RE: priprema za polazak u školu (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Od đačića do đaka



Poruka


bebacha -> RE: priprema za polazak u školu (31.7.2013 12:25:29)

ma sve to ok al ja gdje god se okrenem sve njeno je roze,utvorim ormar roze,sto kod se kupuje mora biti roze
naravno necu ja njoj kupit ruksak kakav ja zelim a ne ona
al mislim da imamo dovoljno vremena d nadjemo neki koji je njoj super a zadovoljava i moje kriterije




hanabanana -> RE: priprema za polazak u školu (31.7.2013 12:32:48)

Ja sam valjda čudna.
Uopšte ne tražim da nešto " zadovolji moje kriterije " ako se tiče lično njih.
Dakako ovdje je isključen kriterij koji se odnosi na pitanje njihova zdravlja, sigurnosti i slično.

Ostalo je njihov izbor, ali se s njim moraju nositi.




bebacha -> RE: priprema za polazak u školu (31.7.2013 12:36:35)


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja sam valjda čudna.
Uopšte ne tražim da nešto " zadovolji moje kriterije " ako se tiče lično njih.
Dakako ovdje je isključen kriterij koji se odnosi na pitanje njihova zdravlja, sigurnosti i slično.

Ostalo je njihov izbor, ali se s njim moraju nositi.


ja znam kakva je ona,koliko god to pomalo grubo zvucala najbolja rjec koja je opisuje je "smotana"
prilicno je nespretno dijete
a jednostavno mi nije naj rjesenje platit osjetljiv ruksak 80KM i gledat kako ga ona uništi za pola godina




hanabanana -> RE: priprema za polazak u školu (31.7.2013 12:38:43)

Ma neće.....daj joj malo vjetra u ledja.
Sem toga, Targetovi rukasacu su perivi u mašini. [sm=smiley1.gif]




bebacha -> RE: priprema za polazak u školu (31.7.2013 12:40:01)


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ma neće.....daj joj malo vjetra u ledja.
Sem toga, Targetovi rukasacu su perivi u mašini. [sm=smiley1.gif]


ma vidjet cemo kad dodje vrijeme za to sta cemo i kako cemo
svakako da joj nece ja birat i uzet nesto sto se njoj nesvidja




Hanady RR -> RE: priprema za polazak u školu (31.7.2013 12:42:02)


IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja sam valjda čudna.
Uopšte ne tražim da nešto " zadovolji moje kriterije " ako se tiče lično njih.
Dakako ovdje je isključen kriterij koji se odnosi na pitanje njihova zdravlja, sigurnosti i slično.

Ostalo je njihov izbor, ali se s njim moraju nositi.


ja znam kakva je ona,koliko god to pomalo grubo zvucala najbolja rjec koja je opisuje je "smotana"
prilicno je nespretno dijete
a jednostavno mi nije naj rjesenje platit osjetljiv ruksak 80KM i gledat kako ga ona uništi za pola godina


ma daj bebacho ne pretjeruj...
pa od moje H nema niko smotaniji...
pa će ga nositi i drugu godinu...
moje je bilo da nije težak, da je na dva ramena da joj nije usko ono preko ramena itd...to sam našla u targetovom ruksaku...
ona je željela kity i rozo...ja joj fakat onu radost ne bih uzela nikada kad joj ga tetka donijela...
kupila joj ga tetka al sma ja otišla da vidim isti jer znam što je rekla da hoće i za što je letila mnogo prije škole...
stavrno ne kajem se sekunde...a eno ona već ga gleda jedva ga opet čeka...
nema šanse da ga unitši vjeruj mi




bebacha -> RE: priprema za polazak u školu (31.7.2013 12:44:20)

neznas ti moju Ajlu[sm=smiley36.gif] njoj je drugo ime smotanko[sm=smiley36.gif]
ma rano mi je mislim o tome,imamo mi jos
al mi zanimljivo kako se ona vec interesuje za to
i kako je odma ugleda ruksak i pernicu komplet a nisu stojali ni blizu jedno drugog[sm=bravo.gif]




bebacha -> RE: priprema za polazak u školu (31.7.2013 12:46:55)

neko kakvi su ruksaci "connect"
mislim da ovako piše




nanika -> RE: priprema za polazak u školu (31.7.2013 12:52:57)

http://www4.slikomat.com/13/0731/qya-001.jpg

Mi smo uzeli ovaj marke PULSE po preporuci i bas je dobar.
Bebacha cula sam da su i conect dobri[sm=smiley1.gif]




ziki -> RE: priprema za polazak u školu (31.7.2013 12:59:45)

Znači niko nije koristio ove crocs rančeve?[sm=zmeden.gif] I još pitanje imali se to u blizini vidjet, opipat pa onda poslat tetku da kupi za 6. rođendan, ako Bog da[sm=smiley36.gif]




bebacha -> RE: priprema za polazak u školu (31.7.2013 13:00:41)


IZVORNA PORUKA: ziki

Znači niko nije koristio ove crocs rančeve?[sm=zmeden.gif] I još pitanje imali se to u blizini vidjet, opipat pa onda poslat tetku da kupi za 6. rođendan, ako Bog da[sm=smiley36.gif]


nista ti nemogu reci osim da je lijep[sm=smiley1.gif]




nanika -> RE: priprema za polazak u školu (31.7.2013 13:01:55)


IZVORNA PORUKA: ziki

Znači niko nije koristio ove crocs rančeve?[sm=zmeden.gif] I još pitanje imali se to u blizini vidjet, opipat pa onda poslat tetku da kupi za 6. rođendan, ako Bog da[sm=smiley36.gif]

Meni izgleda fenomenalno[sm=smiley1.gif]




M kao Mama -> RE: priprema za polazak u školu (31.7.2013 14:22:32)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja sam valjda čudna.
Uopšte ne tražim da nešto " zadovolji moje kriterije " ako se tiče lično njih.
Dakako ovdje je isključen kriterij koji se odnosi na pitanje njihova zdravlja, sigurnosti i slično.

Ostalo je njihov izbor, ali se s njim moraju nositi.


ja znam kakva je ona,koliko god to pomalo grubo zvucala najbolja rjec koja je opisuje je "smotana"
prilicno je nespretno dijete
a jednostavno mi nije naj rjesenje platit osjetljiv ruksak 80KM i gledat kako ga ona uništi za pola godina


ma daj bebacho ne pretjeruj...
pa od moje H nema niko smotaniji...
pa će ga nositi i drugu godinu...
moje je bilo da nije težak, da je na dva ramena da joj nije usko ono preko ramena itd...to sam našla u targetovom ruksaku...
ona je željela kity i rozo...ja joj fakat onu radost ne bih uzela nikada kad joj ga tetka donijela...
kupila joj ga tetka al sma ja otišla da vidim isti jer znam što je rekla da hoće i za što je letila mnogo prije škole...
stavrno ne kajem se sekunde...a eno ona već ga gleda jedva ga opet čeka...
nema šanse da ga unitši vjeruj mi




vala svaku riječl potpisujem njene sreće, ai moje, ma nema tih para




škorpija -> RE: priprema za polazak u školu (21.8.2013 12:44:46)

http://www.avaz.ba/vijesti/sarajevo/osnovne-skole-zatvaraju-produzene-boravke-za-djake




hanabanana -> RE: priprema za polazak u školu (21.8.2013 14:03:45)

Vidjela maloprije, i fakat sam ljuta.
Jbt pa mi redovno platimo produženi, i neko te pare ne usmjeri tamo gdje treba.
Do duše, u novinama nije pominjan produženi boravak naše škole, ali svejedno.




Lejla Ka -> RE: priprema za polazak u školu (21.8.2013 14:36:42)


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Vidjela maloprije, i fakat sam ljuta.
Jbt pa mi redovno platimo produženi, i neko te pare ne usmjeri tamo gdje treba.
Do duše, u novinama nije pominjan produženi boravak naše škole, ali svejedno.


Meni je isto malo sumnjiv ovaj tekst. Ja nisam dobila dojam, u našoj školi, kad sam razgovarala o stvarima vezanim za boravak, da se išta vezano za boravak prepušta ministarstvu, i mislim da sve ide preko škole same. A opet ne smijem ruku u vatru da je tako [sm=smiley13.gif]




dambolina -> RE: priprema za polazak u školu (21.8.2013 15:17:43)

nama je direktor rekao da se skola samofinansira od prihoda koje imaju od produzenog boravka. Da se iz tih sredstava nabavljaju nastavna pomagala itd. Moj ne ide u produzeni, al' je direktor to jednom spomenuo. Mozda je to o cemu se o ovom tekstu govori ustvari neko finansiranje obroka, jer se spominju neki dobavljaci?




škorpija -> RE: priprema za polazak u školu (21.8.2013 18:09:43)

ako nema obroka nema ni produženog boravka [sm=smiley13.gif]




salmana -> RE: priprema za polazak u školu (21.8.2014 8:15:04)

IZVORNA PORUKA: škorpija

http://www.avaz.ba/vijesti/sarajevo/osnovne-skole-zatvaraju-produzene-boravke-za-djake


Mah, nasa posla...mi smo se raspitivali za skolu I produzeni boravak u nasoj blizini, I zakljucili da dijete u tom period boravka u skoli ugl nema obezbijedjen toj namjeni posebno uredjen proctor, obrok je suha uzina a zadacu mozda uradi a mozda I ne uradi a sve za 220 KM mjesecno [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley22.gif[/image]

Isto tako "privatni" divlji produzeni boravci po stanovima gdje neke hamse cuvaju djecu zatvorenu u 20 kvadrata I uz tv za 250 KM mjesecno su nam takodjer bili neprihvatljivi.

Zato smo se odlucili za privatnu skolu, kad vec placamo, znamo sta placamo, u pravom smislu te rijeci, a razlika u cijeni je mizerna u odnosu na razliku u usluzi. Dijete od prvog razreda ima predmetne nastavnike za likovno, muzicko, fizicko, engleski jezik, uz uciteljicu cijelo vrijeme imaju I odgajateljicu koja je s njima I u pauzama nastave, sekcije, kuhana hrana I ostalo...ma neuporedivo.

U "regularnoj" skoli su nam rekli da se za engleski, likovno, muzicko, fizicko doplacuje 10 KM za predmetnog nastavnika [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley29.gif[/image] I tako jos I za sekcije. I to sve na cijenu produzenog poravka  -  a zvanicno kazu imamo besplatno obrazovanje, ahaaaa [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley22.gif[/image]





Esmica -> RE: priprema za polazak u školu (21.8.2014 12:42:56)

Ako nekome treba info, u knjizari na Carsiji (knjizara do butika Badem) Connect ruksak 25 KM, snizenje.
Ostala 2 od prosle godine, a dobili nove, pa su ih snizili.
Ja ugrabila jedan, ostao jos jedan. Pa ko jami, jami.
Za djecaka, muski ruksak, prelijep.
[sm=smiley1.gif]




salmy -> RE: priprema za polazak u školu (23.8.2016 8:19:56)

Mame skolaraca[sm=smiley36.gif]
Jeste li kupile knjige djeci?
Nemam pojma da li kupiti ili cekat i da kremu u skolu....jucer pricat sa drugaricom kaze desava se da ih ne stane u knjizarama
Majkemi nisam pametna sta raditi
Spisak je izasao na skoli




Blue rose RR -> RE: priprema za polazak u školu (23.8.2016 8:32:25)

Ja sam krenula od kraja maja da kupujem pomalo, jer je naša škola izbacila spisak knjiga za ovu godinu. I pored toga nisam još našla radnu svesku za matematiku, jer izdavačk akuća "Klet" kažu da više ne postoji na tržištu [sm=zmeden.gif]

Ja već godinama ne čekam sesptembar da kupujem knjige i pribor, jer mi je lakše svaki mjesec odvojiti novca za to, nego da heknem u septembru cijelu sumu.




ladyblue RR -> RE: priprema za polazak u školu (23.8.2016 9:18:10)


IZVORNA PORUKA: salmy

Mame skolaraca[sm=smiley36.gif]
Jeste li kupile knjige djeci?
Nemam pojma da li kupiti ili cekat i da kremu u skolu....jucer pricat sa drugaricom kaze desava se da ih ne stane u knjizarama
Majkemi nisam pametna sta raditi
Spisak je izasao na skoli


pa ako je izašao spisak - kupi. mi smo tako dok smo imali školarca.




loptica7 -> RE: priprema za polazak u školu (23.8.2016 10:07:48)

Ja sam jucer kupila svojima knjige za skolu. Nasa skola stavila spisak vec u 6. Mj.
Sve nam je spremno.[sm=smiley1.gif]




salmana -> RE: priprema za polazak u školu (23.8.2016 11:07:38)

I mi smo imali objavljen spisak udzbenika jos u junu, u exclusivu smo iskoristili lude rasprodaje (do 70%) skolskog pribora, tako da su nam ostale sad jos samo sveske da kupimo, to cekamo da nam uciteljica da spisak mekihi tvrdih uveza, malih ili velikih formata.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>