Katarakta kod beba (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


valerijana -> Katarakta kod beba (13.9.2014 23:14:35)

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




valerijana -> RE: Katarakta kod beba (13.9.2014 23:18:01)

Dragi moji,
Molim za pomoć i iskustva roditelja kod čije je djece dijagnostikovana katarakta, moja beba ima 4 mjeseca i od prije deset_ak dana sam primjetila sivilo na sočivima (zjenici), zakazali smo pregled kod ofatalmologa i dijagnoza katarakta, čekamo pregled kod još jednog doktora i moramo na operaciju. Molim ako neko ima iskustvo sa tim problemom, imam milion pitanja.[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




salmana -> RE: Katarakta kod beba (14.9.2014 16:02:20)

Bas mi je zao, sta kaze dr, hoce li beba vidjeti na to oko nakon operacije? Gdje ce biti operisana?




valerijana -> RE: Katarakta kod beba (15.9.2014 9:59:48)

Oba oka su u pitanju, nadamo se da hoće, da će moći vidjeti, upravo sam zbog toga pokrenula temu, nadajući se da mi neko može odgovoriti iz iskustva, a izgleda da smo sami u ovome. Hvala na podršci




Penelope82 -> RE: Katarakta kod beba (16.9.2014 13:30:32)

[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Mi imamo drugih problema sa okicama...,ali nakon tri godine zezanja po BiH sa raznim oftalmoloskim kucama i doktorima,samo mogu reci Sveti Vid,Beograd...Ako si u mogucnosti,prvo odvedi tamo dijete na pregled...Sretno!




salmana -> RE: Katarakta kod beba (16.9.2014 14:07:43)

IZVORNA PORUKA: Penelope82

[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]  Mi imamo drugih problema sa okicama...,ali nakon tri godine zezanja po BiH sa raznim oftalmoloskim kucama i doktorima,samo mogu reci Sveti Vid,Beograd...Ako si u mogucnosti,prvo odvedi tamo dijete na pregled...Sretno!


I ja koliko znam ova klinika je vrh I to u svjetskim razmjerama, mozda tek kod Rusa da ima jaca ocna klinika.




valerijana -> RE: Katarakta kod beba (16.9.2014 22:22:43)

Hvala vam što ste se javili. Pa eto idemo za Beograd i mi, dobili smo tri mišljenja koja su identična, idemo još tamo pa ćemo vidjeti. Mada nam je jedna doktorica rekla da idemo za Sloveniju kod doktora Vladimira Fajfera..... ali nismo još odlučili, a ako zaista budemo morali idemo za Sloveniju ili Austriju. Nadamo se uspjehu i sreći da će naša lijepa djevojčica vidjeti kao i sva druga djeca... a inače je stigla u naš dom nakon 10 godina braka....ljubav moja i život moj :)




Medić* -> RE: Katarakta kod beba (16.9.2014 23:33:30)

IZVORNA PORUKA: valerijana

Hvala vam što ste se javili. Pa eto idemo za Beograd i mi, dobili smo tri mišljenja koja su identična, idemo još tamo pa ćemo vidjeti. Mada nam je jedna doktorica rekla da idemo za Sloveniju kod doktora Vladimira Fajfera..... ali nismo još odlučili, a ako zaista budemo morali idemo za Sloveniju ili Austriju. Nadamo se uspjehu i sreći da će naša lijepa djevojčica vidjeti kao i sva druga djeca... a inače je stigla u naš dom nakon 10 godina braka....ljubav moja i život moj :)



Valerijana samo da vam pozelimo puno srece i da to bude sve u najboljem redu, ljubite vasu djevojcicu i drzimo palceve :)




valerijana -> RE: Katarakta kod beba (17.9.2014 8:03:08)

Hvala svima, nadamo se da ću vam se uskoro javiti sa dobrim vijestima.




sara123 -> RE: Katarakta kod beba (18.9.2014 14:33:49)


IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: valerijana

Hvala vam što ste se javili. Pa eto idemo za Beograd i mi, dobili smo tri mišljenja koja su identična, idemo još tamo pa ćemo vidjeti. Mada nam je jedna doktorica rekla da idemo za Sloveniju kod doktora Vladimira Fajfera..... ali nismo još odlučili, a ako zaista budemo morali idemo za Sloveniju ili Austriju. Nadamo se uspjehu i sreći da će naša lijepa djevojčica vidjeti kao i sva druga djeca... a inače je stigla u naš dom nakon 10 godina braka....ljubav moja i život moj :)



Valerijana samo da vam pozelimo puno srece i da to bude sve u najboljem redu, ljubite vasu djevojcicu i drzimo palceve :)

Sretnooooooooo, puuno puno srece, da vam dragi Bog pomogne i bude uz vas[sm=bravo.gif]




Stranica: [1]