RE: Savjet ako moze..? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


magicalani -> RE: Savjet ako moze..? (5.2.2016 23:41:37)

Crkoh od smijeha[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Savjet ako moze..? (6.2.2016 12:18:18)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Svakakve mi se stvari vrte po glavi, filmovi razni. Da je on samo jednom povukao tu kolegicu i nije rekao, rekla bih ma hajde zaboravio, nije ni bitno. Ali to je bio mnogo puta, redovno.. U autu i još po noći se svašta može desiti. Prešutio je i bojim se da ima razlog. I još se ljuti.

Nisi ni ti cvjecka...sjecas se kad sam te vidjela u autu sa onim celom...ko fol nisi me skuzila...tebi frka sto ti sveras pa dragom prebacujes...razmisli malo tom glavicom... A da je zgodan zgodan je...sta fali sto je kolegicu dobacio...
..sad se pitas kako ja to znam? Vidovita dzemila mi je strina od tetke



Sa celom [sm=jezicek.gif]
Dobra ti ta Džemila [sm=bravo.gif]
Da mi je vidjeti tebe u istoj situaciji [sm=smiley13.gif]





Alma_27 -> RE: Savjet ako moze..? (6.2.2016 13:43:28)


IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: anitaa

Ja bih fokus više stavila na tebe, nego na njega..ja poznajem svog mm-a čitavu vječnost, a opet da ga neka kolegica zamoli da je trzne ne znam baš da bi nešto se izmotavao, iz nekakvog obzira prema meni, vjerovatno ne bi spomenuo...pa i nas stalno negdje vozika, znači to mi ne smeta, a i sve su te žene s kojima radi regulare, znači moja intuicija može odmarati..
Spominjes fax, vjerovat.o ste mladi, na početku braka, možda se i ne poznajete predugo..to bitno mjenja stvari, mada niko od nas ne zna šta ga sutra čeka..
Mi žene volimo trošiti energiju na te analize, baš ono mazohisticki, i sama sam istina u prošlom vijeku puuno više, a muškarci su uglavnom vrlo jednostavni..
Dakle ako ti smeta da vozi kući druge žene, to mu i reci jasno i glasno, bez suvišnih pitanja i tenzija.....njih čuvaj za opciju da te ne ispoštuje, e to je već neki drugi problem, tj. potpuno druga tema




O tome se i radi. Što je ovo stvar koja se ponavlja već nekoliko puta. Mi smo 6 godina u braku, nismo nimladi toliko, on je na master studiju, tu kolegicu poznaje tek 1-2 mjeseca. Već smo ranije imali situacija njegove ljuabznosti prema drugim ženama u ovom smislu kao i sada, ja sam mu to govorila da ne radi, da mi smeta i kaže mi ok, promijeniti ćemo to, ali evo opet po ko zna koji put se isto ponavlja.. Da mi je rekao to sam, moda mi ne bi smetalo, ali ovako.. I sad se on ljuti na mene, kaže da je do mene, da u tome nema ništa loše, da sam budala i sl.. Zato i jesam ovdje, da vidim šta vi druge mislite..





a kakve su to njegove ljubaznosti od ranije? Drznuo se da nekoj drugoj zeni pridrzi vrata ili stolicu kad sjeda za sto? Pozdravio je? ne daj Boze popricao malo?





vedada -> RE: Savjet ako moze..? (6.2.2016 13:51:08)

Ovo neka zezacija, ismijavanje, ili ?




ziel -> RE: Savjet ako moze..? (7.2.2016 15:43:14)


IZVORNA PORUKA: vedada

Ovo neka zezacija, ismijavanje, ili ?

Ja ne znam sta moderatori i administratori rade pa ne vide ovo ismijavanje zene koja trazi savjet. I uvijek ismijavanja od strane istih osoba. Pa meni se licno ne ulazi vise na RR zbog toga sto i mene citiraju x osobe kojima se i ne obracam i redovno vrijedjaju svojim podmuklim komentarima.




Angelica -> RE: Savjet ako moze..? (7.2.2016 16:48:50)

U pravu si ziel forum je već odavno izgubio smisao i pretvorio se u mahalu, mene veže za RR period od 2008 - 2012god. kada sam ovdje upoznala divne žene s kojima sam i danas dan u kontaktu a sad uđem i još brže izađem kad vidim jadan karakter pojedinih a najgore od svega sto misle da su duhovite...




Galicia -> RE: Savjet ako moze..? (7.2.2016 17:44:30)

Pa da je ozbiljan problem i pristupilo bi se ozbiljno zar ne.
Ali posto mi je sega jel muz odvezao ili nije i zasto je, onda je i vise od ismijavnja.





tajra26 -> RE: Savjet ako moze..? (7.2.2016 20:08:12)


IZVORNA PORUKA: Angelica

U pravu si ziel forum je već odavno izgubio smisao i pretvorio se u mahalu, mene veže za RR period od 2008 - 2012god. kada sam ovdje upoznala divne žene s kojima sam i danas dan u kontaktu a sad uđem i još brže izađem kad vidim jadan karakter pojedinih a najgore od svega sto misle da su duhovite...

Potpisujem sve sto si rekla nažalost rastjerano je 90% normalnih osoba koji se bave sopstvenim životom a ne životima drugih. Zaista tužno ali uostalom sve nam je tako pa i forum [sm=smiley13.gif]




tajra26 -> RE: Savjet ako moze..? (7.2.2016 20:09:25)


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: vedada

Ovo neka zezacija, ismijavanje, ili ?

Ja ne znam sta moderatori i administratori rade pa ne vide ovo ismijavanje zene koja trazi savjet. I uvijek ismijavanja od strane istih osoba. Pa meni se licno ne ulazi vise na RR zbog toga sto i mene citiraju x osobe kojima se i ne obracam i redovno vrijedjaju svojim podmuklim komentarima.





Anoniman -> RE: Savjet ako moze..? (7.2.2016 20:31:16)

Nije prvi put vozijo cure u autu.




Galicia -> RE: Savjet ako moze..? (7.2.2016 20:54:05)

Hajmo dati savjet.
Prvo da nam otkrije identitet pa da sacekamo muza tj da ga pratimo. Pa onda kad djevojka krene sjesti u auto da je iscupamo iz auta. [sm=jezicek.gif]

Vi nastavite dalje.




Visnja RR -> RE: Savjet ako moze..? (7.2.2016 21:00:46)

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: vedada

Ovo neka zezacija, ismijavanje, ili ?

Ja ne znam sta moderatori i administratori rade pa ne vide ovo ismijavanje zene koja trazi savjet. I uvijek ismijavanja od strane istih osoba. Pa meni se licno ne ulazi vise na RR zbog toga sto i mene citiraju x osobe kojima se i ne obracam i redovno vrijedjaju svojim podmuklim komentarima.


u pravu si

tema će biti zaključana do daljnjeg a ubuduće bih zamolila da ako nemate adekvatan savjet onda ne ismijavate one koji trebaju savjet

Hvala!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]