Purplerain rodila (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Rodili smo!



Poruka


Bambi09 -> Purplerain rodila (1.5.2014 9:26:01)


IZVORNA PORUKA: purplerain

Drage moje samo da prijavim da sam se jutros porodila. Trenutno se na Gaku mazim sa svojom miskicom. Sutra ako Bog da izlazimo. Svima puno srece u ostvarivanju ove najljepse misije na svijetu. Od pucanja vodenjaka navece u pola 11 do porodjaja jutros u pola 11 proslo je kojekakvih situacija, ali nista se ne moze mjeriti sa onim prekrasnim m osjecajem kad dobijes svoje dijete na grudi. Mazile smo se 15-ak minuta. Sretno draga moje....


Jucer nam se javila draga purplerain i obradovala sa prelijepim vijestima. Pa evo jos jednog razloga za danasnje radovanje i praznikovanje.
Jos jednom draga sve najljepse cestitke. Bebici zelimo dug i zdrav zivot, a mamici brz oporavak i da sto vise uziva sa svojom [sm=duda.gif]




marinčii -> RE: Purplerain rodila (1.5.2014 9:30:04)

iskrene cestitke




ajla86 -> RE: Purplerain rodila (1.5.2014 10:14:51)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]


nek je beba ziva i zdrava a mami brz oporavak




ananas_ze -> RE: Purplerain rodila (1.5.2014 12:00:38)

najiskrenije cestitke,bebici dug,sretan zivot a mamici brz oporavak [sm=bravo.gif]




canim -> RE: Purplerain rodila (1.5.2014 18:49:50)

Sretno , iskrene cestitke [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




toncica -> RE: Purplerain rodila (2.5.2014 15:37:48)

Iskrene cestitke od [sm=smiley27.gif] . Bebici dug i sretan zivot , a mamici brz oporavak . [img]http://s2.rimg.info/341c989da7afb517c32a2cd70d5b6ac3.gif[/img]
Uzivajte i mazite se . [sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif]
[sm=zz_dance.gif]




Stranica: [1]