RE: Porod u vodi - Sarajevo (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


divadiva -> RE: Porod u vodi - Sarajevo (24.12.2013 11:43:20)

Da mali osvjezim taze pricom o porodu u vodi.
Citala sam na forumu o ovoj vrsti poroda i posto je moja trudnica bila skolska,Bogu hvala,odkucih se na njega.
U bolnicu sam dosla otvorena 5 prstiju u 10 navece. Oko 8 ujutro sam vec bila otvorena 8-9 prstiju. U kadu sam usla u 8:40, a moja princeza se rodila u 9:25.
Poprilicno sam dugo "gurala",a da li zbog vode ili perfektnih doktora i babica nisam imala osjecaj da toliko traje. Ovo mi je bio prvi porod i preeeeedivno iskustvo. Svima od srca preporucujem,jer je nasa Vojna bolnica i njihovo osoblje 100% osposobljeno za ovaj vid poroda. Puno ih pozdravlja i zahvaljuje augustovska porodilja iz vode




škorpija -> RE: Porod u vodi - Sarajevo (24.12.2013 11:56:24)

drago mi je da imaš lijepo iskustvo, a i super je porod u vodi u avgustu, ne znam kako bi izgledao u januaru [sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: Porod u vodi - Sarajevo (5.3.2014 17:15:12)

Danas me je zvala jedna novinarka s pitanjem da li imamo informacije o porodu u vodi????
Kakva su vasa iskustva ? Da li to još postoji? Da li bi neko o tome ako raspolazete informacijama (licno iskustvo) dao svoju izjavu za novine?




drasan -> RE: Porod u vodi - Sarajevo (14.7.2014 10:44:02)

Ja sam se sa drugim djetetom porodila u vodi vjerovatno bi i sa trećim al sam htjela isprobati stočić.
Mislim da je svejedno dal je avgust il decembar (sasvim slučajno se moj drugi dječak rodio u decembru)[sm=smiley36.gif] u bolnici je toplo i voda je topla tako da ti je svejedno kako je napolju...
Ako vam je trudnoća kako treba i ako nemate problema srdačno ga preporučujem...i naravno mužića pored vas...meni je to neophodan anestetik[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]