asimetrija grudi...pomoc (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Ljepota i moda



Poruka


amrara -> asimetrija grudi...pomoc (11.1.2015 16:11:13)

Zdravo zene..
Imam od puberteta asimetricne grudi. Desna je skoro duplo veca od lijeve. Sad kako dojim bebu taj '' problem '' je jos izrazeniji. Maloprije me komsinica pita ( prije pitanje moleci me da se ne uvrijedim) da li mi je jedna dojka veca od druge. Ja rekla da je beba kao izdojila ovu drugu :P

Da li postoje neki grudnjaci za ovaj problem, silikonski umetci koji mogu da se kupe. Pitam jer vjerovatno ima zena koje se krecu vise od mene po gradu i ovi kinezi svasta izmisle [sm=smiley36.gif] Ja bih voljela malo da sakrijem taj problemcic. Zaista volim uske majica a realno bas se vidi. Operacija ne dolazi u obzir.




MicoTico -> RE: asimetrija grudi...pomoc (11.1.2015 17:40:44)


IZVORNA PORUKA: amrara

Zdravo zene..
Imam od puberteta asimetricne grudi. Desna je skoro duplo veca od lijeve. Sad kako dojim bebu taj '' problem '' je jos izrazeniji. Maloprije me komsinica pita ( prije pitanje moleci me da se ne uvrijedim) da li mi je jedna dojka veca od druge. Ja rekla da je beba kao izdojila ovu drugu :P

Da li postoje neki grudnjaci za ovaj problem, silikonski umetci koji mogu da se kupe. Pitam jer vjerovatno ima zena koje se krecu vise od mene po gradu i ovi kinezi svasta izmisle [sm=smiley36.gif] Ja bih voljela malo da sakrijem taj problemcic. Zaista volim uske majica a realno bas se vidi. Operacija ne dolazi u obzir.

Imaš u Lindexu one silkinoske umetke što se stave u grudnjak. Možda negdje još ima, ali ja sam tu samo vidjela. Bilo je i u Women secret-u, samo kod nas se zatvorio, pa ako ima kod vas njihova radnja, da pogledaš. Nije to sad nešto puno skupo, oko 20-ak KM.
http://www.njuskalo.hr/image-bigger/sve-ostalo/umetci-grudnjak-slika-15561518.jpg

E ovako ga "metneš" da izviniš, pa ti uzmeš jedan, skontaš veličinu.
Ne znam idu li u paru ili na komad.




Stranica: [1]