RE: Tefal tave (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Savjeti (za) domaćice



Poruka


amra_sa -> RE: Tefal tave (9.1.2013 0:07:16)


IZVORNA PORUKA: anidla

kod mene je sve tefal, mislim tave [sm=smiley36.gif]

ona duboka, plitka, za palacinke....

nemam potrebe da probam nesto drugo jer sam prezadovoljna....


i pegla mi je tefal [sm=smiley36.gif]


Ne znam, ali ja sam više za Delimano posuđe.
Imam novu novcatu peglu, ni otvorila je nisam. [sm=smiley36.gif] Jedino što znam da je super i da ni malo nije bila jeftina... Toliko o peglama [sm=smiley36.gif]




amra_sa -> RE: Tefal tave (4.3.2013 23:06:01)

Samo da vas obavijestim, tava za palačinke Delimano 15 KM , inače je oko 40 KM, ne znam do kad traje sniženje, ko voli nek izvoli i kupi. Ja danas kupila.




MicoTico -> RE: Tefal tave (4.3.2013 23:10:40)

I ja kupila tavu za palačinke, ali Tefal. U Konzumu na akciji 18 KM (bila 30 i nešto)




enči80 -> RE: Tefal tave (4.3.2013 23:12:58)


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Samo da vas obavijestim, tava za palačinke Delimano 15 KM , inače je oko 40 KM, ne znam do kad traje sniženje, ko voli nek izvoli i kupi. Ja danas kupila.

Super je tava[sm=bravo.gif]
Inače,i ja se ponovih sa onim njihovim pretis loncem[sm=smiley1.gif]Jedva čekam da ga probam ali me i pomalo strah jer dosad nisam nikada kuhala u istim.




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (4.3.2013 23:13:05)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Hanady RR -> RE: Tefal tave (4.3.2013 23:14:09)

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: MicoTico

I ja kupila tavu za palačinke, ali Tefal. U Konzumu na akciji 18 KM (bila 30 i nešto)


Ekstra stvar [sm=bravo.gif]
Imam je već 5 godina i davno se isplatila [sm=smiley36.gif]


ja 7 godina istu trljam...tefal al smao za palačinke[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

imam sda i dleimano al navike su čudo[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




amra_sa -> RE: Tefal tave (4.3.2013 23:14:54)

Ja preferiram Delimano . Samo bez pretis lonca, imam fobiju od njega [sm=smiley36.gif] One šerpe su im dobre, da njih hoće sniziti malo za promjenu.




MicoTico -> RE: Tefal tave (4.3.2013 23:15:06)

Meni je Tefal zakon. Imam ih nekoliko i iste mi uvijek. Delimano imam samo jednu i nije mi to-to, što bi rekli.




mala_sa -> RE: Tefal tave (4.3.2013 23:15:35)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: MicoTico

I ja kupila tavu za palačinke, ali Tefal. U Konzumu na akciji 18 KM (bila 30 i nešto)


Ekstra stvar [sm=bravo.gif]
Imam je već 5 godina i davno se isplatila [sm=smiley36.gif]


ja 7 godina istu trljam...tefal al smao za palačinke[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

imam sda i dleimano al navike su čudo[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]



Nasoj ima 4 god i jos uvijek je ko nova [sm=bravo.gif] fkt se isplati [sm=bravo.gif]




Hanady RR -> RE: Tefal tave (4.3.2013 23:17:53)

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Meni je Tefal zakon. Imam ih nekoliko i iste mi uvijek. Delimano imam samo jednu i nije mi to-to, što bi rekli.

isto...
meni dosta[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
al ja to pazim...nema kašika i viljušku po njima da mi skakući...samo drvi il plsatika za mjeašnje i vađenje ručka :)




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (4.3.2013 23:19:38)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (4.3.2013 23:21:32)

[Sadržaj poruke je obrisan]




M kao Mama -> RE: Tefal tave (4.3.2013 23:24:04)


IZVORNA PORUKA: milenium

ja imam i delimano i tefal. pravila baš prije 2 dana palćinke u delimano tavi i nema šanse da ne podmažem tavu da bude bez ulja. probala sam bez ulja ali palaćinka pocrni. kapnem samo kap kao i u tefal. prednost mi je što se tefal brže zagrije i to ide u sekundama.



ja, u smjezu za palačinke ne ovisno u kojoj tavi ih pečem stavim malo ulja, i onda prvi ide sa uljim, oslao po potrebi, sa delimano tavom, haman da ni prvi ne treba, zaista su palačinlke predobre, za ostalo ne znam tavu sam dobila na nagradnoj igri, da li bi je kupila, ne znam, mrzim te staklene stvari,koje se moraju čuvati u pamuku,




enči80 -> RE: Tefal tave (4.3.2013 23:25:44)


IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: enči80


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Samo da vas obavijestim, tava za palačinke Delimano 15 KM , inače je oko 40 KM, ne znam do kad traje sniženje, ko voli nek izvoli i kupi. Ja danas kupila.

Super je tava[sm=bravo.gif]
Inače,i ja se ponovih sa onim njihovim pretis loncem[sm=smiley1.gif]Jedva čekam da ga probam ali me i pomalo strah jer dosad nisam nikada kuhala u istim.


Kojim? Delimano!
Mene pravo privlači ali me strah...poskup je, a hajd ga znaj je li stvarno dobar koliko ga hvale.
Meni su inače suhveli svi proizvodi preko tele shopa, mada ne mora biti[sm=zmeden.gif]

Delimano[sm=smiley1.gif],onaj od 6l a cijena mu je uz potrošačku karticu 218KM.Moja sestra ga ima i kaže da joj je super a i onaj mehanizam za otvaranje/zatvarnje ne izgleda preeviše komplikovan.




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (4.3.2013 23:30:26)

[Sadržaj poruke je obrisan]




M kao Mama -> RE: Tefal tave (4.3.2013 23:30:34)

e, vidim danas u Merkatoru Tefal tave snižene ona sa 120 na 99, pa eto rekoh da Vam javim dok se nije razgrabilo, gfrehota ovo ne uganjati




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (4.3.2013 23:33:21)

[Sadržaj poruke je obrisan]




enči80 -> RE: Tefal tave (4.3.2013 23:36:04)


IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: enči80


IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: enči80


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Samo da vas obavijestim, tava za palačinke Delimano 15 KM , inače je oko 40 KM, ne znam do kad traje sniženje, ko voli nek izvoli i kupi. Ja danas kupila.

Super je tava[sm=bravo.gif]
Inače,i ja se ponovih sa onim njihovim pretis loncem[sm=smiley1.gif]Jedva čekam da ga probam ali me i pomalo strah jer dosad nisam nikada kuhala u istim.


Kojim? Delimano!
Mene pravo privlači ali me strah...poskup je, a hajd ga znaj je li stvarno dobar koliko ga hvale.
Meni su inače suhveli svi proizvodi preko tele shopa, mada ne mora biti[sm=zmeden.gif]

Delimano[sm=smiley1.gif],onaj od 6l a cijena mu je uz potrošačku karticu 218KM.Moja sestra ga ima i kaže da joj je super a i onaj mehanizam za otvaranje/zatvarnje ne izgleda preeviše komplikovan.



Kakvu karticu?
Zar on nije 300 KM?[sm=zmeden.gif]

E super, javi mi nakon izvjesnog vremena kako si zadovoljna i kako da i ja dođem do te kartice[sm=smiley36.gif]

Člansku karticu a javim ti ako preživim[sm=smiley36.gif]
Ako se odlučiš,reci mi i možeš na moje ime kupiti.[sm=smiley1.gif]




M kao Mama -> RE: Tefal tave (4.3.2013 23:36:15)

ma, ne znam sestro mila, bilesi izbacuje sama odreske mesa, hahahahahh




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (4.3.2013 23:37:49)

[Sadržaj poruke je obrisan]




minie -> RE: Tefal tave (4.3.2013 23:42:30)

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Meni je Tefal zakon. Imam ih nekoliko i iste mi uvijek. Delimano imam samo jednu i nije mi to-to, što bi rekli.


Tefal je zakon ako se održava kako treba.
Plastične ili drvene kašike i ne prati ih dok su vruće.
Ovo zadnje primjenjujem i za neke ŽNJ teflon tave i još uvijek su u odličnom stanju.[sm=bravo.gif]


Potpisujem




enči80 -> RE: Tefal tave (4.3.2013 23:45:59)

E hvala ti od srca ...ako se odlučim, neću te odbiti

Samo mi javi kakva je...po ovoj cijeni još mi se više sviđa


[sm=smiley1.gif]Sve za [sm=nosecka.gif],neću da jačmir iskoči[sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (4.3.2013 23:47:05)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]