Proliv u pocetku trudnoce (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Ishrana trudnica



Poruka


Taanjaa -> Proliv u pocetku trudnoce (23.5.2014 16:35:39)

Zanima me da li je neka od vas imala problema sa prolivom na pocetku trudnoce? I da li je to opasno?
[sm=zmeden.gif]




Vanne -> RE: Proliv u pocetku trudnoce (23.5.2014 16:59:41)

Ja imam proliv svako malo od pocetka trudnoce.uzimaj dosta tecnosti,caj od sipurka i jedi laganiju hranu dok ne prodje...
Ako potraje javi se ginekologu da ti propise neki probiotik jer samo to smijes uzimati...
Ne bi trebalo biti opasno...




aya i assi -> RE: Proliv u pocetku trudnoce (23.5.2014 19:52:54)

ja sam imala u 8 mjesecu...nista opasno...javila se svom ginekologu,dobila caj i tablete na biljnoj bazi...za 2 dana,sve okey..




Taanjaa -> RE: Proliv u pocetku trudnoce (24.5.2014 10:20:00)

Pijem sto vise tecnosti i ne jedem tesku hranu. Cak sam cula da je kuvana riza dobra za to i voda u kojoj se riza skuva da se pije




dandi84 -> RE: Proliv u pocetku trudnoce (25.5.2014 23:01:53)

I ja sam ga imala I to je bio moj prvi znak trudnoce. Inace imam problema sa probavom pa mi je proliv bio cudan. Nisam ni znala za trudnocu. Uradila test I bio pozitivan. Nakon testa trajao jos koji dan I prosao. Nisam se zabrinjavala previse oko toga.
Ako je proliv uporan pij dosta tecnosti I jedi dvopek I petit keks kao I cokoladu za kuvanje.




Taanjaa -> RE: Proliv u pocetku trudnoce (26.5.2014 10:09:24)

Ja sam treci dan vec bolje.Stolica se stabilizuje ali me zna zeludac zaboliti i stomak pri dnu al bolovi brzo prodju




Stranica: [1]