Pomoc djevoci stradaloj na klizistima (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Humanitarnost



Poruka


Trudna foka -> Pomoc djevoci stradaloj na klizistima (14.12.2014 16:12:25)

Dakle,ako ima koja dobra dusa neka pomogne djevojci. Ona ima 28 godina,bez roditelja a kuca odnesena u klizistima. Trenutno je udomila na kratko porodica iz Visokog ali nece dugo. Djevojka trazi hranu,garderobu ako nemate novac da pomognete novcano.
Mozete joj se javiti na email modhadAl@gmail.com




leli80 -> RE: Pomoc djevoci stradaloj na klizistima (17.12.2014 21:00:03)


IZVORNA PORUKA: Trudna foka

Dakle,ako ima koja dobra dusa neka pomogne djevojci. Ona ima 28 godina,bez roditelja a kuca odnesena u klizistima. Trenutno je udomila na kratko porodica iz Visokog ali nece dugo. Djevojka trazi hranu,garderobu ako nemate novac da pomognete novcano.
Mozete joj se javiti na email modhadAl@gmail.com



Odakle je djevojka i gdje bi voljela da živi? Je li se školovala, šta je završila, bi li voljela raditi?




Trudna foka -> RE: Pomoc djevoci stradaloj na klizistima (17.12.2014 22:41:24)

Vjeruj da neznam zivjela je kod Zenice sada je kod nekih prijatelja u Visokom znam da ima 28 godina i da je sama. Mi smo samo tu da pomognemo onim sto mozemo.mada ne mogu vjerovati od tolikog foruma i toliko zena da niko nije u stsnju ni za minimalnu pomoc




Galicia -> RE: Pomoc djevoci stradaloj na klizistima (17.12.2014 22:46:20)

mada ne mogu vjerovati od tolikog foruma i toliko zena da niko nije u stsnju ni za minimalnu pomoc


Pa sta ocekujes da sve forumasice tek tako salju pomoc?
Bez ikakvih konkretnih informacija da neko tek tako salje novac, garderobu &Co?




Hanady RR -> RE: Pomoc djevoci stradaloj na klizistima (17.12.2014 22:50:20)


IZVORNA PORUKA: Trudna foka

Vjeruj da neznam zivjela je kod Zenice sada je kod nekih prijatelja u Visokom znam da ima 28 godina i da je sama. Mi smo samo tu da pomognemo onim sto mozemo.mada ne mogu vjerovati od tolikog foruma i toliko zena da niko nije u stsnju ni za minimalnu pomoc



Najprije ovaj forum ima određena pravila.
http://www.ringeraja.ba/forum/Humanitarne_akcije_RR_-_obavje%C5%A1tenje%21/m_1194578/tm.htm


a dalje informacije su vrlo šture i nejasne...
i kome i čemu da se javimo sada, na mail koji može biti svačiji
Izvini ja dvoje djece imam...i imama svoje mogućnosti i htijenje a najviše se bojim da dajući pogrešnom se ne ogriješim...
sa informacijama kojima sad rapoalžem u vezi sa istim...ja ništa poduzeti neću...




Trudna foka -> RE: Pomoc djevoci stradaloj na klizistima (18.12.2014 1:24:08)

Ja znam koliko i ti. Mi smo slali gdje nas je kasnije zvala djevijka i zahvaljivala se. Mada iskreno nije mi bilo zao pomoci




Stranica: [1]