Jaaaako loš nalaz (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Zdravlje



Poruka


lelma -> Jaaaako loš nalaz (27.4.2014 19:30:30)

Poštovani, molim Vas da mi dadnete savjet po pitanju sljedećeg problema:
Radila sam nalaz urina koji je sljedeći: boja:žuta,izgled:zamućen,specificna tež:1.020, nitriti:neg, pH:7.0, prozeini, glukoza,ketoni i bilirubin:negativni, urobilinogen:normalan, leukociti:+++, krv:negt
Sediment: masa leukocita, sluz.
Urea, kreatinin uredni, urinokultura uredna.
Krvna slika uredna, CRP je negativan, sedimentacija normalna.
Ispila sam Ciprobay, ali nalazi su ostali isti (alergična sam na pencilin i cefaleksin).
Od simptoma imam stalnu nadutost, probadanje na desnoj strani u predjelu jajnika i mokracnih kanala, te ponekad bol u krstima. također, ponekad me probodu bubrezi. Ustajem u toku noći jednom i često mokrim, bez bolova. Nemam groznicu, ali mi je često hladno.
Bila sam i kod ginekologa i sve je uredu. UZ abdomena sam radila prije pola godine i sve je u redu.
Prošle godine imala sam sličnih problema:
Prošle godine mi je dat Ciprobay, a nakon njega Nurofloksacin-ako sam se dobro sjetila, te vaginalete koje mi je ginekolog propisao zbog manje upale (papa test je uredan).
Urin mi je bio nakon toga uredan.
Koje nalaze mi preporučujete? O čemu je ovdje riječ, jer antibiotici ne djeluju?
LUUUUDDDDIIIIMMMM.Iskustva molim




animagical -> RE: Jaaaako loš nalaz (27.4.2014 23:21:27)

nije ti nista, pij caja malo vise, po mogucnosti uvin,pancicev ili brusnicu...

da dodam, svakoga ponekad nesto probode[sm=smiley36.gif]




MicoTico -> RE: Jaaaako loš nalaz (28.4.2014 9:10:41)

lelma,
to ti nije jaaaaaako loš nalaz, nije ni loš, čak štaviše.
Ludiš zato što tražiš dlaku u jajetu.
Opusti se malo, dobro ti napisa magična, sve nas ponekad nešto "žigne".





sretna_mama -> RE: Jaaaako loš nalaz (28.4.2014 10:28:22)

:).ovo je ono "umrijet ćeš", ali samo Bog zna kad ...Nalaz uredan.. Ne prizivaj boleščuru!




mimi xy -> RE: Jaaaako loš nalaz (28.4.2014 22:17:35)

masa leukocita u urinu nije uredan nalaz jesi li radila briseve cerviksa i vagine ...




Mya_81 RR -> RE: Jaaaako loš nalaz (28.4.2014 22:32:25)

Slazem se da nije uredan, ali nije ni za dizanje panike. Svakako nije da se okarakterizira kao jako los nalaz. Zna se sta je lose. S obzirom da si vec radila papu uradi dalje briseve.




tinkivinki -> RE: Jaaaako loš nalaz (28.4.2014 22:39:14)


IZVORNA PORUKA: mimi xy

masa leukocita u urinu nije uredan nalaz jesi li radila briseve cerviksa i vagine ...

pa možda nije uredan,ali nije ni jaaaako loš,s obzirom da su ostali parametri uredni,ks takođe,urinokultura,sedimentacija,crp.valjda da postoji neko žarište bilo bi nešto poremećeno




Stranica: [1]