Treba mi prijateljica... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Laly9 -> Treba mi prijateljica... (17.6.2014 20:37:36)

Dragi moji,

ovo što ću sad napisati je žalosno.Naime, mama sam četverogodišnje djevojčice, i imam muža (koji btw non stop radi), a i sama radim ali iz kuće i vrlo sam usamljena.
Sve moje prijateljice su vrlo zaposlene , što radnim danima, što vikendima i nemam s kim da se viđam.Izađem s mužom za vikend, dođe nam i društvo, ali sve su to parovi i te cure isto rade i nemaju baš vremena. Meni fali ono, jutarnja kafa, šetnja i sl. s nekim , jer sam inače vrlo druželjubiva, ali su se tako stvari posložile da nemam s kim izaći.Odrasla sam malo u Zg , malo u njemačkoj tako da su mi ti neki prijatelji iz djetinstva razbacani po svijetu.Inače imam 33 godine i živim na dobrinji, pa ako ima još neka mama , koja traži isto, voljela bi da mi se javi.To je to za sad,budite pozdravljeni :-)




Jeca_Perec -> RE: Treba mi prijateljica... (17.6.2014 21:36:30)

u koji park na Dobrinji izlazis sa djevojcicom? na Dobrinji u parkicu uvijek se mogu upoznati druzeljubive mame [sm=smiley36.gif]




bebaa -> RE: Treba mi prijateljica... (17.6.2014 21:43:14)

Laly draga...i sama sam ti nekad takva....mi nismo u svojim gradovima,drugarice mi ostale u Tuzli.....
doduše mm ne radi toliko ali i kod kuće ima vazda nekog posla pa sam najčešće sama u parku sa djetetom....i to baš na Dobrinji,u parku prijateljstva.....[sm=smiley1.gif]
i stvarno bude zanimljivo,razmjene se mišljenja,ismijemo se djeci...
ali teško je u ove godine steći prijatelje......
ja sam na RR stekla prijateljicu,prepoznat će se.......a jednom se u životu vidjele.....i to postoji....[sm=smiley1.gif]
ovdje možeš štošta čuti,naučiti,podijeliti...niko te ne zna (bar se potrudi da ne zna [sm=smiley36.gif])
kad sumiram ,jedino iskreno druženje trenutno mi je na rr.....u večernjim satima...ali svima nama treba življaka.....[sm=smiley13.gif]




Laly9 -> RE: Treba mi prijateljica... (17.6.2014 21:49:57)

Pa uglavnom izlazim u onaj veliki park, kod policije.Znam ja da tamo ima puno samih mama, i pričamo mi , ali ne možeš baš odmah reći: ej ajmo sutra na kafu..., nekako je glupo, kao da se uvaljuješ...A što se tiče foruma, to druženje je ok, ali opet si sam kući i kucaš po tastaturi...




bebaa -> RE: Treba mi prijateljica... (17.6.2014 21:52:00)


IZVORNA PORUKA: Laly9

Pa uglavnom izlazim u onaj veliki park, kod policije.Znam ja da tamo ima puno samih mama, i pričamo mi , ali ne možeš baš odmah reći: ej ajmo sutra na kafu..., nekako je glupo, kao da se uvaljuješ...A što se tiče foruma, to druženje je ok, ali opet si sam kući i kucaš po tastaturi...

da draga...ali ja kad sam bila na porodiljskom a ti eto radiš od kuće,na istom ovom forumu sam se dopisivala sa ženama i kasnije i kafe po dobrinji ispijala......[sm=smiley1.gif]i dan danas imam fine odnose...i opet bi kafenisala da mi se ukaže prilika......[sm=smiley1.gif]




bebaa -> RE: Treba mi prijateljica... (17.6.2014 21:52:31)

i da....naš park je bolji.......[sm=bravo.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Laly9 -> RE: Treba mi prijateljica... (17.6.2014 21:58:31)

Jeli to onaj novi park na 5-tici?Pa ako budeš htjela kahvenisati javi se , voljela bih upoznati nove ljude[sm=smiley1.gif]




bebaa -> RE: Treba mi prijateljica... (17.6.2014 22:00:48)


IZVORNA PORUKA: Laly9

Jeli to onaj novi park na 5-tici?Pa ako budeš htjela kahvenisati javi se , voljela bih upoznati nove ljude[sm=smiley1.gif]

da....vrlo rado...čak imamo i 2 kafića....javim ti se kad bude ljepše vrijeme....[sm=smiley1.gif]




Laly9 -> RE: Treba mi prijateljica... (17.6.2014 22:02:36)

Super, stvarno bi mi bilo drago[sm=smiley1.gif]




veeseelaa -> RE: Treba mi prijateljica... (17.6.2014 22:02:50)

Laly ako nisi sva svoja javi se i meni [sm=jezicek.gif]




bebaa -> RE: Treba mi prijateljica... (17.6.2014 22:02:58)

laly imaš pp.....




Mamica24 -> RE: Treba mi prijateljica... (17.6.2014 22:10:22)

Eee ista sam takva.. Udala se 20tak km od grada u Hadzice sve mi drugarice gore ostale.. Vidjam ih vrlo rijetko skoro nikako jer sve rade .. Mada ne znam ni mogu li ih vise smatrati drugaricama jer mi u ovo 5 godina nikad nisu dosle ni kada su se djeca rodila :-(:-(
Al hajd... Oprastam... Takva sam!!
Ovdje imam nekoliko zenica koje s druge strane imaju svoje drugarice tako da se ja nekad bas "uvaljujem" u kafe i razgovore :-)
Muz Hvala Bogu radi iako nekad ostane do 6-7 uvece pa kad dodje kuci samo jede i legne..
Al hajd.. Razumim radila sam i ja nekad :-)
Nekako se zabavim sa djecom, malo oko cvijeca, malo basta, kafa u Macku sa dragim i sl..

Eto ako te vjetar nanese u Hadzice ja sam uuuuuvijek za kaficu :-)




Laly9 -> RE: Treba mi prijateljica... (17.6.2014 22:15:39)

Vesela,nisam i evo me[sm=smiley36.gif]




ada_ -> RE: Treba mi prijateljica... (17.6.2014 22:32:51)

ima nas jos u istim "problemima"..i meni se sve vrti oko muza,djeteta i kuce...prijateljice su se nazalost ili srecu izgubile usput.....al imam par zena tu sa rr sa kojim se cujem pa sve ovo bude podnosljivije [sm=smiley1.gif]




bebaa -> RE: Treba mi prijateljica... (17.6.2014 22:34:35)

Ada ti je inače moja prija.....[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]ima krasnu curicu.....[sm=bravo.gif]




Laly9 -> RE: Treba mi prijateljica... (17.6.2014 22:42:56)

Hvala Ada da znam da nisam jedina...[sm=smiley36.gif]




ada_ -> RE: Treba mi prijateljica... (17.6.2014 22:44:38)


IZVORNA PORUKA: bebaa

Ada ti je inače moja prija.....[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]ima krasnu curicu.....[sm=bravo.gif]

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
mi smo ti inace tako blizu a tako daleko [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




bebaa -> RE: Treba mi prijateljica... (17.6.2014 22:46:40)


IZVORNA PORUKA: ada_


IZVORNA PORUKA: bebaa

Ada ti je inače moja prija.....[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]ima krasnu curicu.....[sm=bravo.gif]

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
mi smo ti inace tako blizu a tako daleko [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

[sm=sad.gif]između nas samo aerodrom....




veeseelaa -> RE: Treba mi prijateljica... (17.6.2014 23:40:36)

Laly samo ti budi aktivna na ovom forumu i neće ti biti dosadno jer ćeš vrlo brzo naći si raju
mnoge žene sa RR se druže privatno, ovdje su se srele i zavoljele [sm=smiley36.gif]

po postovima ćeš skužiti ko ti je prihvatljiv za druženje pa navali :))






maza85 -> RE: Treba mi prijateljica... (18.6.2014 23:35:18)


IZVORNA PORUKA: Laly9

Dragi moji,

ovo što ću sad napisati je žalosno.Naime, mama sam četverogodišnje djevojčice, i imam muža (koji btw non stop radi), a i sama radim ali iz kuće i vrlo sam usamljena.
Sve moje prijateljice su vrlo zaposlene , što radnim danima, što vikendima i nemam s kim da se viđam.Izađem s mužom za vikend, dođe nam i društvo, ali sve su to parovi i te cure isto rade i nemaju baš vremena. Meni fali ono, jutarnja kafa, šetnja i sl. s nekim , jer sam inače vrlo druželjubiva, ali su se tako stvari posložile da nemam s kim izaći.Odrasla sam malo u Zg , malo u njemačkoj tako da su mi ti neki prijatelji iz djetinstva razbacani po svijetu.Inače imam 33 godine i živim na dobrinji, pa ako ima još neka mama , koja traži isto, voljela bi da mi se javi.To je to za sad,budite pozdravljeni :-)

draga,ovaj post kao da sam ja pisala,sve te razumijem i sama sam ti takva,udala se 150 km daleko,sve prijateljice mi ostale tamo,ovdje opet stekla drustvo ali sve to ili radi ili se necim drugim zabavi sad rijetko mozes naci nekog da popijes kafu,bar u mom naselju slabo,pa i ovo komsiluka sto mi ima sve preko 5o god [sm=smiley13.gif],ipa eto javi se za druzenje i casicu razgovora sam uvijek [sm=smiley36.gif]




ZuZuM -> RE: Treba mi prijateljica... (19.6.2014 12:19:47)

Jos mamica sa Dobrinje za kaficu [sm=smiley1.gif] i sama sam takva, svi moji negdje daleko, kod mene kuca - kuca (posao od kuce) i opet kuca, malo izletimo vikendom, ali opet sto kazete fale zenske kafice. I mi izlazimo u park prijateljstva [sm=smiley1.gif] vjerovatno se i vidjamo, jos da kakvu kaficu organiziramo




anitaa -> RE: Treba mi prijateljica... (19.6.2014 12:41:14)

Jeste neobično kad dođeš u novu sredinu, a navikao si na ona prijateljstva od malih nogu, ja sam u Sa više od 4 godine i prije trudnoće, za vrijeme, naročito u toku porodiljnog upoznala par ženica, uglavnom mama, onako za neobavezno druženje, šetnjica, nekad i kućne posjete...ali kad sam počela raditi sve se svede na neku mašinu, trku, i sad se vidimo, s vremena na vrijeme, a osim s mm i curicom slobodno vrijeme najviše provedem s prijateljicom koja tu živi, ( a koju poznajem malo duže nego mm, tj. više od 10 godina) nije u braku, pa je mojoj S. nešto kao tetka, i jedva čekam da i ona postane mama, ali ipak svaki rođendan, pored one proslave u vrtiću naravno, idemo kod mojih roditelja da tamo u igraonici proslavimo rođendan, s djecom mojih prijateljica, i baš mi bude žao zbog nje što nemamo rodbine tu i taj neki čvrsti krug ljudi, ali kontam kad dođe vrijeme stvaraće ona sama sebi svoje konekcije.




Laly9 -> RE: Treba mi prijateljica... (19.6.2014 20:40:07)

Zuzum, kad budeš htjela kaficu samo javi,ja bih rado izašla malo kad bude ljepše vrijeme [sm=smiley1.gif]




lana32 -> RE: Treba mi prijateljica... (3.7.2014 10:14:24)

I sama sam takva ,puno radim ,živim u Sa već nekoliko godina,imam društva ,ali teško se svi uklopimo . Međutim ovim putem pozivam sve žene s djecom kod mene na kafu ,imam poprilično veće dvorište ,tata ludi od ljubavi prema svojim princezama je kompletno dvorište uredio toboganima,jamperom ,i sličnim rekvizitima,sad i bazenom ,uglavnom sve je pretvoreno u igralište,i ja sam za druenja,i kod mene može kod god hoće doći s djecom . Bujrum [sm=smiley1.gif]




gagala -> RE: Treba mi prijateljica... (26.9.2014 14:08:03)


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: ada_


IZVORNA PORUKA: bebaa

Ada ti je inače moja prija.....[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]ima krasnu curicu.....[sm=bravo.gif]

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
mi smo ti inace tako blizu a tako daleko [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

[sm=sad.gif]između nas samo aerodrom....


ali ti i ja smo na istoj strani aerodroma :) ...javni se da kahvenišemo u Trendu ;)




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>