RE: Drugi porod lakši??Jel istina? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Poslije porođaja



Poruka


Medić* -> RE: Drugi porod lakši??Jel istina? (3.12.2014 13:45:41)

Prvi porordjaj horor, drugi za cas posla, bez dripa. Uglavnom za pozeljeti.




mishkica -> RE: Drugi porod lakši??Jel istina? (3.12.2014 13:48:03)

Oba poroda skoro ista..prvi porod u 10 do 2 pukne vodenjak, a prije toga trudova sahatak laganih na 3 pa 2 min..otvorena bila samo prst ipp pa je babica.mislila da necu do sutra uvela me u sobu i pratila mi trudove koji su postajali sve gori..u 3 jedva udjem u radjaonu.. Nisam smjela tiskati odmah a imala napone..iz 2 tiskanja rodilaa lagano samo pukla..sad u 12 ipo.pukne vodenjak brzo spremanje trk u auto i bplnica..putem trudovi svakp 3 pa svakp 2 min..ovaj put puuuno jaci nego prvi i sa svakim trzdom je voda isla..kad smo dosli u bolnicu 3 cm otvorena, voda sva otisla u 2 i 5 u radjaonu upalili drip na najmanje, bolovi sve jaci ali ovaj put iz puno tiskanja beba nije izlazila lahko kao prvi put pa su me dobro cap carap i izasao je..ma skroz slicni porodi...drugi porod samo jaci bolovi..




irenaSA -> RE: Drugi porod lakši??Jel istina? (3.12.2014 13:57:23)

Da i kod mene su drugi put bolovi bili mnogo jači...ni moj dječak nije htio napolje, 4 prsta otvorena a bebi visoko..neće da siđe..
Treći put će biti lakše...[sm=zz_wink.png]




Edita1989 -> RE: Drugi porod lakši??Jel istina? (3.12.2014 14:13:53)

U mom slucaju nije...prvi je bio laksi i isao brze...drugi porod bebica teza,pa je bila visoko,pa svasta nesto....




manuela RR -> RE: Drugi porod lakši??Jel istina? (13.11.2016 18:32:31)

Ja i dalje zivim u nadi da je drugi porod ipak laksi...




aidana -> RE: Drugi porod lakši??Jel istina? (13.11.2016 22:12:29)

Meni je prvi porod bio bas tezak, induciran, i oporavak je bas dugo trajao. Drugi porod puno puno laksi i brzi.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]