|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
17.12.2015 15:01:07   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Merylin

Maštalica na Stupu - nikad, ma ni u snu.



user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Merylin)
Neposredna veza do poruke: 1451
   RE: Privatni vrtici u SA
17.12.2015 17:47:55   
škorpija

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Merylin

Maštalica na Stupu - nikad, ma ni u snu.



user posted image

pisala je neki dan žena na onoj FB stranici Klub mama i trudnica iz Sarajeva o ovom vrtiću, jako negativno iskustvo

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1452
   RE: Privatni vrtici u SA
17.12.2015 19:21:19   
ninuska

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Merylin

Maštalica na Stupu - nikad, ma ni u snu.



user posted image

pisala je neki dan žena na onoj FB stranici Klub mama i trudnica iz Sarajeva o ovom vrtiću, jako negativno iskustvo

U vezi problema sa dr djetetom i nezainteresiranosti eta da isti rijese?

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1453
   RE: Privatni vrtici u SA
18.12.2015 21:36:14   
Merylin
Da, da...
O uslovima da ne pričam, 25 djece, uzrast od ispod godinu dana, pa do x godina (primaju i školarce), svi su zajedno... mali prostor, tv prečesto upaljen, spava se na kaučima koji se razvuku (ukupno ih ima 2), djeca nisu unazad dva mjeseca izašla vani...

_____________________________

18.02.2014. Mali Princ

I dva-tri osmijeha tiha i prosta... Sve je to ponekad tako malo, sve je to, vidjet ćeš, sasvim dosta :)

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1454
   RE: Privatni vrtici u SA
31.12.2015 13:12:30   
Jeca_Perec
da li imati iskustva sa vrticima Nova radost ili Vratite nam osmijeh, lokacija I. Sarajevo


hvala.

(odgovor članu Merylin)
Neposredna veza do poruke: 1455
   RE: Privatni vrtici u SA
22.2.2016 12:35:53   
Linamina
Drage mame, citam vec dva sata vase postove. Trazim vrtic za svoju kcerkicu, mala je pa nije mi bitan ni program, nit to silno ucenje djece, vec samo odgoj tj.ponasanje teti, naravno higijena i ishrana. Prvo sam zvala malo bolje vrtice koji su se dobro izreklamisali. Zaista zalosno, prvo sto ih zanima, gdje radite, gdje vam suprug radi, naravno osjti se to odmah da se prednost daje dobrostojecima. Ne spadam u te doprostojece, al dala bih citavu platu samo da znam da mi je djete zadovoljno. Medjutim, shavtila sma, da je ipak bolje drzat se srdnjeg nivo, gdje djete nece osjetiti nikakve klasne razlike u tako malom uzrastu. Kolike muke oko vrtica, kud ide ovo sve, a o pedagogiji ni rjec.

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 1456
   RE: Privatni vrtici u SA
22.2.2016 12:55:13   
canim
A koji su to malo bolji vrtici user posted image

(odgovor članu Linamina)
Neposredna veza do poruke: 1457
   RE: Privatni vrtici u SA
22.2.2016 13:10:20   
Linamina
Sad koliko su bolji ne znam, vec eto fino su se ireklamisali. Kontaktirala sam Kids Land, Pony i jos jedan mislim da se zove Nur. Nisam iz Sarajeva, pa se trenutno samo oslanjam na info dobijene sa neta. Mozda su isti sa svojim programom jako dobri kao sto navede, al stavi teti mi se nije svidio. I ako vjerujem to mozda i nije njihov stav, vec politika navedenih vrtica. Takvi su moji utisci nazalost

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 1458
   RE: Privatni vrtici u SA
22.2.2016 13:11:41   
Linamina
Jako ljubazne su mi bile tete iz vrtica tete cuvalice, pa planiram isti i posjetiti.

(odgovor članu Linamina)
Neposredna veza do poruke: 1459
   RE: Privatni vrtici u SA
22.2.2016 13:17:29   
canim
Pa nemozes preko telefona dobiti bas sve potrebne informacije, skupis listu registrovanih vrtica, ja mislim i da ima negdje lista tih vrtica na netu, nazoves i dogovoris posjete za jedan dan obidjes sve, eh onda razmislis i izaberes sta ti se svidja, s tim da ti sad nije bas vrijeme upisa, pa su ovi registrovani vrtici uglavnom puni ali ako ti se ne zuri mogu te ubaciti na listu pa kad budu upisi nazovu te.


(odgovor članu Linamina)
Neposredna veza do poruke: 1460
   RE: Privatni vrtici u SA
22.2.2016 13:23:01   
salmy

IZVORNA PORUKA: Linamina

Jako ljubazne su mi bile tete iz vrtica tete cuvalice, pa planiram isti i posjetiti.

Tete su otvorile novi vrtic bonboncic ..sve pohvale za njih...

(odgovor članu Linamina)
Neposredna veza do poruke: 1461
   RE: Privatni vrtici u SA
22.2.2016 14:06:40   
Linamina
da to jeste, medjutim meni se zuri, tako da cu vjerovatno morati za pocetak prihvatiti nesto sto mi je prihvatljivo, a u medjuvremenu i dalje traziti...

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 1462
   RE: Privatni vrtici u SA
26.2.2016 8:32:19   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Linamina

da to jeste, medjutim meni se zuri, tako da cu vjerovatno morati za pocetak prihvatiti nesto sto mi je prihvatljivo, a u medjuvremenu i dalje traziti...


gdje stanuješ? Da li ti je bitna lokacija vrtica?
Imas jedan zanimljivi vrtic na dvije lokacije : Ciglane i Stup
Zove se Bonum
http://vrticbonum.org/BA/index.php

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Linamina)
Neposredna veza do poruke: 1463
   RE: Privatni vrtici u SA
27.2.2016 18:19:55   
UPPUKS
Predškolska klackalica: Sve veće interesovanje za upis djece u privatne predškolske ustanove

http://www.klix.ba/vijesti/kultura/predskolska-klackalica-sve-vece-interesovanje-za-upis-djece-u-privatne-predskolske-ustanove/160226070

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1464
   RE: Privatni vrtici u SA
28.2.2016 21:42:26   
Linamina
Hvala.
Pogledala sam stranicu.
Morat cu ih nazavti za vise detalja, ono sto sam vidjela na webu mi se svidja.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1465
   RE: Privatni vrtici u SA
29.2.2016 12:52:57   
smirna
molim vas ako neko zna dobar privatni vrtic na bascarsiji da napiše? Hvala unaprijed :)

(odgovor članu Linamina)
Neposredna veza do poruke: 1466
   RE: Privatni vrtici u SA
29.2.2016 13:04:49   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: smirna

molim vas ako neko zna dobar privatni vrtic na bascarsiji da napiše? Hvala unaprijed :)

vrtić San user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu smirna)
Neposredna veza do poruke: 1467
   RE: Privatni vrtici u SA
29.2.2016 13:17:20   
smirna
Nisam bila zadovoljna Cicibanom na Dobrinji koji je njihov pa ne bih. Hvala vam svakako !

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 1468
   RE: Privatni vrtici u SA
29.2.2016 13:19:40   
smirna
može i na A.polju neki osim Male raje!

(odgovor članu smirna)
Neposredna veza do poruke: 1469
   RE: Privatni vrtici u SA
2.3.2016 14:12:07   
smirna
Da li neka mama zna kako se zove privatni vrtić kod SOS sela na Mojmilu?
hvala :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1470
   RE: Privatni vrtici u SA
3.3.2016 11:07:34   
Medić*
Znam jedino za onaj kod Doma zdravlja Prvi koraci.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu smirna)
Neposredna veza do poruke: 1471
   RE: Privatni vrtici u SA
3.3.2016 11:54:14   
SREĆNA
Imaju i zvjezdice kod DZ N vojničkom.

Smirna možeš li molim te da napišeš šta je bilo sa cicibanom, koji je razlog nezadovoljstva. Moja su djeca tamo krenula ne znam nikog čije dijete ide tamo, a baš bih voljela da čujem mišljenja.Hvalauser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1472
   RE: Privatni vrtici u SA
3.3.2016 12:29:20   
aidana

IZVORNA PORUKA: smirna

Da li neka mama zna kako se zove privatni vrtić kod SOS sela na Mojmilu?
hvala :)

Hermann Gmeiner, odnosno vrtic u sklopu 'SOS drustvenog centra Hermann Gmeiner'

(odgovor članu smirna)
Neposredna veza do poruke: 1473
   RE: Privatni vrtici u SA
3.3.2016 12:57:53   
Mirkica
a koja je kod vas razlika izmedju privatnog vrtica i drzavnog ?????

Kod nas nema toga(mozda u nekoj drugoj ligi u koju niti cu kad upasti niti do nje stici a nece sigurno niko ni sa RR ) sve su ili katolicko ili ovi drugi (ne znam kako se njihova vjera kaze na nas isto katolici samo malo drugacije) ili su gradski i sad upisujes djete gdje ti volja , ali ovdje vidim razliku gdje cu djete upisat moji su npr. u ovi slicni katolicima a nisu katolici nekako su mi manje religiozni , ovi gradski nema u mom gradu .


Eh zasto privatni vrtic zbog cega , jeli to ja od malena ucim djete da je bolej od drugih ??? Ok ima se moze se mozda bih i ja da zivim u Bosni upisala djete u privatni nego u drzavni (mozda) , jesuli bosanski drzavni vrtici toliko losi ????? Ili je to samo stvar prestiza cisto me zanima

< Poruku je uredio Mirkica -- 3.3.2016 13:01:12 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 1474
   RE: Privatni vrtici u SA
3.3.2016 13:00:53   
palachinken
(ne znam kako se njihova vjera kaze na nas isto katolici samo malo drugacije) il

Protestanti, ne budi seljanka!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 1475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *