RE: Nasa Adria docekala svoje dvije srecice!!:)) (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Rodili smo!



Poruka


Hannan -> RE: Nasa Adria docekala svoje dvije srecice!!:)) (23.4.2014 22:03:17)

Cestitiam od srca [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




minie -> RE: Nasa Adria docekala svoje dvije srecice!!:)) (23.4.2014 22:14:55)

Cestitke i od nas dvoje. Bebicama i roditeljima sve najbolje u zivotu, da ih zdravlje i sreca prate [sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]




White rose -> RE: Nasa Adria docekala svoje dvije srecice!!:)) (23.4.2014 23:54:31)

Adria [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Čestitam od srca! Dobila si najljepši poklon, sada uživaj u toj nagradi! Zaslužila si ;) [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=zz_wub.gif][sm=zz_playfull.gif]




Super Beba -> RE: Nasa Adria docekala svoje dvije srecice!!:)) (24.4.2014 11:56:20)

Adria [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Od srca vam želim sve najljepše, dug i sretan život bebicama!




ladyblue RR -> RE: Nasa Adria docekala svoje dvije srecice!!:)) (24.4.2014 12:00:48)

Čudesnoj mami iskrene čestitke a bebicama sretan i dug život! [sm=smiley1.gif]




niki83 -> RE: Nasa Adria docekala svoje dvije srecice!!:)) (24.4.2014 12:07:34)

Od [sm=smiley27.gif] sve najljepse povodom rodjenja bebica [sm=bravo.gif] Masallah!




malena27 RR -> RE: Nasa Adria docekala svoje dvije srecice!!:)) (24.4.2014 12:51:35)

Draga Adria,

da te tvoje bebice ispune srecom i otjeraju tugu iz tvog dobrog i plemenitog srca! Da od njih docekas samo najbolje! Da ti svaki dan bude kao san!
Allah mubarek olsun i iskrene cestitke!




pepika -> RE: Nasa Adria docekala svoje dvije srecice!!:)) (24.4.2014 14:46:01)

Draga nasa Adria,cestitam na rodjenju tvoji srecica. Da zauvijek budete zdravi ,veseli i sretni zajedno. Da imate samo lijepe trenutke ispunjene srecom. Uzivaj sa svojim pilicima,zelim ti brz oporavak [sm=bravo.gif][sm=rozica.gif][sm=darilo.gif][sm=darilo.gif]




damma -> RE: Nasa Adria docekala svoje dvije srecice!!:)) (25.4.2014 10:00:40)

Cestitam [sm=bravo.gif]
zelim ti svu srecu ovog svijeta, i tvojim bebicama naravno [sm=rozica.gif][sm=darilo.gif]




patrizia -> RE: Nasa Adria docekala svoje dvije srecice!!:)) (26.4.2014 6:21:02)

Draga Adria ,sve čestitke od srca.Želim vam dug i sretan život,da se uvijek mazite i uživate.[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




R&T@ -> RE: Nasa Adria docekala svoje dvije srecice!!:)) (27.4.2014 14:54:32)

Cestitam od srca...
Mami, posebnoj i nadasve hrabroj...
A bebicama zelim dug i sretan zivot...




ananas_ze -> RE: Nasa Adria docekala svoje dvije srecice!!:)) (27.4.2014 14:57:01)

cestitke i od mene [sm=bravo.gif][sm=sloncek.gif][sm=rozica.gif][sm=ribica.gif]




Neca xxx -> RE: Nasa Adria docekala svoje dvije srecice!!:)) (27.4.2014 22:40:25)

Čestitke mami, a bebicama želim dug i sretan život!!! [sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka1.gif]




Crnkica -> RE: Nasa Adria docekala svoje dvije srecice!!:)) (28.4.2014 8:43:51)

Čestitam Adria i sve najbolje!!!




Adria -> RE: Nasa Adria docekala svoje dvije srecice!!:)) (1.5.2014 13:47:34)

Hvala vam svima a posebno našoj dragoj tetki PI! [sm=smiley1.gif]

Ja još ne mogu da vjerujem da sam dočekala da mi se ispuni još jedina želja koju sam imala, Allahu hvala dragom na ogromnoj milosti! Da mi ih poživi u zdravlju i zadovoljstvu i meni više ne treba ništa.

Želim vam svima sve najbolje, ja odoh da uživam u svakom njihovom udisaju.
Ljubimo vas, bebe i ja [sm=smiley1.gif]




R&T@ -> RE: Nasa Adria docekala svoje dvije srecice!!:)) (1.5.2014 19:22:01)

Uzivajte, uzivajte...
Da vas, svo troje, samo sreca prati...[sm=rozica.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]