Mladost vs Iskustvo (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


maglaj_mum -> Mladost vs Iskustvo (26.8.2014 21:48:53)

Pozdrav drage moje...
Nesto kontam da li da otvorim temu stalno vas pratim ali se ne javljam tako cesto, ali me danas nesto bas zainteresovalo cuti vise misljenja na ovu temu.[sm=zmeden.gif]
Pola radnog vremena raspravljamo se par kolegica s posla i ja koji su muskarci bolji partneri... Koji su tacnije bolji ljubavnici mladji puni snage i elana, uvijek spremni na izazov ili stariji iskusniji koji znaju pravi nacin kako da trajnije zadovolje zenu koju imaju pored sebe?[sm=sloncek.gif]
MM je straiji 5 godina od mene tako da nisam znala gdje da ga strpam jer su se danas raspravljalo o jednom koji je 18 godina stariji i drugom muzu koji je 3 godine mladji. I jedna i druga kolegica su iznijele i dobre i lose strane svog partnera...
Sta vi mislite.... Vase licno iskustvo????





salmy -> RE: Mladost vs Iskustvo (26.8.2014 21:54:33)


IZVORNA PORUKA: maglaj_mum

Pozdrav drage moje...
Nesto kontam da li da otvorim temu stalno vas pratim ali se ne javljam tako cesto, ali me danas nesto bas zainteresovalo cuti vise misljenja na ovu temu.[sm=zmeden.gif]
Pola radnog vremena raspravljamo se par kolegica s posla i ja koji su muskarci bolji partneri... Koji su tacnije bolji ljubavnici mladji puni snage i elana, uvijek spremni na izazov ili stariji iskusniji koji znaju pravi nacin kako da trajnije zadovolje zenu koju imaju pored sebe?[sm=sloncek.gif]
MM je straiji 5 godina od mene tako da nisam znala gdje da ga strpam jer su se danas raspravljalo o jednom koji je 18 godina stariji i drugom muzu koji je 3 godine mladji. I jedna i druga kolegica su iznijele i dobre i lose strane svog partnera...
Sta vi mislite.... Vase licno iskustvo????



jest vam dobro radno vrijeme kad nemate sta drugo raditi vec raspravljati ko je iskusniji i cija je prangija bolja[sm=smiley36.gif]
moj je stariji 10 godina od mene i ima najljeVsu prangiju na dunjaluku..zadovoljava me u svakom smislu...a najvise se obradujem kad me zadovolji karticom..po mogucnosti zlatnom[sm=smiley36.gif]




minja_ -> RE: Mladost vs Iskustvo (26.8.2014 22:01:26)

Svak svog konja hvali [sm=smiley36.gif]
Pardon, pastuha :) bitno je da je seks dobar, kakva god razlika u godinama da je u pitanju. Ja iz svoje koze ne bih :D




salmy -> RE: Mladost vs Iskustvo (26.8.2014 22:02:50)


IZVORNA PORUKA: minja_

Svak svog konja hvali [sm=smiley36.gif]
Pardon, pastuha :) bitno je da je seks dobar, kakva god razlika u godinama da je u pitanju. Ja iz svoje koze ne bih :D


Pohvalila bih ja i tudjeg da imam iskustva[sm=smiley36.gif]




maglaj_mum -> RE: Mladost vs Iskustvo (26.8.2014 22:06:25)

Ma nije samo prangija u pitanju mislim "ljubavnik" kao malo siri pojam... Mozda i to dolazi sa zreloscu ili kako vec...Meni je recimo prije onaj polet bio broj 1 gdje stignemo, kad stignemo, sve one silne mladalacke gluposti, a sad recimo vise uzivam u onoj sigurnosti koju mi pruza, u onoj njezosti s kojom mi prilazi... Moja dobra prijateljica s druge strane koja je by the way 8 godina starija od mene jos uvijek uziva u mladjim muskarcima takorec djecacima.... Skoro je imala momka 11 godina mladjeg i kaze kako se nikad nece udati vec ce cijeli zivot uzivati u mladom mesu [sm=smiley13.gif]
Mislim volim je al mi nekako tuzo to sve, par noci i hajmo dalje....Al sve kontam skontat ce se ona s vremenom...Ima jos dvije tri godine do cetrdeseta, a kze mozda ce tad poceti da razmislja o necemu ozbiljnom. [sm=zmeden.gif]




Skvo RR -> RE: Mladost vs Iskustvo (26.8.2014 22:27:06)

Pametna neka zena...Samantha...[sm=jezicek.gif]




muaaa -> RE: Mladost vs Iskustvo (26.8.2014 22:28:35)


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Pametna neka zena...Samantha...[sm=jezicek.gif]

I ja pomislih,a sekira se za nju mLogo[sm=smiley36.gif]

I vidi im radnog vremena i mjesta,o cemu se prica[sm=jezicek.gif]




ladyblue RR -> RE: Mladost vs Iskustvo (26.8.2014 22:45:08)

ja sam mlada i nemam nekog iskustva pa ne bih znala kako da se uključim u ovu temu. a i muž mi je mlad.
uglavnom, ide ovo svojim tokom....još ovo par godina do klimaksa




muaaa -> RE: Mladost vs Iskustvo (26.8.2014 22:46:37)


IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja sam mlada i nemam nekog iskustva pa ne bih znala kako da se uključim u ovu temu. a i muž mi je mlad.
uglavnom, ide ovo svojim tokom....još ovo par godina do klimaksa

Ti si jos nevina




maglaj_mum -> RE: Mladost vs Iskustvo (26.8.2014 22:49:31)


IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja sam mlada i nemam nekog iskustva pa ne bih znala kako da se uključim u ovu temu. a i muž mi je mlad.
uglavnom, ide ovo svojim tokom....još ovo par godina do klimaksa

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Sta ste zapele za moje rado vrijeme, nije ba ni to svaki dan[sm=jezicek.gif]
Uglavnom kad smo vec kod Sex i grad-a mislim da 90 % zena bar ponekad poyeli biti Samanta... Mislim ako cemo iskreno i ja prva




ladyblue RR -> RE: Mladost vs Iskustvo (26.8.2014 22:57:11)


IZVORNA PORUKA: maglaj_mum


IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja sam mlada i nemam nekog iskustva pa ne bih znala kako da se uključim u ovu temu. a i muž mi je mlad.
uglavnom, ide ovo svojim tokom....još ovo par godina do klimaksa

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Sta ste zapele za moje rado vrijeme, nije ba ni to svaki dan[sm=jezicek.gif]
Uglavnom kad smo vec kod Sex i grad-a mislim da 90 % zena bar ponekad poyeli biti Samanta... Mislim ako cemo iskreno i ja prva


a ima ih i koje su Samante (ili su to bile)[sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: Mladost vs Iskustvo (26.8.2014 22:58:29)

[img]http://www.dodaj.rs/f/C/mz/47IVYyMA/34253db57e80b2fcf795e584.jpg[/img]




ladyblue RR -> RE: Mladost vs Iskustvo (26.8.2014 23:00:02)

a sada ozbiljno....sve zavisi od osobe. neke žene koje nemaju iskustva su zadovoljne onime što imaju jer ne znaju za bolje. i, najčešće, ne žele da znaju. nekada i ne dobiju priliku ali to je već drugi par rukava.
s druge strane, nije ni previše iskustva dobro jer stalno dižeš ljestvicu i tražiš više i bolje. ako ne nađeš ono što ti je dovoljno dobro, može biti jako nezgodno.




Galicia -> RE: Mladost vs Iskustvo (26.8.2014 23:02:24)


IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja sam mlada i nemam nekog iskustva pa ne bih znala kako da se uključim u ovu temu. a i muž mi je mlad.
uglavnom, ide ovo svojim tokom....još ovo par godina do klimaksa



Tebe tek spremamo za PBN. [sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]
A ja se jos nisam ni rodila.[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=smiley1.gif][sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]




maglaj_mum -> RE: Mladost vs Iskustvo (26.8.2014 23:09:46)

Eto vidite dok procitam par vasih misljenja skontam da ja vjerovatno nju ne treba da zalim...Mozda je njoj bolje nego meni...Mislim ona 100 % ne sputava nista u sebi i defiitivno je probala sve ono sto vecina zena samo sanja u nekih svoiih skrivenih 5 minuta...[sm=zz_hot.gif]
Eto bas zato i postoji forum, da se malo #dovrandisete#...[sm=smiley36.gif]
Mislim nisam ni ja sad neka osoba bez stava nego eto doslo i meni da se malo ispricam s vama podjelim svoje misljenje, upoznam uglove iz kojih vi posmatrate sve ovo i nadjem se negdje na sredini...




Hanady RR -> RE: Mladost vs Iskustvo (26.8.2014 23:19:57)

što se mene tiče tu sma đe sam...
što LB kaže ja za bolje ne znam a ni za gore[sm=smiley36.gif]
štsa će biti kasnije ni to ne znam[sm=smiley36.gif]
sad za sad nebih ja mjenjala...al kažem ti ja mislim to je i plafon...jel to dobro tako e to ti ne znam...
tvoja prijateljica ima mogućnost a ako ćemo pravo i legalitet da priča o istome i kaže da je '' mlijeko crno'' a ja da za njom ponovim ''tako je ''
hebiga vidiš da žena zna znanje...ta ćemo mi tu sad njoj besjediti i reć koju šametnu kad od poda do plafona evo 10 godina isto mi je[sm=smiley36.gif]




Galicia -> RE: Mladost vs Iskustvo (26.8.2014 23:30:01)

A sve opet isto zavisi ko sta voli i sta mu godi.

Bila sam i tam' i vam', ali mladje je mladje.
Stariji znaju "ugoditi" na neki ljubavni nacin, dok mladji ga zna ucerati bolje. [sm=smiley36.gif]
Sigurnost nisam nikad ni trazila u muskarcu, ne znam ni sto bih, kao da mi neko moze nesto osigurati u zivotu. Ne osjecam se kao pile pored muskarca, pa da me mora stititi. Ali opet kazem, sve zavisi i od zene sta voli i sta joj treba.




maglaj_mum -> RE: Mladost vs Iskustvo (26.8.2014 23:47:26)

Ma i ja kontam nesta 18 godina razlike [sm=zmeden.gif]...to mi je ipak previse....mislim ajd nek on i moze al kako se sustic u pozama, razgibanosti, zeljama, minutazi...Ne znam, tacno sto Hanady reci mozda ni ja bas nisam kompetentna jer sam i ja 10 godina tu sam gdje sam...




Hanady RR -> RE: Mladost vs Iskustvo (26.8.2014 23:55:18)

ma pazi nešto kad je meni 20 a njemu 38 ih to je super razlika ja mislim...
al akd je meni 38 a njemu 56... eto mora biti dobro odražava muškarac da se sustignemo...
to ja ono logikom jel...
mada nisu ni sve žene u 38-oj u punoj snazi niti su svi frajeri u 56-oj palu k...za uši...
al generalno...žena je sa 40 najzrelija u svemu...uglavnom soatvrena na svakom polju...
i spremna i na poze i pozice[sm=smiley36.gif] treba to pratiti tipu sa 56 ...nije lako...jel?




maglaj_mum -> RE: Mladost vs Iskustvo (27.8.2014 0:05:25)

Ja se nekako drzim oe starinske da je zene uvijek dvije godine starija od muskarca po zrelosti, to mi je jos moja nena govorila...Sad mozda se i ta teorija u danasnje vrijeme moze pobiti... Moja tetka je recimo samo par mjeseci starija od tetka, ali covjece on izgleda kao da joj je sin...Valjda se jbg zensko pohara poslije radjanja, svadjanja, ugadjanja i jos svakojakih sranja...pa joj se svaka godina uctra na izboranom licu...a mudonje (da prostite) ko mudonje mogu imat lice ko bebina guza na zenu natovare 90 % zivotnog tereta...




Hanady RR -> RE: Mladost vs Iskustvo (27.8.2014 0:12:59)

meni moja mati nije ništa govorla dok ja ne rekoh trebala sma šta mlađe privesti mm stari strah me hoćel me moć pratiti ( inače 6 godina do mene je stariji) a moja mama mi kaže...neka bolje starije ne brini ti[sm=jezicek.gif]inače moj je pokojni otac bio do nje 19 godina stariji pa ti sad kontaj[sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Mladost vs Iskustvo (27.8.2014 1:04:44)

nikako da skontam šta je tema
šta je bolje mladi ljubavnik il stariji?

ja ne volim mladje,jel se pribojavam njihove nezrelosti peglanja kad bi recimo žena odlučila otići dalje, ne volim scene i sl,zreliji ipka,sa više iskustva,sa dozom djetinjarije :))




ananas_ze -> RE: Mladost vs Iskustvo (27.8.2014 1:04:53)

a ja mislila tema o prednostima,nedostacima pri zaposljavanju [sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Mladost vs Iskustvo (27.8.2014 1:09:45)

pa dobar dio poslova ne treba stopostotni fokus odnosno koncetraciju
recimo frizer, manikir,trgovac,pekar,kolačar i sl

jel imate problem sa recimo kuhanjem i istovremenim pričanjem?

a osim toga sve je to možda hava,ko zna jel zaista sve tako i bilo,jel[sm=smiley36.gif]





mama75 -> RE: Mladost vs Iskustvo (27.8.2014 12:00:08)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: minja_

Svak svog konja hvali [sm=smiley36.gif]
Pardon, pastuha :) bitno je da je seks dobar, kakva god razlika u godinama da je u pitanju. Ja iz svoje koze ne bih :D


Pohvalila bih ja i tudjeg da imam iskustva[sm=smiley36.gif]

[sm=jezicek.gif]




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>