Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Od đačića do đaka



Poruka


Visnja RR -> Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (27.7.2014 11:58:38)

Dragi roditelji,

Exclusive je i ove godine tu za Vas i ponovo nagradjuje Vase povjerenje.
Obezbjedite kupon kojim ostvarujete popust u iznos od 10% na skolski pribor i zauzmite mjesto u nasoj magicnoj kutiji za ucestvovanje u nagradnoj igri. Ove godine imamo tri glavne nagrade (tablet uredjaj za igru i zabavu) i devet poklon iznenadjenja Exclusive.

Jedino pravilo je da potrosite 30 KM u nasim maloprodajama i tada ostvarujete pravo na popust u iznosu od 10% i na ucestvovanje u nagradnoj igri.

Ali to nije sve,

Ukoliko racun o kupovini skolskog pribora uslikate i sliku postavite ovdje, na temu, direktno ucestvujete u humanitarnoj akciji pomoci socijalno ugrozenim porodicama.

Akcija traje od 01.08.2014.godine do 10.09.2014.godine.

Ovdje takodjer mozete dati svoje prijedloge ukoliko znate nekoga kome je ova pomoc neophodna.

Iznosi kupljenog skolskog pribora ce biti sabrani i na kraju akcije 15% od ukupne vrijednosti cemo u vidu skolskog pribora ustupiti portalu ringeraja.ba koji ce dalje donirati paketice socijalno ugrozenim porodicama koje Vi na ovoj temi odaberete.

Opremite svoje skolarce za skolu, a samim tim cete usreciti i jos neko dijete.

Idemo pokazati svoju humanost [sm=bravo.gif]

[img]http://www.dodaj.rs/f/3S/E9/3uik1M3h/tema-na-forumufacebook-c.jpg[/img]




Hanady RR -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (29.7.2014 10:15:19)

Divnoooooooooooo[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]



znači sve račune na temu ovu fotkanjem staviti[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Visnja RR -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (29.7.2014 10:31:18)

i na ovoj temi treba da odlučimo kome na kraju kampane ide pribor našeg partnera, Exclusive[sm=bravo.gif]
Mene je zaista ova ideja odlična [sm=bravo.gif]




Ammella -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (29.7.2014 22:11:48)


Super [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




mama75 -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (1.8.2014 11:45:08)

Mozda nekome iz naselja pogodjenih poplavama. Oko Sarajeva ili bilo gdje u BiH?




Hanady RR -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (1.8.2014 11:48:15)

ja mislim da naša tema ruka podrške vi sa ovih 15% mogla lijepo živnuti[sm=rozica.gif]
http://www.ringeraja.ba/forum/m_1422897/mpage_1/key_/tm.htm#1422897

Naša forumašica iz ove teme ima dosta školaraca i ja vjerujem da bi joj ovo pomoglo jako, a ona je insan koji je tome i zahvalan i vrlo skromna....





malena27 RR -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (1.8.2014 11:48:44)

Mislim da bi bilo dobro pomoci djeci u ZDK (Maglaj, Topcic polje, Zavidovici...)




mama75 -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (1.8.2014 11:53:21)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja mislim da naša tema ruka podrške vi sa ovih 15% mogla lijepo živnuti[sm=rozica.gif]
http://www.ringeraja.ba/forum/m_1422897/mpage_1/key_/tm.htm#1422897

Naša forumašica iz ove teme ima dosta školaraca i ja vjerujem da bi joj ovo pomoglo jako, a ona je insan koji je tome i zahvalan i vrlo skromna....



Mislim da sam ovoj forumasici prosle god proslijedila udzbenike za 2. razred pa je vrlo moguce da ce joj sada odgovarati ovi za 3. razred koje imamo. To cemo naravno znati tek u septembru.
Nisam pazljivo citala, mislila sam da ce davati pomoc u vidu skolskog pribora, a ne novac.




Hanady RR -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (1.8.2014 11:55:41)


IZVORNA PORUKA: mama75


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja mislim da naša tema ruka podrške vi sa ovih 15% mogla lijepo živnuti[sm=rozica.gif]
http://www.ringeraja.ba/forum/m_1422897/mpage_1/key_/tm.htm#1422897

Naša forumašica iz ove teme ima dosta školaraca i ja vjerujem da bi joj ovo pomoglo jako, a ona je insan koji je tome i zahvalan i vrlo skromna....



Mislim da sam ovoj forumasici prosle god proslijedila udzbenike za 2. razred pa je vrlo moguce da ce joj sada odgovarati ovi za 3. razred koje imamo. To cemo naravno znati tek u septembru.
Nisam pazljivo citala, mislila sam da ce davati pomoc u vidu skolskog pribora, a ne novac.

pa da...4 djece i školski pribor...na to sam i milila[sm=smiley1.gif]




mama75 -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (1.8.2014 11:57:29)

Ma svejedno, kome god ode obradovace se. Samo mozda jeste bolje na 1 mjesto, ne vjerujem da ce to biti sada neki veliki iznos da se dijeli u 10 kuca. Ovako kada 1 porodica dobije i osjetice to konkretno.




Hanady RR -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (1.8.2014 11:57:40)

al da se odmah razumijemo koliko kupimo i račune postavimo toliko smo i ''pomogli''[sm=smiley1.gif]
ja ću aBd nakon godišnjeg rpavo u exluziv i sve da uzmem za svoje cure...
tako da tih 15% da bi bila pomoć konkretnija moraju imati dovoljan broj računa na ovoj temi[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
meni je ovo super ideja[sm=bravo.gif]




R&T@ -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (1.8.2014 12:03:54)

Da li ucestvuju samo racuni sa iznosom vecim od 30 KM?




Visnja RR -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (1.8.2014 13:11:38)


IZVORNA PORUKA: R&T@

Da li ucestvuju samo racuni sa iznosom vecim od 30 KM?


30 km + je za nagradnu igru
a za humnitarnu akciju ne




Exclusive doo -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (1.8.2014 13:29:04)

Drage mame,

Exclusive doo Vam šalje jedan veliki pozdrav i samo da Vas obavjestimo da ćemo ovdje na forumu postavljati obavještenja šta se to dešava u našim maloprodajnim radnjama (noviteti, akcije, rasprodaje itd).

Pozdravčić [sm=smiley1.gif]




Exclusive doo -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (1.8.2014 13:33:56)

Drage mame,

Colorino i Colorino Creative je jedan od novih brendova u ponudi firme Exclusive doo.

[img]http://www.dodaj.rs/f/4/DA/F6NUCLh/colorino.jpg[/img]

Posjetite nas i izaberite nešto za svoje male kreativce.

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Exclusive doo -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (4.8.2014 11:34:28)

[img]http://www.dodaj.rs/f/27/4/gV0qgAA/slika-niji-i-lebez.png[/img]

[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




Hanady RR -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (4.8.2014 11:37:46)

uh jedva čekamo da se zarovimo[sm=bravo.gif]




Visnja RR -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (4.8.2014 13:07:30)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

uh jedva čekamo da se zarovimo[sm=bravo.gif]



iii jaaaa [sm=smiley1.gif]






Exclusive doo -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (18.8.2014 11:56:24)

Drage mame,

Stigla nam je i nova kolekcija Faber Castell.

[img]http://www.dodaj.rs/f/2Y/8k/rN2BMcq/fc-august-2014-fb.png[/img]

Posjetite nas i izaberite nesto za svoje malisane [sm=bravo.gif]




Visnja RR -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (19.8.2014 20:22:13)

Exclusive nam priprema nekoliko iznenađenja [sm=bravo.gif]




ladyblue RR -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (19.8.2014 21:08:34)

ima li kakvih iznenađenja za nas sa malom ili jako velikom djecom?[sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (19.8.2014 21:34:51)


IZVORNA PORUKA: Exclusive doo

Drage mame,

Stigla nam je i nova kolekcija Faber Castell.

[img]http://www.dodaj.rs/f/2Y/8k/rN2BMcq/fc-august-2014-fb.png[/img]

Posjetite nas i izaberite nesto za svoje malisane [sm=bravo.gif]

Nas obavezni izbor[sm=bravo.gif]




Exclusive doo -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (20.8.2014 9:05:45)

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ima li kakvih iznenađenja za nas sa malom ili jako velikom djecom?[sm=smiley36.gif]


Draga ladyblue,

Exclusive uvijek priprema razna iznenađenja kako za male, tako i za velike, a tako će biti i ove godine [sm=smiley1.gif]
A o tome će sve mame biti uskoro obavještene, samo pratite forum.
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




ladyblue RR -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (20.8.2014 9:13:15)


IZVORNA PORUKA: Exclusive doo

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ima li kakvih iznenađenja za nas sa malom ili jako velikom djecom?[sm=smiley36.gif]


Draga ladyblue,

Exclusive uvijek priprema razna iznenađenja kako za male, tako i za velike, a tako će biti i ove godine [sm=smiley1.gif]
A o tome će sve mame biti uskoro obavještene, samo pratite forum.
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Exclusive doo -> RE: Exclusive: Odbrojavanje je počelo, nova školska godina nam kuca na vrata (21.8.2014 9:20:00)

Drage mame,

Da bismo Vas malo motivirali da krenete sa postavljanjem slika za humanitarnu akciju (uslikati račun o kupovini u nasim radnjama i uploadovati ga na forum) pokrećemo jedno malo takmičanje.
Sve mame koje postave sliku fiskalnog računa na forum ucestvuju u nagradnoj igri, a nagrada je stapni mikser + posuda za miksanje [sm=bravo.gif]
Dobitnicu ćemo izabrati nasumičnim izvačenjem [sm=bravo.gif]

Slika nagrade:
[img]http://www.dodaj.rs/f/o/PL/Xfhjnwh/mixer-3.png[/img]

Kako u nasim maloprodajama traje i nagradna igra gdje se fiskalni račun sa ličnim podacima ubacuje u magičnu kutiju, fiskalni račun o kupovini mozete uslikati na kasi ili od osoblja traziti duplikat fiskalnog računa i njega uslikati.
Sretno svim mamama [sm=bravo.gif]




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>