Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Od đačića do đaka



Poruka


Hanady RR -> Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (15.7.2014 13:38:40)

Drage forumašice, na temi Prvačića došlo je do ideje da otvorimo ovu temu.
Kako svaka škola ( i u istom a kamoli različitom kantonu) radi po svom porgramu odabranih udžebnika tj.autora i izdavača, ovo će biti tema na kojoj možemo spiskom ponuditi što imamo očuvano do naših školaraca po povoljnijoj cijeni, ili što poklanjamo ili čak mjenjamo jer oni koji imaju vie djece lakše će se snaći :)

pa eto...
iako će tema da gori u septemrbu možemo polako pripremiti spiskove istoga :)




babina beba -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (15.7.2014 13:51:00)

Ja imam knjige za prvi razred KSC, mada vjerujem da ce ih prvacici dobiti u skoli kao prosle godine, samo engleski se kupuje koji kosta 25 KM!




R&T@ -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (15.7.2014 13:57:52)

Podrzavam temu i ideju...[sm=bravo.gif]




Nedi -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (15.7.2014 14:12:51)


IZVORNA PORUKA: R&T@

Podrzavam temu i ideju...[sm=bravo.gif]


I ja[sm=smiley1.gif]




tehna -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (15.7.2014 15:02:35)

divna tema i ideja jer dok se okrenemo vec je septembar tu nadam se da cu i ja ovdje pronaci nesto za moje skolarce [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Dunje i Kolaci -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (4.8.2014 18:44:14)

Ja imam knjige za drugi razred i ruksak za djecake,super ocuvan!
Ko bude zainteresovan,neka se javi[sm=smiley1.gif]




R&T@ -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (27.8.2014 10:54:09)

Da ne zaboravimo temu...

Moja dobila udzbenike za treci razred, ali ti nisu na spisku njene skole...
Ponudit cu ih ovdje mozda ce nekome odgovarati...





mama75 -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (27.8.2014 11:23:48)

Da dodam i ovo:

Manifestacija „ OTVORENO SRCE“

P O Z I V

Udruženje mladih „NO PROBLEM“ se bavi pitanjem socijalnog položaja mladih u BiH.
Svjesni tereta vremena u kojem živimo i otežane finansijske situacije u našim porodicama razlog je da organiziramo:

RAZMJENU KNJIGA I UDŽBENIKA za učenike osnovnih škola

Dana 29.08.2014. godine u periodu od 17:00 do 21:00 sati
JU „Međunarodni centar za djecu i omladinu Novo Sarajevo“
( Ulica Kemala Kapetanovica 17 – kod Šoping centra - Grbavica II)

Pozivamo učenike i roditelje da donesu udžbenike koji im više ne trebaju i tako osiguraju uspješnost razmjene udžbenika u što većem broju.

Učinićemo da vrijeme u kojem razmjenjujemo udžbenike protekne u što prijatnijoj atmosferi uz interaktivne radionice.

Dođite , čekamo vas !
Organizacioni odbor




mama75 -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (27.8.2014 11:26:21)

R@T daj spisak za 3. sta ti treba [sm=smiley1.gif]




Hanady RR -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (27.8.2014 11:42:54)

e sad

meni za početak treba

za 2.razred Muzička/Glazbena kultura – Esad Šuman, BOSANSKA KNJIGA
za 2. razred Mali vodić za lektiru 2 – 5, Sead Prljača, SARAJEVO PUBLISHING

u zamjenu dajemo...

sve za 2.razred

1. muzička kultura - selma ferović -indira meškić - sarajevo publishing ( čak tri komada)
2. Moja okolina – Samira Lugavić, Mediha Pašić, BOSANSKA KNJIGA ( čak dva komada)
3. Matematika - Boško Jagodić, sarajevo publishing ( 1 komad)


e za treći mi treba inače...al ne znam još šta ako nešto ne nađem u knjižari javljam...[sm=smiley36.gif]




R&T@ -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (27.8.2014 11:45:41)


IZVORNA PORUKA: mama75

R@T daj spisak za 3. sta ti treba [sm=smiley1.gif]


Trazim:
Engleski: Family and frend 1 Sahinpasic
Bosanski Belma Dilberovic
Moja okolina Mediha Pasić

A ja imam:
Engleski od Sarajevo Publishing
Citanku od Zehre Hubijar
Moju okolinu od Z. Numić




mama75 -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (27.8.2014 11:55:18)


IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: mama75

R@T daj spisak za 3. sta ti treba [sm=smiley1.gif]


Trazim:
Engleski: Family and frend 1 Sahinpasic
Bosanski Belma Dilberovic
Moja okolina Mediha Pasić

A ja imam:
Engleski od Sarajevo Publishing
Citanku od Zehre Hubijar
Moju okolinu od Z. Numić


Od svega samo Moja okolina, ali i to moram proivjeriti, kao da mi je neko trazio kad se zavrsila sk. godina. JAvim ti veceras odmah za to.




R&T@ -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (27.8.2014 12:07:35)

Hvala...[sm=rozica.gif]

Mislim da samo u Sarajevu za svaki predmet postoje tri razlicita udzbenika...[sm=hudicek1.gif]

Nego, da ja ponudim citanke za srednju skolu...
One su iste...
A ne bi trebale biti...




mama75 -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (27.8.2014 12:11:02)

Nama treba za 4. razred:
MAtematika B. JAgodić
Čitanka H. i I. Ništović
Moja okolina S. Lugavić
Likovno A. Đulić-Agić
Engleski - Adventure 2 - Buybook
Vjeronauka - H. i I. Ništović
Muzičko imamo [sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (27.8.2014 12:51:58)

Hej vas dvije gdje vam je muzičko iz drugog...fali nam armanu
za 2.razred Muzička/Glazbena kultura – Esad Šuman, BOSANSKA KNJIGA




mama75 -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (27.8.2014 12:53:19)

Ih HAnady kad smo mi bili 2. razred [sm=jezicek.gif]




Hanady RR -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (27.8.2014 12:55:15)

[sm=smiley36.gif]

ja još nemam pojma koje nama knjige trebaju[sm=smiley36.gif]al se brinem za armana...
[sm=smiley36.gif]
samo mu naše muzičko ne odgovara...eto ti kako je on mašalllah na fakali dijete[sm=smiley36.gif]




R&T@ -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (27.8.2014 13:06:44)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

sve za 2.razred

1. muzička kultura - selma ferović -indira meškić - sarajevo publishing ( čak tri komada)



Evo ga...[sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (27.8.2014 13:09:07)


IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

sve za 2.razred

1. muzička kultura - selma ferović -indira meškić - sarajevo publishing ( čak tri komada)



Evo ga...[sm=smiley36.gif]

eto ti[sm=smiley36.gif]
i mi tri nakupismo...


nego dajte narode javljajte se ako ove trebate da tušimo na vrijeme[sm=smiley36.gif]




mikyca1 -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (27.8.2014 13:48:05)

Ja imam za I II i IV [sm=smiley36.gif] iz svakog razreda po nešto...

I razred:
Moja okolina-radna sveska, Sabaheta Bijedić,Zinaida Livnjak,Šaban Smajlović
Matematika-udžbenik i radna sveska ,Boško Jagodić

II razred:
Moja okolina- radna sveska, Zinaida Livnjak
Radna sveska iz bos.Belma Dilberović

IV razred:
Moja okolina - radna sveska,autorice Sabaheta Bijedić Zinaida
Livnjak
Nastavni listovi uz čitanku Boja sreće- ,Zehra Hubijar Sanja Soče
Muzička kultura-radna sveska, Selma Ferović

English Adventure 1




Hanady RR -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (27.8.2014 14:08:32)

Eh ovako, našoj forumašici kojoj smo pomagali uvijek trebaju za sljedeć godinu knjige za treći razred, ostala djeca su namirena , mama75 je poslala poršle godine knjige i djeca sad naslijeđuju ...al ovo je u potrebi...pa da vidimo ako možemo da skupimo na ovoj temi komlet :)

bosanski:"zubor radosti"pisac Zehra Hubijer i radni list iz bosanskog.

matematika:udzbenik i radni list pisac Bosko Jagodic

engleski:udzbenik ENGLISH ADVENTURE 1

moja okolina:udbenik i radni list pisac:Zinaida Livnjak

muzicka kultura:udzbenik pisac Selma Ferovic

likovna kultura:udzbenik pisac Jasna Mujkic

i vjeronauka EL -KALEM




Visnja RR -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (27.8.2014 15:48:28)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Eh ovako, našoj forumašici kojoj smo pomagali uvijek trebaju za sljedeć godinu knjige za treći razred, ostala djeca su namirena , mama75 je poslala poršle godine knjige i djeca sad naslijeđuju ...al ovo je u potrebi...pa da vidimo ako možemo da skupimo na ovoj temi komlet :)

bosanski:"zubor radosti"pisac Zehra Hubijer i radni list iz bosanskog.

matematika:udzbenik i radni list pisac Bosko Jagodic

engleski:udzbenik ENGLISH ADVENTURE 1

moja okolina:udbenik i radni list pisac:Zinaida Livnjak

muzicka kultura:udzbenik pisac Selma Ferovic

likovna kultura:udzbenik pisac Jasna Mujkic

i vjeronauka EL -KALEM



mama 75 i dalje ima nesto za nju ...napisala je :
Imam MAtematiku, Engleski, Likovno i Vjeronauku. Muzicko moram provjeriti je li taj autor. Citanku i Moju okolinu nemam.




Hanady RR -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (27.8.2014 15:50:05)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Eh ovako, našoj forumašici kojoj smo pomagali uvijek trebaju za sljedeć godinu knjige za treći razred, ostala djeca su namirena , mama75 je poslala poršle godine knjige i djeca sad naslijeđuju ...al ovo je u potrebi...pa da vidimo ako možemo da skupimo na ovoj temi komlet :)

bosanski:"zubor radosti"pisac Zehra Hubijer i radni list iz bosanskog.

matematika:udzbenik i radni list pisac Bosko Jagodic

engleski:udzbenik ENGLISH ADVENTURE 1

moja okolina:udbenik i radni list pisac:Zinaida Livnjak

muzicka kultura:udzbenik pisac Selma Ferovic

likovna kultura:udzbenik pisac Jasna Mujkic

i vjeronauka EL -KALEM



mama 75 i dalje ima nesto za nju ...napisala je :
Imam MAtematiku, Engleski, Likovno i Vjeronauku. Muzicko moram provjeriti je li taj autor. Citanku i Moju okolinu nemam.


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

super...onda smo rejšili dio ...
biće još razmjena nabavimo i ovo što nedostaje[sm=bravo.gif]




Visnja RR -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (27.8.2014 15:54:27)

DI, da li sam u pravutj jesam li dobr shvatila da humanitarnu akciju exclusiva poklanjamo "njoj"?




Hanady RR -> RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udzbenika (27.8.2014 15:57:16)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

DI, da li sam u pravutj jesam li dobr shvatila da humanitarnu akciju exclusiva poklanjamo "njoj"?

ja sma predložila na temi[sm=smiley1.gif]
nije se niko bunio....
nekako mi je bilo logičan slijed da se oni opreme...
[sm=smiley1.gif]




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>