosa,svježe meso iz mesnice Bajra, Vlašićka sudžuka, Pureća prsa od Menproma i ista u mediteran varijanti....




Honey3 -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (29.5.2015 22:53:21)

https://www.google.ba/search?q=lilla+proizvodi&espv=2&biw=1440&bih=775&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ENFoVaSAMcjMyAPx0oHoBA&ved=0CAYQ_AUoAQ#imgrc=Nz-vk-duDEZyhM%253A%3B3dAxWkuo-TpfGM%3Bhttp%253A%252F%252Ftisal.ba%252Fdata%252Fuploads%252Fproizvodi%252Flilla%252Flilla-deterdent-za-rublje-1500-ml.png%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.tisal.ba%252Findex.php%253Fid%253Dlilla%3B231%3B480
Ne znam da li ga je neko hvalio,ja slucajno kupim u Bingu,uz njeg dodje lila omeksivac...hej kako lijepo ves mirise,,bez omeksivaca...ne znam kako pere,ja sam samo onako jednu masinu onih ljetnih stvarcica oprala,ali ves mirise diiivno [sm=smiley20.gif][sm=smiley20.gif]




bebaa -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (29.5.2015 22:54:41)

spominjale su žene...morat ću i ja....[sm=bravo.gif]
inače koristim Lilla omekšivač već duže vrijeme....odličan je....a jeftin Boga mi.....[sm=bravo.gif]




Honey3 -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (29.5.2015 23:01:04)

Probaj,super je...samo steta sto je ovako malo pakovanje,a mozda ima i vece,ja tek naletih na ovo [sm=smiley36.gif]




salmy -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (29.5.2015 23:04:48)

jel ovo za sareno?




Honey3 -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (29.5.2015 23:14:44)


IZVORNA PORUKA: salmy

jel ovo za sareno?

jeste [sm=smiley1.gif]




salmy -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (30.5.2015 22:25:30)


IZVORNA PORUKA: Honey3


IZVORNA PORUKA: salmy

jel ovo za sareno?

jeste [sm=smiley1.gif]

kupila sam omeksivac..lijepo mirise plavi..vidjecu kad operem ves[sm=smiley36.gif]a detredzent nisu imali




UmmuHamza2305 -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (30.5.2015 22:58:45)

Što se tiče deterdženta i omekšivača za veš još nisam našla neki koji mi BAŠ miriše, Salmy javi kad taj probaš
A ako sam nečim zadovoljna,onda je to max factor puder- lastin performance, ovo je puder koji ''nikad ne izdaje''[sm=smiley36.gif] Nije baš jeftin, košta oko 27KM,čini mi se, ali da se uloviti na sniženju ponekad
http://cursomaquillajeonline.com/wp-content/uploads/2014/01/lasting-performance.jpg
Što se tiče maskare, kupujem već duže rimmel WOW crvenu.. Veoma je jeftina, košta oko 5KM,a jako dobra
http://lavoguefemme.com/wp-content/uploads/2011/12/Rimmel-London-Extra-WOW-Lash-Building-Mascara-Actual.jpg
A čime nikako nisam zadovona je SHE ruž za usne, ne znam tačno koji, uzela sam ga radi boje ( barbie roza) ali uopće mi ne ostavlja lijep trag




minja_ -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (21.6.2015 12:55:42)

[img]http://s24.postimg.org/jvbxpyz0x/20150621_124829.jpg[/img]

Na stranu sto je Ditin proizvod, ovo je nesto nevidjeno.
Nisam prije cula za njega. Oprala sam upravo kupatilo njime, sanitarije, plocice, pod - kupatilo se sija a MIRIS: apsolutno snazniji od svih detrdzenata tipa Ajaxa a ne gusi. Elegantan i svjez, ne mirise na hlor.
Rastvara se sa vodom 1:10, napraviti pjenu pa oprati njome sve povrsine. Lako se ispira.
U Bingu litar 5.65 KM.




bebaa -> RE: Produkt kojim ste zadovoljni (21.6.2015 12:57:57)

hvala na preporuci......[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]