bijela udubina na glavi na kojoj ne raste kosa (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Djeca



Poruka


yasemin -> bijela udubina na glavi na kojoj ne raste kosa (3.10.2014 21:55:24)

pozdrav svima
moj stariji sin ima 2 godine i tri mjeseca na tjemenom djelu glava ima udubinu bijele boje na kojoj kosa ne raste , velicine je otprilike zrna graha i blago je udubljena , doktori mi nisu mofli objasniti šta je u pitanju , pa vas pitam da li neko ima slicno iskustvo?
unaprijed se cizvinjavam moderatorima ako ima slična tema




Mya_81 RR -> RE: bijela udubina na glavi na kojoj ne raste kosa (3.10.2014 22:11:13)

Yasemin, zao mi je sto nisam od neke pomoci. Stvarno ne znam sta bi to moglo biti. Nadam se da ce se javiti neko ko ima nekog iskustva oko toga.




yasemin -> RE: bijela udubina na glavi na kojoj ne raste kosa (4.10.2014 22:33:17)


IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Yasemin, zao mi je sto nisam od neke pomoci. Stvarno ne znam sta bi to moglo biti. Nadam se da ce se javiti neko ko ima nekog iskustva oko toga.

hvala na podršci Mya_81 RR




veeseelaa -> RE: bijela udubina na glavi na kojoj ne raste kosa (4.10.2014 23:10:16)

da nije u pitanu alopecia areta?

opadanje kose u krugovima??? samo udubljenje me malo zbunjuje

jesi li išla vidjeti dal su folikule kose ok?? mislim ako jesu kosa će narasti?

treba se dijete pregledati od do, da nije kakva upala u pitanju pa je uzrokovala opadanje kose?

ne postoji šansa da se negdje možda udario?

ja sam se kao dijete udarila u glavu i tu mi je skroz opala kosa i nikad nije više narasla





yasemin -> RE: bijela udubina na glavi na kojoj ne raste kosa (6.10.2014 23:23:35)

veeseelaa
mislim da nije to ima mala udubina i bijelo je koza kosa ne raste doktori kazu sve ok ali menije i dalje cudno , doktor koji je radi carski kaze ništa je to
posteljica je bila sprijeda pa sumljam da mu je nešto strgano, tu bijelu udubinu ima od rođenja

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

da nije u pitanu alopecia areta?

opadanje kose u krugovima??? samo udubljenje me malo zbunjuje

jesi li išla vidjeti dal su folikule kose ok?? mislim ako jesu kosa će narasti?

treba se dijete pregledati od do, da nije kakva upala u pitanju pa je uzrokovala opadanje kose?

ne postoji šansa da se negdje možda udario?

ja sam se kao dijete udarila u glavu i tu mi je skroz opala kosa i nikad nije više narasla







bebaa -> RE: bijela udubina na glavi na kojoj ne raste kosa (6.10.2014 23:29:36)

yasemin...moja drugarica je imala isti problem sa svojom ćerkicom...od rođenja..nisu znali šta je...kako je malena rasla tako se taj krug širio....i čekali su da napuni 5 god i radili u privatnoj klinici presađivanje kose....odlično obavljeno.....[sm=smiley1.gif]
ni ona nikad nije imala nikakvih smetnji,problema,ili bilo šta loše...jednostavno tako glatko,izrazito bjelo....




hanabanana -> RE: bijela udubina na glavi na kojoj ne raste kosa (8.10.2014 0:44:29)


IZVORNA PORUKA: yasemin

pozdrav svima
moj stariji sin ima 2 godine i tri mjeseca na tjemenom djelu glava ima udubinu bijele boje na kojoj kosa ne raste , velicine je otprilike zrna graha i blago je udubljena , doktori mi nisu mofli objasniti šta je u pitanju , pa vas pitam da li neko ima slicno iskustvo?
unaprijed se cizvinjavam moderatorima ako ima slična tema


Ja imama, na tri mjesta.
Moja S. na jednom i nadam se da ce tako ostati.
Naime, ja sam imala kao dijete u tim dijelovima jake udarce u glavu, koza je poderana i tu nikad vise nije nikla kosa.
Kod moje S. je isti slucaj.
Ali znaci, to nije po rodjenju, nego steceno - udarcima.




Stranica: [1]