Oslikanje trudnickog stomaka sa gipsom (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


Finepex -> Oslikanje trudnickog stomaka sa gipsom (25.4.2015 10:32:55)

odlucih da postavim ovu temu, koliko vidim nije se o tome pisalo, ili barem ja nisam vidjela...[sm=zmeden.gif]da li je koja od vas oslikala svoj trudnicki stomak na gipsu? Rade kupe gips na gazi i stave na stomak nakon odredjenog vremena kad se skine ostane oblik stomaka,i to je naravno uspomena za cijeli zivot gledala sam to kod Nijemaca, na tv . Pa rade ukrase, cak lampe. npr. svjetlo i onda to dodje kao zidna lampa,meni to simpaticno i mozda mi za koju sedmicu stvarno padne na pamet,sta vi mislite o tome? [sm=smiley36.gif]




Peggy -> RE: Oslikanje trudnickog stomaka sa gipsom (25.4.2015 13:27:08)

Kada vidim sve ove ideje u trudnoći, tipa te, dođe mi da plačem. Ja nikako nisam zabilježila trudnoću. Slikala se jesam, ali nije to to. To su mi sve super ideje, i treba stvarati uspomene. Kada nekada dijete poraste, sa osmijehom se sjećaš i prepričavaš mu sve to ^^




Finepex -> RE: Oslikanje trudnickog stomaka sa gipsom (25.4.2015 13:31:54)

Hvala, ako Bog da biti ce jos prilika kod tebe [sm=smiley1.gif]


Napravila sam cak dnevnik, gdje svaki dan pisem kako se osjecam, pa kada odraste dati cu da procita. [sm=smiley1.gif]




Snowflake84 -> RE: Oslikanje trudnickog stomaka sa gipsom (1.5.2015 12:45:47)

To oslikavanje trudnickog stomaka gipsom je predobra ideja.

Moj muz je nedavno to gledao i toliko mu se to svidjelo, tako da i on planira
isprobati tu tehniku na mom stomaku.

Samo cemo sacekati da tiba jos malo poraste, tek je 22.sedmica. [sm=smiley36.gif]




saamy -> RE: Oslikanje trudnickog stomaka sa gipsom (10.6.2015 17:31:28)

Napravila sam taj stomak od gipsa super je uspomena ja stajala 20min mm me meljao [sm=bravo.gif]




Galicia -> RE: Oslikanje trudnickog stomaka sa gipsom (11.6.2015 16:53:43)

A sta radite kasnije sa tim stomacima? Objesite na zid u dnevnoj ili? [sm=jezicek.gif]

Ne kontam.




Stranica: [1]