RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


marinčii -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar (30.9.2014 21:06:42)


IZVORNA PORUKA: unchy


IZVORNA PORUKA: marinčii

Joj mene najgore boli ova prepona ,jos ujutro je dobro ali pri kraju dana ja kad ustanem prvi nekoliko koraka mi je tako bolno da je to uzas jedva ih napravim da ne padnem

ej draga tako i mene, ma ne mogu opisati kako boli dok ne napravim par koraka, uzas.

ja nisam pitala doktora al sam citala da je normalno valjda sad tijelo ispusta hormon relaksin koni treba da omeksa nase kosti da nas pripremi za porod al eto kos nekih zena malo previse se tog hormona ispisti pa otud ti bolovi, mene samo strah sa ne bude gore kako cu hodat kaf bude stomak jos i veci u 9




Andy_Bec23 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar (30.9.2014 22:06:51)

Samo nesta kukamo ;)




almondray -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar (30.9.2014 22:13:26)


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Samo nesta kukamo ;)

[sm=smiley36.gif]
Mene leđa bole,kad legnem na leđa ne mogu se okrenuti[sm=smiley36.gif] a tek ustajanje iz kreveta[sm=zz_cry.gif]




Andy_Bec23 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar (30.9.2014 22:37:36)


IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Samo nesta kukamo ;)

[sm=smiley36.gif]
Mene leđa bole,kad legnem na leđa ne mogu se okrenuti[sm=smiley36.gif] a tek ustajanje iz kreveta[sm=zz_cry.gif]



Ma sve nas boli ;) proci ce brzo ;)




milenium -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar (1.10.2014 1:19:34)

almond,primila sam rogam iza prvog poroda jer je beba bila +,a iza drugog nisam jer je beba bila - kao i ja :)

andi Beč termin mi je petog.

sad napomenušte taj nuhalni,ja potpuno zaboravila na njega,jel se ono on mjeri oko 12 og tjedna? uglavnom kad god da je,meni gin ništa nije spominjao taj nuhalni,ne znam ni je li gledao.a možda je i gledao samo nije ništa spominjao. a možda nije ništa spominjao jer nešto nije uredu pa da ne brinem[sm=zmeden.gif] e sad sam se zabrinula.pitat ću ga za nuhalni idući put.kako sam samo zaboravila na to?! ko jadno žensko ,nema više vremena na sve mislit kao s prvim [sm=duda.gif].

a da malo i ja kukam:danas sam mislila da ću otić rodit.imala sam bolove kakve još nisam. onaj dio iznad bokova,ono debelo meso na leđima,više je sa strane nego na leđima.a to me znalo bolit samo kad trebam dobit[sm=hudicek1.gif].pa onda istodobno oštra bol nisko ispod pupka,tolka da doslovno nisam mogla koračat,jedva došla do kreveta i ležala sam više od sat vremena. osjećam bebu evo i sad pa kontam to je sve ok.prehlađena sam, i trebam vaditi nalaze za iduću kontrolu kod gin.al ne znam dal da sad vadim il kasnije kad ne budem prehlađena da budu vrijednosti točnije.jer prehlada će mi proć dok odem na kontrolu.a trebala sam i ona antitjela vadit pa ne znam smijem li sad kad sam prehlađena

,što misliš almond?




unchy -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar (1.10.2014 8:57:59)


IZVORNA PORUKA: marinčii


IZVORNA PORUKA: unchy


IZVORNA PORUKA: marinčii

Joj mene najgore boli ova prepona ,jos ujutro je dobro ali pri kraju dana ja kad ustanem prvi nekoliko koraka mi je tako bolno da je to uzas jedva ih napravim da ne padnem

ej draga tako i mene, ma ne mogu opisati kako boli dok ne napravim par koraka, uzas.

ja nisam pitala doktora al sam citala da je normalno valjda sad tijelo ispusta hormon relaksin koni treba da omeksa nase kosti da nas pripremi za porod al eto kos nekih zena malo previse se tog hormona ispisti pa otud ti bolovi, mene samo strah sa ne bude gore kako cu hodat kaf bude stomak jos i veci u 9

ja sam pitala svog doktora i rekao mi je da je to normalno, i preporucio mi je da pijem magnezij 300 i pijem ga al nista. valjda ce s vremenom proci... [sm=smiley36.gif]




Andy_Bec23 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar (1.10.2014 9:01:35)

Jutro drage moje, ja ustala sada popila kavu pa cu da doruckujem:-)

Milenium ako i nisu mjerili nuhalni i do sada je sve ok nemas razloga za brigu .... Sve je to ok ima puno njih koji to nerade uopce.... A sto se tice prehlade ja neznam dal to utice na nalaze , sigurno ce ti neko reci :-)





marinčii -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar (1.10.2014 10:00:44)

jutro drage moje,mene evo vec uhvatila mucnina damo se nadam da necu povracati jucer sam prosla bez toga.
Nocas mi je desna ruka trnila a evo sad pocela i noga ,svasta ova trudnoca je bas drugo stanje.
UNCHY i ja pijem magnezij al ne pomaze a eto nadat je se da ce proci kad rodimo
MILENIUM sto se tice nalaza ja ne bi radila pod prehladom jer ce ti biti puno losiji ,bar je moje iskustvo takvo ,za antitjela neznam al za ove obicne nalaze sacekaj da ozdravis




Andy_Bec23 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar (1.10.2014 14:00:13)

marinci bas mi zao da jos imas mucnine....

Ja opet imam bolove u ledjima i to me prati stalno ... Sada sam kuhala supicu od povrca i najela sam se ajme da ne mogu dalje jest a pravila i bolognese ....





almondray -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar (1.10.2014 14:55:14)

DD
Milenium antitijela ideš vadit u 28.sedmici i u 34., tako je bar kod nas.Ja danas to obavila, još samo da užicam nekog da mi podigne nalaze jer ih radim u drugom gradu.
Prehlade,jelo i sl. ne utiču na taj nalaz.

Marinči drugo ne daj se[sm=smiley31.gif]

Andy bila vrijedna,kod mene ni r od ručka[sm=smiley36.gif] sad sam se digla iz kreveta, htjela pravit kupusnjaču ali nemam brašna[sm=smiley13.gif] a ko mi je kriv kad po kilicu kupujem.A mali spava ne mogu mrdnut iz kuće.




marinčii -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar (1.10.2014 14:59:32)

Evo sam otvorila temu za novi mjesec,valjda sam ja to na dobro mjesto stavila prvi put je otvaram.pa hajte zene u novi mjesec i sretno nam svima.




almondray -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar (1.10.2014 15:44:38)


IZVORNA PORUKA: marinčii

Evo sam otvorila temu za novi mjesec,valjda sam ja to na dobro mjesto stavila prvi put je otvaram.pa hajte zene u novi mjesec i sretno nam svima.

[sm=smiley36.gif] pa zar je već vrijeme za novi mjesec[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]