ciste na mozgu bebe (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


normajean -> ciste na mozgu bebe (28.4.2015 12:12:25)

Bila sam na redovnom pregledu prosle sedmice u cetvrtak, 21 sedmica trudnoce, doktorica mi rekla da vidi na glavi moje bebe ciste, uputila me dalje, sutra imam pregled, pravo me je strah, nisam radila nikakve specijalne testove do sada (dabl, tripl), doktorica uvijek govorila sve ok.. Ima li neko savjet, molim vas? Ciste se zovu Plexus choroideus.[sm=smiley13.gif][sm=smiley19.gif]




Alma_27 -> RE: ciste na mozgu bebe (28.4.2015 14:12:51)

kod moje drugarice je bio slican slucaj i tada joj je doktorica rekla da se ne brine jer se one povuku. Hvala Bogu, povukle su se i beba se rodial zdrava u potpunosti. Je li ti bilo sta rekla doktorica na pregledu u vezi povlacenja tih cisti?




normajean -> RE: ciste na mozgu bebe (28.4.2015 14:23:47)

Pa nista, ona kao opusteno, ne trebate se brinuti, ali me uputila specijalisti, sutra idem, sad se bojim da mi je kasno i za amnicitozu i za sve. Grozno mi je. Kao te ciste mogu znaciti nesto skroz lose a i ne moraju???[sm=smiley19.gif]




Vanne -> RE: ciste na mozgu bebe (28.4.2015 18:52:36)

Poznajem slucaj kao kod tebe,ciste se povukle,trudnoca se samo pomnije pratila....
Znam kako ti je ,da se sikiras za bebu...a stresjoj najvise skodi..nemoj donositi zakljucke prije vremena...
Opusti se,odi specijalisti pa vidi sta ce on reci...nadam se da cesve biti ok i da je to nesto bezazleno ....[sm=smiley1.gif]




Stranica: [1]