RE: Tudja prevara (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


zvončica -> RE: Tudja prevara (26.8.2014 22:24:48)

Nesto kontam.......i ovaj muz od aMonimne je saren.....lafo poruke jaran salje sa njegovog mobitela.....nisu tu meni cista posla [sm=zz_giggle.gif]




vjestica -> RE: Tudja prevara (26.8.2014 22:26:24)


IZVORNA PORUKA: zvončica

Nesto kontam.......i ovaj muz od aMonimne je saren.....lafo poruke jaran salje sa njegovog mobitela.....nisu tu meni cista posla [sm=zz_giggle.gif]

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Tudja prevara (27.8.2014 1:13:00)


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Znaci nalazim se u slijedecoj situaciji: saznala sam da jedan covjek vara svoju zenu, i to jako dugo traje. Vara je ne sa jednom zenom nego sa 3 zene, cak ima i iznajmljen stan gdje dovodi te svoje ljubavnice... Mene ubi to sto moram da sutim o tome jer da kazem nesto ja bi tu ispala crna ovca, a i ne bi voljela da se to cuje iz mojih usta. Da sve bude gore i teze rijec je o covjeku i zeni iz moje familije...

Mene sad interesuje vase misljenje na ovu temu... Kako bi se vi postavili u ovoj situaciji? Da li reci ili ne? Da li nekako tajno i anonimno toj zeni dati do znanja da je covjek vara?

Inace su oko 10 godina u braku, srednjih godina i imaju dijecu.


ja bi mu rentala moj stan,ti su najbolji platiše,plate i ššš






perlica55 -> RE: Tudja prevara (27.8.2014 8:06:53)

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ako taj covjek laze onda lazem i ja... On je to ispricao MM, cak je i toj jednoj slao poruke sa broja od MM... Sa svojom zenom vec odavno ima bracnih problema koji su hajmo reci ekstremni, svasta je tu bilo. Nekad kad ovako razmisljam pomislim da je mozda i ta njegova zena kriva sto je on vara, malo je ona cudan tip zene, ali hajd ga vise znaj.
Uglavnom tako je on to sve ispricao MM i jos je rekao kako tu svoju zenu vise ne voli, ne osjeca nista prema njoj... Ne osjeca se fino u svojoj kuci itd.
I meni je bilo tesko povjerovati u sve to ali tako je kako je... Jos su dvije te njegove ljubavnice udate zene i imaju dijecu a jedna je razvedena


Kad sam svom bivšem našla sms poruke na mob, u najmanju ruku čudnog
sadržaja, onda mi je reko da je posudio mob frendu za dopisivanje s ljubavnicom [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Ma da, tko još posuđuje mob??
Davno je to bilo, i zbog tog je bivši [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Da je meni neko blizak, s kim sam dobra,
ja bi naravno rekla, pa makar ispala crna ovca..




Anoniman -> RE: Tudja prevara (27.8.2014 14:18:22)

Jao zene sad ste mi mogle stvoriti sumnju u MM [sm=smiley36.gif] sva sreca pa su poruke bile potpisane imenom od tog covjeka[sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Tudja prevara (27.8.2014 14:20:49)


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Jao zene sad ste mi mogle stvoriti sumnju u MM [sm=smiley36.gif] sva sreca pa su poruke bile potpisane imenom od tog covjeka[sm=smiley36.gif]


ufffff[sm=smiley36.gif]
ja bi to pripazila ipak[sm=jezicek.gif]




jasmin -> RE: Tudja prevara (27.8.2014 14:53:23)


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Jao zene sad ste mi mogle stvoriti sumnju u MM [sm=smiley36.gif] sva sreca pa su poruke bile potpisane imenom od tog covjeka[sm=smiley36.gif]


Pazi ti da im ime tog čo'jka nije šifra [sm=jezicek.gif].




Galicia -> RE: Tudja prevara (28.8.2014 3:16:34)

Interesantno. Ima love za kiriju a nema cenera za jos jedan telefon.
Ko tu laze?




Mirkica -> RE: Tudja prevara (28.8.2014 7:15:49)


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Jao zene sad ste mi mogle stvoriti sumnju u MM [sm=smiley36.gif] sva sreca pa su poruke bile potpisane imenom od tog covjeka[sm=smiley36.gif]



nista se ti ne sikiraj , nije ni tm daleko , a sta kosta jedna kartica 5 km ubaci izbaci i posalji ne brukaj se da saljes s tudjih telefona , nek te ne zanima bliskaaaaa rodbina neka te zanima tvoj brak a meni da je tako aj bih se ozbiljno zamislila.




Mirkica -> RE: Tudja prevara (28.8.2014 7:16:58)


IZVORNA PORUKA: Galicia

Interesantno. Ima love za kiriju a nema cenera za jos jedan telefon.
Ko tu laze?

ma njen muz




cvjeti -> RE: Tudja prevara (2.9.2014 23:22:42)

kako se ponasaju ti muskarci koji varaju prema svojoj zeni? da li izbjegavaju intimne odnose? kako se pravdaju kad dodju joj sa mirisom one druge po sebi?




Hannica -> RE: Tudja prevara (2.9.2014 23:32:52)

Pitaš na pogrešnom mjestu,sve rr žene imaju muževe iz snova.[sm=smiley36.gif]




bebaa -> RE: Tudja prevara (2.9.2014 23:36:37)


IZVORNA PORUKA: Hannica

Pitaš na pogrešnom mjestu,sve rr žene imaju muževe iz snova.[sm=smiley36.gif]

da...a samo rr žene imaju sraćku.......[sm=jezicek.gif]




veeseelaa -> RE: Tudja prevara (2.9.2014 23:55:20)


IZVORNA PORUKA: Hannica

Pitaš na pogrešnom mjestu,sve rr žene imaju muževe iz snova.[sm=smiley36.gif]



za ostale ne znam al mm je stvarno zatreskan u mene[sm=smiley36.gif]




hatepsut -> RE: Tudja prevara (3.9.2014 0:02:56)

Anonimna da te "utjesim",jedan moj sugradjanin se odvezao autom s ljubavnicom na jedno izletiste ,kako se desilo ne znam ali ga je vidjela komsinica,a i on nju.Da bi skrio trag sutra vece kazao zeni kako bi mogli malo izic,bla,bla.i odvede je na mjesto gdje je bio predhodne noci.Nisu se kone vidjele nekoliko dana i kad su se srele ova klikne kako joj je vidjela muz na tom izletistu,a ova je napadne kao ja sam bila s mojim muzem a s kim si ti bila.Elem ne znam ko je gluplji ,ali je ovaj bio jako dosjetljiv [sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Tudja prevara (3.9.2014 0:04:09)


IZVORNA PORUKA: cvjeti

kako se ponasaju ti muskarci koji varaju prema svojoj zeni? da li izbjegavaju intimne odnose? kako se pravdaju kad dodju joj sa mirisom one druge po sebi?



mislim da ima više tipova ,oni koji poduplaju intimne odnose kad varaju, oni koji smanje il skroz nuliraju odnose kad varaju, ove prve valjda više grize savjest

mislim da su najgori oni koji laskaju ženi i glumataju da je sve med i mlijeko i to sve odjednom , dok preko njenog ramena namiguju jaranu

znači svaka promjena u ponašanju je sumnjiva [sm=smiley36.gif]

iz svadljivog su prešli u ravnodušnog il ovog gore opisanog lika

a kako se pravdaju ako im se uputi kakva upadica o nevjeri :

1. uvrijedjeni su, demonstrativno napuštaju prostoriji (ovo rade malo iskusniji)
2. pravdaju se i kunu u sve i svašta
3. pokušavaju igrati na to da ih beskrajno želite pa umjesto riječi grle partnerku i žele seks

ima i dalje al i ovo je dovoljno[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Tudja prevara (3.9.2014 0:10:05)


IZVORNA PORUKA: hatepsut

Anonimna da te "utjesim",jedan moj sugradjanin se odvezao autom s ljubavnicom na jedno izletiste ,kako se desilo ne znam ali ga je vidjela komsinica,a i on nju.Da bi skrio trag sutra vece kazao zeni kako bi mogli malo izic,bla,bla.i odvede je na mjesto gdje je bio predhodne noci.Nisu se kone vidjele nekoliko dana i kad su se srele ova klikne kako joj je vidjela muz na tom izletistu,a ova je napadne kao ja sam bila s mojim muzem a s kim si ti bila.Elem ne znam ko je gluplji ,ali je ovaj bio jako dosjetljiv [sm=smiley36.gif]



Moj momak,posvadjali se, ja mu rekla da razguli , da ga više ne želim.
A on kaže svakog kog vidim večeras sa tobom razbiću ga.

Ja odem u kafić preko puta kafića za koji znam da je njegovo glavno odredište s drugim i još nekom ekipom, pijuckam pićence i gledam bivšeg kako izlazi iz kafića i ide u potragu za mnom[sm=smiley36.gif]

Naravno nije se dosjetio da bi ikada sjela u kafić preko puta njegovog omiljenog[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]