RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


bejbibi -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (29.11.2014 21:56:30)

VANCHI pa idi draga doktoru tj u bolnicu ako budes i dalje imala bolove...prati malo bolove...mada kod mene nije nista bilo skolski, ja sam imala bolove skoro non stop..nista ono na pola sata, na 10 min bla bla.. Ako i dalje osjecas bolove idi,jos si ti otvorena toliko...mene sa sedam poslali u salu na raddjanje...javi kako bude




bejbibi -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (29.11.2014 21:58:24)

Pa gdje ste zene??? Izgleda vikendom se slabije javljate :))




Vanja88 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (29.11.2014 22:18:24)

i moja drugarica kaze sa 4 prsta je ostavili u bolnici ali je ona imala bolove... ne znam sta mi je raditi hmmm




rose 87 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (29.11.2014 22:24:59)

noc
vanchii ako mozes barem da ctg uradis da budes sigurna da je [sm=duda.gif] ok,bolje provjeriti
marincii nisam ja bas tako strasljiva,mada s prvim mi jeste bilo sve neobicno i nepoznato ali brzo smo se uhodali,nadam se da ce sad biti samo lakse aBd
bejbibi evo ja ,mm gleda neke pjevace,nekakvo takmicenje,meni dosadno,danas sam sebi nasla nekakvog glupog posla,pa me onda bolio stomak i imala sam bas jak pritisak po dnu stomaka,sad se smirilo ali nije bilo ugodno,jos smo isli poslije rucka traziti malenom kosuljicu za rodjendan da moze obuci,polako se blizi i to...




marinčii -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (29.11.2014 22:53:22)


IZVORNA PORUKA: Vanja88

nadam se da ima neko da mi odgovori uf...
ovako stoje stvari:
Danas sam imala 2-3x jak bol odozgo s vrha stomaka na prema dole.
Imala sam i stolicu 2x i to menaku/vodenu
konstantan pritisak da moram da piskim ili da ce da mi ispadne beba dole.
mucnina mi naisla skoro..i jos ne prolazi.
beban i nije nesto posebno aktivan danas...cula sam da se on zna umiriti ubrzo pred porod.


ja bih isla u bolnicu meni ovo izgleda ko da ces ti za koji satak roditi,sretno i javni se.




Mir@H -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (29.11.2014 22:56:41)

Vanchi ako imas taj pritisak dole kao da hoce beba da izadje idi ti draga doktoru,nemas sta izgubiti. Mene su sa pet prstijy otvorenu pravac u salu poslali,a ja imala blage bolove u kicmi i niti jednu jedinu kontrakciju Na ctg,dva sata poslije toga sam se porodila.




Vanja88 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (29.11.2014 23:12:35)

oticu ali znam da vjecito dignem frku za nista i posalju me kuci




rose 87 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (29.11.2014 23:24:07)

ma sta te briga,bolje bez potrebe otici nego nedaj Boze zakasniti,tebi neka je sretno ako krene veceras,javi nam svakako sta su ti rekli [sm=smiley1.gif],eto odoh spavati,laku noc trudnice [sm=smiley1.gif]




unchy -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (29.11.2014 23:33:19)

Andy kolica su super.
Vanchy odi ti u bolnicu, ja mislim da je to to. Sretno i javi nam se. Ja imam osjecaj da ces ti to na brzinu.




unchy -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (29.11.2014 23:42:18)

Vanchy Vanchy Vanchy Vanchy Vanchy [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]




Vanja88 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (30.11.2014 2:22:07)

haha sta sam rekla [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
prije su me vratili kuci nego sto sam dosla :D
nista.....ovaj dezurni dr tvrdi da cu ja do termina docekati,porucio mi da popricam sa svojim dr o indukciji iduce sedmice.
fino je bilo otici i provjeriti stanje olaksa se covjek majke mi.
Zao mi je sto i vas trzam da necu ubrzo haha al otom potom




marinčii -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (30.11.2014 9:45:37)

Jutro zene
Nadam se da ste sve dobro,ja uletila da vidim sta je s VANCHII ,znaci jos nista pandobro ajde neka bebija jos malo u pupi bolje da saceka termin,al nek si ti otisla sad si mirnija da je sve ok..
Ostale moje dame ,zellim Vam ugodnu nedjelju sa vasim najmilijima...




rose 87 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (30.11.2014 11:10:34)

jutro i ja udjoh da vidim kako nam je vanchii,drago mi je sto si otisla i provjerila,vjeruj meni je lakse a mogu misliti tebi,samo neka je [sm=duda.gif] dobro,moj se sinoc oko 5 probudio i dernecio u stomaku,a preko dana jedva da se javi,valjda nece biti nocna pticica haha
kako su nam ostale okruglice,ugodan dan vam zelim




morenaa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (30.11.2014 17:56:26)

Hej trudnice moje, kako ste mi sve redom?
Kod mene sve dobro, okitila sam jelku [sm=smiley36.gif]obozavam Bozicno vrijeme i zato cijeli prosinac provedemo u tom duhu[sm=smiley1.gif]




Vanja88 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (30.11.2014 18:11:30)

Cao cure
Danas sam dobro, spavala sam cak bez ustajanja u wc. Za zivo cudo hihi
Idem danas na porodicni rucak,pa cu da kuvam pasulj za mm dolazi sutra kuci..
Uzivajte i odmarajte ja cu da vas docekam na decembarskoj temi sutra [sm=smiley36.gif]




Mir@H -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (30.11.2014 18:51:03)

Evo da vas i mi pozdravimo,ja cijelu noc probdjeh nad mojom velikom bebom i njenom temperaturom. Stavljala joj cepice paracetamola od petka,al zbog uoaljenog grla se opet vracala. U apoteci antibiotik naravno ne daju bez recepta al mi dadose neke tabletice,kaze homeopatski lijekovi...hm..bila sam sumnjcava,al nakon dvije doze p
rodje moju princezu i grlo i temp.




unchy -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (30.11.2014 19:12:37)

jupiii od sutra smo mi glavne [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




bejbibi -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (30.11.2014 19:27:17)

Cao zene,samo davas pozdravim..vidim vanchi jos uvijek na nogama[sm=smiley36.gif]




Andy_Bec23 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (30.11.2014 23:22:02)

Samo da mahnem ;) ljubim vas




unchy -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (1.12.2014 1:32:07)

ja ne mogu da spavam, ubi me kiselina i bole me preponeeeeeee [sm=smiley19.gif]




milenium -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (1.12.2014 2:09:27)

i mene kiselina ubija, i neda mi spavat.dosadašnjih trudnoća me to nije morilo niti sam s tim imala problema. unchi evo mogle smo ti i ja otvorit novu temu al ostavit ćemo to vanchi jer je ona iduća na redu za rodit pa neka zakuca i zadnji koš [sm=smiley36.gif]

morena već?mi ćemo iza sv Nikole.a možda i kasnije jer strah me da malena ne prevrne jelku il da nebi dirala,to joj je prvi ''svjesni'' Božić,prošle god je bila premalena da išta zna[sm=smiley1.gif]
nagovarala mm neki dan da kupi ono odjelo djeda mrazaa nije ni skupo,12km i neće. reko hajde plizz,pa stomak već imaš,nebi te skužili nikad[sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif] a on [sm=smiley7.gif][sm=hudicek.gif]

andi kolica su predivna nego meni oči ostadoše na kuhinji [sm=love.gif],kakve su ovo zidne pločice,kao drvo nešto ili i jest drvo? a i zavjese[sm=love.gif],pa šta ćeš ih mjenjat predivne su,1oo puta ljepše od onih s crnim uzorkom koje si htjela kupit. aj uslikaj nam kuhinju,hoću i ja takvuuu[sm=kava.gif][sm=smiley20.gif]




milenium -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (1.12.2014 2:12:31)

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

[img]http://www4.slikomat.com/13/1129/wci-image.jpg[/img]

joj andi ja ne bih izlazila iz ove kuhinje nikako :)[sm=love.gif]

marinci, ide li to,ima li kakvih naznaka da bi moglo brzo?




Vanja88 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (1.12.2014 2:42:30)

http://www.ringeraja.ba/forum/m_2361572/mpage_1/key_/tm.htm#2361572




Andy_Bec23 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2 (1.12.2014 10:58:00)


IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

[img]http://www4.slikomat.com/13/1129/wci-image.jpg[/img]

joj andi ja ne bih izlazila iz ove kuhinje nikako :)[sm=love.gif]

marinci, ide li to,ima li kakvih naznaka da bi moglo brzo?



Bome draga i ja uzivam u njoj vjeruj ali izlazim ponekad mi se neda [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 58 59 [60]