RE: Zima (snijeg) ili ljeto (sunce) (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


SdZ -> RE: Zima (snijeg) ili ljeto (sunce) (8.7.2012 13:50:37)

Zimsko sam dijete, ali uvijek i zauvijek samo ljeto cu voljeti. Volim vrucine, a ne volim more, samo izlezavanje pored.
Snijeg, a-a... Iako dobro dodje poneko sankanje k'o u dobra stara vremena.[sm=bravo.gif]
Ali ljeto je zakon.




madam x -> RE: Zima (snijeg) ili ljeto (sunce) (8.7.2012 14:16:00)

Volim sva godišnja doba, posebno uživam u kiši koja me smruje...kad kiša pada, ja sam svoj na svome[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]sad ćete reći da sam pukla[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Alma_27 -> RE: Zima (snijeg) ili ljeto (sunce) (8.7.2012 14:16:04)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

U principu nemam ništa protivno niti jednom godišnjem dobu...
al pod tim mislim...jeseni niramlnih kiša, proljeća lijepih sunčanih bez snjega, zime sa snjegom a ne kišom, minusi u njoj norlani a visina snjega da dozviljava poglde kroz porzor na susjednu kuću[sm=smiley36.gif]...eh u ljetu ne biram visinu temperature u plusu...sve mi godi...
ljetno sma dijete pa moćže biti i to veze ima....
ja se ne trudim ni rashalditi previše...samo pazim da ne porozim[sm=smiley36.gif]

U konstalaciji snaga klime koja nas prati posljednjih godina...ja za ljeto glasam kao prvi i najbolji izbor[sm=smiley36.gif]


potpisujem do zadnje rijeci!

i jos da dodam da se volim utopliti ko eskim kad izlazim napolje zimi a ljeti mi ne smeta da setam cak i kada je napolju 34 ali samo kad nema onih teskih sparina




Medić* -> RE: Zima (snijeg) ili ljeto (sunce) (8.7.2012 14:33:34)

Sve ima svoje cari.

Proljece- budi se priroda, cvijece, prve tople zrake sunca...

Ljeto- sunce, toplina, more, vecernje setnje,

Jesen- prekrasne boje u prirodi, peceni kesteni na ulicama, setnje nakon kisice

Zima- toplina doma dok vani pada snijeg, zimske radosti, pucketanje drva i miris kuhanog krompira i sira [sm=smiley36.gif]

Iako oktobarsko dijete volim sunce i vrucine malo vise nego hladniji period, medjutim brzo se adaptiram pa mogu osjetiti drazi svakog godisnjeg doba.




mamine oci -> RE: Zima (snijeg) ili ljeto (sunce) (8.7.2012 15:33:55)


IZVORNA PORUKA: Iman83

Trudim se uživati u svemu, u svim sezonama.

Generalno, ne volim se žaliti na vrijeme, jer mi to ispada kao kuđenje Onoga koji ga određuje. A sve bude s razlogom.

Elem, uživam u suncu trenutno, kad je zima trudim se da uživamo i u zimskim radostima, najviše ipak volim jesen i proljeće i one lijepe podnošljive uslove, volim i kišu kada pljuštri [sm=smiley1.gif] a ja je gledam s prozora [sm=smiley36.gif].




isto ovako kao da sam ja pisala [sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]