RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


Dianaa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 8:09:27)

dobro jutro zenice... ja samo da vas pozdravim i idem se tusirati.... pregled mi je u 11h [sm=bravo.gif]
jedva cekam da vidim svoje malo sunce [sm=duda.gif]




Selzy -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 8:14:33)

Marien dobro dosla [sm=bravo.gif] ugodnu i lahku trudnocu zelim i sto bezbolniji porod [sm=smiley1.gif] bejbibi evo i ja rano ustala, ali sigurno cu kasnije opet baciti koku sovu [sm=smiley36.gif] i kod nas je snijeg, najbolje da ne izlazis sama, klizavo je i sto je sigurno sigurno je, a nikad se ne zna, kako kazu mozemo ocekivati cim udjemo u 9-ti, ja ulazim u 9-ti krajem februara, pa sto kazes nikad se nezna [sm=smiley1.gif]




Selzy -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 8:16:30)

Dianaa sretno na kontroli [sm=bravo.gif]




bejbibi -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 8:28:15)

Evo meni se vec sklapaju okiice hehe...a nikako ne volim rano ustajati kad kasno zadpem...Mma samo sam pet sati spabala huj...Diana sretno na kontroli ...i ja kasnije moram zvati svog dr da se narucim..




Selzy -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 8:31:11)

I ja kasno legnem i onda se budim svakih 2,3h [sm=zmeden.gif] bas katastrofa, aa nista bejbibi odspavat cemo mi opet turu za sat, dva sigurno [sm=smiley36.gif]




mala curica -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 9:50:06)

Dobro jutrooo,kos nas sunce ali je brrrr.
Ja jos u krevetu se valjam,mrsko mi ustati a gladna sam.
Sinoc sam ranije legla da s muzem gledam film i odmah zaspala.Mm me probudi kako me je rukom dohvatio po kosi,odem u wc i opet k'o top zaspem.
Bas mi je lijepo spavanje bilo [sm=smiley36.gif].Hvala Bogu nema nikoga danas sam samaaaaaa [sm=bravo.gif]
Imam posla po kuci dosta ali sta me briga polahko cu.




samy_lo -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 10:13:00)

Dobro jutro..
Evo caj za sve [sm=kava.gif],a ko zeli kafa [sm=kava.gif]
Snijeg napadao,hladno je vani..mislim da necu nigdje izlaziti..al opet cu vidjeti




M.A.M. -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 10:19:28)

Jutro zenice samo da vas pozdravim,sorry sto se ne javljam imali smo smrtni slucaj u porodici,pa je malo trka frka,uglavnom cuvajte mi se i cuvajte bebice[sm=bravo.gif]




mala curica -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 10:23:05)

MAM zao mi je zbog smrtnog slucaja [sm=smiley13.gif]
Javi nam se kada se sve smiri i cuvaj se.[sm=smiley1.gif]




Aleah -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 10:28:02)

Jutrooo[sm=smiley1.gif]

Hjoj, dva puta mi se od petka desava da napisem citav post i greskom na kraju kliknrm na ponisti[sm=hudicek1.gif] a jos sve to coram na mobitelu, pa mi bude mrsko ponoviti..

Jeste li se naspavale? isplanirale dan? Ja vala nista.. lezim kako lezim, ispratim curicu u vrtic i vratim se u krevet, tako jedino preguram mucnine..nadam se aBd da ce uskoro prestati da mogu da uzivam u trudnoci.

a moram reci da zavidim vama koje jos malo do termina imate[sm=nosecka.gif] ta spremanja, kupovine, iscekivanja[sm=zz_inlove.gif]
Jedva cekam aBd!




Aleah -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 10:28:56)

MAM, zao mi je[sm=smiley13.gif] cuvaj se




saamy -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 10:29:11)

Jutrooo evo ustala,al još u krevetu neznam kako je napolju roletne spuštene ,haman sve mučimo sa snom tako zaspim kasno budim seeee,bojim se da mi krenu trudovi nisam naspavana




saamy -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 10:31:53)

MAM zao mi je,javi se kad budeš mogla




bejbibi -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 10:59:40)

Evo ja napokon ustala, neko pozvobio i probudio me...
MAM zao mi je, javi se kad budes u prilici





bejbibi -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 11:04:08)

Eh evo ja se napokon narucila :) sutra u 18 h aBd idem...




samy_lo -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 11:05:42)

Kada ste vi pocele kupovati stvarcice za vase bebe??




bejbibi -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 11:29:00)

Ja sad kupila samo dva kompletica i to mozda prije mjesec ipo, a imam sve od M tako da nije bilo potrebe.medjutim,moja mama mi je vec donijela jednu vrecu veliku[sm=smiley36.gif]..pocela kupovati odkad je saznala za trudnocu i evo je jos kupuje [sm=smiley36.gif]




Marien -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 11:32:46)

Dobro jutro drage moje i hvala za dodavanje na spisak :) Vezano za spavanje, ja sam zbog raznih peripetija na bolovanju od trećeg mjeseca i san mi se sasvim poremetio, ne spavam do dva-tri, ujutro se budim kao da ću na posao pa malo gledam TV a onda opet zaspim ovako do 11h. Slabo izlazim, sto zbog vremena to i zbog naređenog mirovanja (iako nije strogo) a i kad izađem ili se vise krećem krsta i trtica me bole katastrofa, kao isijas i kod vas slično??? I mene zanima kad ste počele kupovati stvarčice za bebu jer ja jedva čekam a sa druge strane-bojim se da ću sve biti nepokretnija a posto je beba i posteljica toliko nisko sve me strah da ne krene i prije vremena a ja ništa spremila nisam.




mala curica -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 11:33:42)

Ja sam planirala ,ako Bog da,od 7 mjeseca poceti kupovati.Nema mi smisla prije,a iskreno i ne zelim(nezz zasto).




rose -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 11:35:32)

ja znam da moram kupiti krevet i ormar za starije dijete...beba ce naslijediti [sm=smiley36.gif] a sto se tice odjece, zavsi od spola..ako bude cura, imamo sve...ako bude decko, moram u shopping..i skontat nacin da se rijesim njene stare odjece..pik.ba i slicno [sm=smiley36.gif] a imam kamion njenih stvari [sm=smiley36.gif]




Aleah -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 11:38:37)

+1[sm=smiley1.gif]

Ako bude curica, sve imam, ali bij kupila aBd novi kompletic za izlazak iz porodilista...a ako bude decko, komplet shopping[sm=bravo.gif]




rose -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 11:40:22)


IZVORNA PORUKA: Aleah

+1[sm=smiley1.gif]

Ako bude curica, sve imam, ali bij kupila aBd novi kompletic za izlazak iz porodilista...a ako bude decko, komplet shopping[sm=bravo.gif]



isto...samo novi kompletic za islazak...ako bude cura ...mada ja imam dosta neutralnih stvarcica, pa bih mogla i iskorititi nesto od male




bejbibi -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 11:40:53)

Marien i mene tako bole krsta, ja sam skoro pa nepokretna vise kolko me to zna boliti cim malo duze na nogama ubija me... Eto dok skuham ja se umorim vjeruj.... I meni je niza posteljica a bila mi je bas nisko na pocetku i cak bila otvorena malo, mekan grlic i svasta nesta, pila terapiju do 5 mj al eto hB sve bolje i bolje je osim sto imam bolove ko menstrualne skoro svaki dan.. Al navikla vise...odnaraj zasad, i ja sam tako al nisam bas strogo cak sam prala prozore i usisavala [sm=smiley36.gif] naravno ne preporucujem ali meni je to sve bilo zabranjeno al evo hB dobro je.. Zatvorena sam zasad a ja usisavam,cistom sve... Al se brzo umorim, bez kondicije sami to me ubija.. A stvari za bebu sam ja davno oprala,ispeglala i spakovala. Cak sam i torbu za bolnicu i za izlazak spremila u decembru[sm=smiley36.gif] iskreno i mene bilo strah da ne krene prije vremena sta pa reko nek ima spremno, nikad se ne zna....





Aleah -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 11:44:09)

Imam i ja neutralnih stvari koje bih mogla za decka iskoristiti, ono za po kuco moze vala sve nositi[sm=smiley36.gif] ali eto kad gdje jrene, ne moze bas u rozom[sm=smiley36.gif]

Al svejedno mene baca na curicu i ovaj put[sm=rozacrtici.gif]




bejbibi -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar (2.2.2015 11:44:46)

Pa kod menw je M musko pa sam sve oprala za curu [sm=smiley36.gif] skoro sve neutralno a ima i plavih stvari, pa Boze moj neka nosi sta fali, beba je to, slatka u svemu[sm=smiley36.gif] zato sam eto samo dva kompletica uzela pinky hehw al je moja mama hrpu nakupovala tako da ove od M necu mozda ni uspjeti iskoristiti....a ja vala nikome ne dam odjecu i opremu od M, jednostavno sam sentimqntalno vezana za te stvari i ne mogu ih nikone dati,cuvat cu ih aBd za unuke ako budu htjeli [sm=smiley36.gif]
Znam da bi mebi bilo drago da imam svoje odjecice za moju curu :))




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>