RE: Ringerajino druženje 2015 (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Druženja, događaji



Poruka


Penelope82 -> RE: Ringerajino druženje 2015 (27.4.2015 12:11:44)

Zenice mile,bas ste mi lijepe sve i vidi se po slikama da vam je bilo lijepo-stvarno mi je zao sto nisam mogla doci...,ali valjda ce biti jos prilika [sm=smiley1.gif]

Hajd'' sve,ali ne vidjeh boobs od LB,pa mi bas nesto oko srca tesko [sm=smiley36.gif]

Dosta zena znam,za neke sam povezala naknadno ko su...,a recite mi ima li na ovim slikama bebbe [sm=smiley1.gif]???

Vesela,zeno,goris!Kapa do poda [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Medić* -> RE: Ringerajino druženje 2015 (27.4.2015 12:15:24)


IZVORNA PORUKA: EEDITH

Nemam vam šta posebno reći,sve se vidi po našim osmjesima ,raspoloženju, graji...........

bilo je stvarno super,mogle bi i češće [sm=smiley1.gif]

Volim vas i izuzetno mi je drago da sam dio rr [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]


[sm=smiley27.gif]
[sm=smiley27.gif]





lady_bubamara -> RE: Ringerajino druženje 2015 (27.4.2015 12:32:57)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nisam ni ja s bubamorom prozborila nijednu, nisam vidjela ni da ona pokaza želju za istim [sm=smiley36.gif]


Idi begaj [sm=smiley36.gif]

Ja sam imala želju s tobom prozboriti koju, jer se na forumu nismo nešto ni "upoznale" , al iskreno nisam se htjela nametati, bilo mi nešto bezveze da naskočim [sm=smiley36.gif]

Al predobro izgledaš, prezgodna i preljepa žena. Hannica isto, baš odlično izgleda, a troje djece. Ko curetak je.

Lb i vještica ovdje djeluju nekad grubo, a ovako su totalna suprotnost, opuštene skroz.

Ma divne ste sve, da ne izdvajam posebno , da se neko ne bi uvrjedio, zaista mi je drago što sam dio RR-a. [sm=smiley27.gif]




veeseelaa -> RE: Ringerajino druženje 2015 (27.4.2015 12:33:15)

Vesela,zeno,goris!Kapa do poda


vidjela sam da je i salmy slično napisala
ja se baš ne bi složila, ja kao i LB bi trebala nekog trenera da angažiram [sm=smiley36.gif]
zaista me ima mašalla, a i haljina je taj kroj širi pa je sve još gore ispalo [sm=sad.gif]

bolje da sma trenerku obukla , kako smo i govorili [sm=smiley36.gif]

al nije bitno, lijepo je bilo, spominjali smo te, situacija je nažalost takva da nisi mogla doći [sm=smiley13.gif]
da je Bog do drugačije.....




veeseelaa -> RE: Ringerajino druženje 2015 (27.4.2015 12:34:43)

bubamarice nastojala sam da nam se pogledi sretnu, da ti se obratim, da pridjem, al jednostavno nisi gledala u mene u tom času dok sam ja pogledivala u tebe

čim si ti drug od medić moje simpatije su već tu





lady_bubamara -> RE: Ringerajino druženje 2015 (27.4.2015 12:37:40)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

bubamarice nastojala sam da nam se pogledi sretnu, da ti se obratim, da pridjem, al jednostavno nisi gledala u mene u tom času dok sam ja pogledivala u tebe

čim si ti drug od medić moje simpatije su već tu




Ti kad si ušla meni pogled ostao na tebi, al na tvom izgledu, znači [sm=smiley20.gif][sm=smiley16.gif]

Ako budem dolazila sad porodično u Sa moramo popiti kafu. [sm=smiley1.gif]




Penelope82 -> RE: Ringerajino druženje 2015 (27.4.2015 12:37:41)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Vesela,zeno,goris!Kapa do poda


vidjela sam da je i salmy slično napisala
ja se baš ne bi složila, ja kao i LB bi trebala nekog trenera da angažiram [sm=smiley36.gif]
zaista me ima mašalla, a i haljina je taj kroj širi pa je sve još gore ispalo [sm=sad.gif]

bolje da sma trenerku obukla , kako smo i govorili [sm=smiley36.gif]

al nije bitno, lijepo je bilo, spominjali smo te, situacija je nažalost takva da nisi mogla doći [sm=smiley13.gif]
da je Bog do drugačije.....


hajde,ba,mani se skromnosti...sta me briga ako nisi zadovoljna[sm=smiley36.gif]Na slikama jako lijepo izgledas i haljina ti je fantasticna [sm=smiley1.gif]

Hvala vam i nadam se da ce uskoro biti prilika da vas upoznam[sm=smiley31.gif]




veeseelaa -> RE: Ringerajino druženje 2015 (27.4.2015 12:39:00)


IZVORNA PORUKA: lady_bubamara


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

bubamarice nastojala sam da nam se pogledi sretnu, da ti se obratim, da pridjem, al jednostavno nisi gledala u mene u tom času dok sam ja pogledivala u tebe

čim si ti drug od medić moje simpatije su već tu




Ti kad si ušla meni pogled ostao na tebi, al na tvom izgledu, znači [sm=smiley20.gif][sm=smiley16.gif]

Ako budem dolazila sad porodično u Sa moramo popiti kafu. [sm=smiley1.gif]


ako Bog da bubamarice, i meni bi bilo drago





lady_bubamara -> RE: Ringerajino druženje 2015 (27.4.2015 12:40:12)


IZVORNA PORUKA: Penelope82


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Vesela,zeno,goris!Kapa do poda


vidjela sam da je i salmy slično napisala
ja se baš ne bi složila, ja kao i LB bi trebala nekog trenera da angažiram [sm=smiley36.gif]
zaista me ima mašalla, a i haljina je taj kroj širi pa je sve još gore ispalo [sm=sad.gif]

bolje da sma trenerku obukla , kako smo i govorili [sm=smiley36.gif]

al nije bitno, lijepo je bilo, spominjali smo te, situacija je nažalost takva da nisi mogla doći [sm=smiley13.gif]
da je Bog do drugačije.....


hajde,ba,mani se skromnosti...sta me briga ako nisi zadovoljna[sm=smiley36.gif]Na slikama jako lijepo izgledas i haljina ti je fantasticna [sm=smiley1.gif]

Hvala vam i nadam se da ce uskoro biti prilika da vas upoznam[sm=smiley31.gif]


Ma kakva trenerka vesel,a haljina ne da ti stoji.Zračiš seksipilom, vedrinom. Predobro izgledaš!

Peni, žao mi je što nisi bila, žao mi je što ni bebača i ziki nisu došle, sledeći put nadam se da ćemo uspjeti sve da se sastanemo.




salmy -> RE: Ringerajino druženje 2015 (27.4.2015 13:32:29)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Vesela,zeno,goris!Kapa do poda


vidjela sam da je i salmy slično napisala
ja se baš ne bi složila, ja kao i LB bi trebala nekog trenera da angažiram [sm=smiley36.gif]
zaista me ima mašalla, a i haljina je taj kroj širi pa je sve još gore ispalo [sm=sad.gif]

bolje da sma trenerku obukla , kako smo i govorili [sm=smiley36.gif]

al nije bitno, lijepo je bilo, spominjali smo te, situacija je nažalost takva da nisi mogla doći [sm=smiley13.gif]
da je Bog do drugačije.....

tvoj osmjeh svaka vrata otvara..pusti se ti kila i zahebancija...cehra ti valja para...[sm=smiley1.gif]




Medić* -> RE: Ringerajino druženje 2015 (27.4.2015 13:34:11)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Vesela,zeno,goris!Kapa do poda


vidjela sam da je i salmy slično napisala
ja se baš ne bi složila, ja kao i LB bi trebala nekog trenera da angažiram [sm=smiley36.gif]
zaista me ima mašalla, a i haljina je taj kroj širi pa je sve još gore ispalo [sm=sad.gif]

bolje da sma trenerku obukla , kako smo i govorili [sm=smiley36.gif]

al nije bitno, lijepo je bilo, spominjali smo te, situacija je nažalost takva da nisi mogla doći [sm=smiley13.gif]
da je Bog do drugačije.....

tvoj osmjeh svaka vrata otvara..pusti se ti kila i zahebancija...cehra ti valja para...[sm=smiley1.gif]


Bravo.
To treba cijeniti.




Full Moon -> RE: Ringerajino druženje 2015 (27.4.2015 19:32:37)

Super fotkice, lijepe zene, manje vise sve znam i uzivo ;)
Posebno me dojmila ova prelijepa zena iz ZE, crvena kosuljica, hanica cini mi se[sm=love.gif][sm=love.gif]




minie -> RE: Ringerajino druženje 2015 (27.4.2015 21:31:21)

Drage moje, sve ste predivne i kad vidim alike jos mi vise zao sto nisam mogla prisutvovati druzenju. Nad.se da ce vas bar dio biti na BB naredne sedmice ;)




delfin -> RE: Ringerajino druženje 2015 (28.4.2015 15:27:13)

da se i ja javnem, meni je bilo super, neke sam znala od ranije, neke upoznala, al i dalje nisam pohvatala sve, mislim ko je ko :).
Možda nisam baš najaktivnija na forumu u zadnje vrijem ali vas [sm=smiley23.gif]č pratim. Žao mi je što nije bilo još forumašica koje sam imala želju da upoznam.
[sm=metulj.gif] [sm=smiley36.gif]




Hannica -> RE: Ringerajino druženje 2015 (30.4.2015 9:34:02)

A vidi ti to ..i ovdje se pisalo.[sm=smiley36.gif]
Nisam upratila. [sm=smiley36.gif]
Drage dame drago mi je da sam vas upoznala i nadam se da će biti još druženja.[sm=bravo.gif]




Hannica -> RE: Ringerajino druženje 2015 (30.4.2015 9:34:45)


IZVORNA PORUKA: Full Moon

Super fotkice, lijepe zene, manje vise sve znam i uzivo ;)
Posebno me dojmila ova prelijepa zena iz ZE, crvena kosuljica, hanica cini mi se[sm=love.gif][sm=love.gif]

Hvala ti.[sm=zz_wub.gif]




veeseelaa -> RE: Ringerajino druženje 2015 (30.4.2015 9:37:34)


IZVORNA PORUKA: delfin

da se i ja javnem, meni je bilo super, neke sam znala od ranije, neke upoznala, al i dalje nisam pohvatala sve, mislim ko je ko :).
Možda nisam baš najaktivnija na forumu u zadnje vrijem ali vas [sm=smiley23.gif]č pratim. Žao mi je što nije bilo još forumašica koje sam imala želju da upoznam.
[sm=metulj.gif] [sm=smiley36.gif]



jesil ti vidjela šta sam napisala o tebi [sm=smiley36.gif]

rekoh meni delfin prava gospodja, ja joj rekoh kako ste vi [sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Ringerajino druženje 2015 (30.4.2015 9:38:06)

imala sam dojam delfin da si me gledala u stilu; šta je s ovom [sm=jezicek.gif]




Hannica -> RE: Ringerajino druženje 2015 (30.4.2015 9:41:57)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: delfin

da se i ja javnem, meni je bilo super, neke sam znala od ranije, neke upoznala, al i dalje nisam pohvatala sve, mislim ko je ko :).
Možda nisam baš najaktivnija na forumu u zadnje vrijem ali vas [sm=smiley23.gif]č pratim. Žao mi je što nije bilo još forumašica koje sam imala želju da upoznam.
[sm=metulj.gif] [sm=smiley36.gif]



jesil ti vidjela šta sam napisala o tebi [sm=smiley36.gif]

rekoh meni delfin prava gospodja, ja joj rekoh kako ste vi [sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Ringerajino druženje 2015 (30.4.2015 9:44:26)

pa majke mi, ono ozbiljna, dotjerana, sa stavom
e sad ja je ne znam da bi s njom neku lagano pruču opucala, a naravno da imadoh želju da joj se obratih
i prosto samo rekoh "kako ste vi"

poslije i meni šega bilo [sm=smiley36.gif]




delfin -> RE: Ringerajino druženje 2015 (5.5.2015 0:09:54)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa majke mi, ono ozbiljna, dotjerana, sa stavom
e sad ja je ne znam da bi s njom neku lagano pruču opucala, a naravno da imadoh želju da joj se obratih
i prosto samo rekoh "kako ste vi"

poslije i meni šega bilo [sm=smiley36.gif]


haha, čini ti se, nisam vidjela tvoj komentar. a i ja cijelo vrijeme tražim ko je veselaa, a ofirno mi da pita. Pošto još uvjek neznam sve to sam ja pokušavala da skontam ko je ko. Mislim znam da te znam al odakle, i tek sam po slikama skonatala koja si ti [sm=smiley36.gif]. anisam ti ja tako ozbiljna samo na prvi pogled[sm=smiley4.gif] e sad odoh trašiti taj tvoj post [sm=smiley36.gif]




Ilhana RR -> RE: Ringerajino druženje 2015 (1.6.2015 17:06:41)

Hocemo li stici jednu kahvicu organizovati dok sam tu?

Pozeljela sam vas! :)

❤️❤️❤️




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]