|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cvijece na balkonu
5.5.2013 21:06:41   
hatepsut
Cvijece,moja slaba tacka !

Petunije mozes posaditi,ali budu sitne,meni znaju niknuti u cvijetnjaku,valda kako se sjeme raspe,cvijetaju ali sitno.

Meni prosle godine mraz "uhvatio" cvijece,dosta ga smrznulo,jos nisam isla u nabavku ,planiram ovih dana.Inace ima jedan rasadnik pa tu kupujemo,obecala sam sebe ove godine se "castim" i magnolijom(za bastu naravno).

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Cvijece na balkonu
5.5.2013 21:10:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Cvijece,moja slaba tacka !

Petunije mozes posaditi,ali budu sitne,meni znaju niknuti u cvijetnjaku,valda kako se sjeme raspe,cvijetaju ali sitno.

Meni prosle godine mraz "uhvatio" cvijece,dosta ga smrznulo,jos nisam isla u nabavku ,planiram ovih dana.Inace ima jedan rasadnik pa tu kupujemo,obecala sam sebe ove godine se "castim" i magnolijom(za bastu naravno).


joj ja sma je kupila predprošle godine...bezborazno skupa u agrokomu...
al hajd...
i znam cvijet je kratak i sve...i zamisli nije mi prezimila...mraz je ubiouser posted image
sad muža muntah na ogromnu skasiju pa u nju da drvo magnolije stavim...
neće ni da čuje...kaže ko će to nosati u garažu...
a tako je volim...
al nedade mi seuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Cvijece na balkonu
5.5.2013 21:24:33   
hatepsut
Ja imam u komsiluku nekoliko,bas velika drva ,pola me ostane kad prodjem.Mozda da se kupi ranije u martu pa zasadi da bi se ona prilagodila do zime i zastiti je prvu zimu.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Cvijece na balkonu
5.5.2013 21:27:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Ja imam u komsiluku nekoliko,bas velika drva ,pola me ostane kad prodjem.Mozda da se kupi ranije u martu pa zasadi da bi se ona prilagodila do zime i zastiti je prvu zimu.


mi smo svoju tada u martu i kupili...al prije parila zmlja je hladna bila da je sadim...
i hajde sačekam...
al možda de se zaštiti zimi...
mada ovo ''moje'' podnevlje je jako jako gladno...velika je ovo nadmorska visina...
a ja znam maksuz pored predjedništav svako jutro poršetati dužom rutom da je obiđem jer dole ima...ma ljepota samo takvauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Cvijece na balkonu
5.5.2013 21:29:21   
hatepsut
Upravo citam na netu,pise da se prve godine treba skloniti.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Cvijece na balkonu
5.5.2013 21:29:52   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Upravo citam na netu,pise da se prve godine treba skloniti.


eto :((((

daj link...da s anjim muntam muža...
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Cvijece na balkonu
5.5.2013 21:34:27   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: hatepsut

Upravo citam na netu,pise da se prve godine treba skloniti.


eto :((((

daj link...da s anjim muntam muža...
user posted image


Evo,ja sam inace na ovoj stranici nasla dosta korisnih stvari,posebno o ruzama.

Uovom slucaju konkretno sam trazila kako magnoliju razmnoziti,bez kupovine user posted image

http://www.svetbiljaka.com/Forums/viewtopic/t=130/postdays=0/postorder=asc/start=165.html

< Poruku je uredio hatepsut -- 5.5.2013 21:36:37 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Cvijece na balkonu
6.5.2013 0:06:47   
ljubičica 28

IZVORNA PORUKA: niki83


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Prosula po zemlji 5 kesica raznog cvijeća. user posted image Nešto će izrasti. user posted image Toliko o meni, cvijeću i poljoprivredi ... user posted image

Znaci nisam jedina user posted image
Ja sam u kuci uvijek imala poneki cvijet, ali kad treba bilo sta s njim raditi, npr. nova, veca saksija, presadjivanje, ja to onda posaljem mami ili svekrvi user posted image ali evo sad pocela i sama da petljam user posted image
U kuci imam ljubicice, kalu i orhideju. Za orhideju znam da ne moze vani, ali ne znam za ove dvije smiju sli se preko ljeta isto na balkon smjestiti?


Ljubičice nipošto na sunce, izgorile bi ti začas...ja sam imala dooosta ljubičica raznih boja (bijela, roza, ljubičasta,bordo...), i kad smo odselili od svekrve stavim ih na prozor gdje je direktno sunce...možeš zamisliti ishod user posted image

Jedino bi ih mogla na neko mjesto na balkonu gdje nema sunca, tako bi im odgovaralo.

A kalu ja nisam nikada iznosila, nemam pojma kako bi ona podnijela sunce...direktno vjerovatno ne bi ni ona, ali ono blago jutarnje bi joj moooožda odgovaralo user posted image Al' raspitaj se ti još za kalu user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Cvijece na balkonu
6.5.2013 10:03:56   
canim
Sobno cvjece sve moze vani ali ne na direktno sunce i da je zasticeno od jakih vjetrova.

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Cvijece na balkonu
6.5.2013 10:08:03   
MicoTico
Ne premještam nikad sobno cvijeće. Gdje je - tu je stalno, mislim da mnogim vrstama i ne odgovara stalno premještanje, orhideji pogotovo (ona je i jedan ljubomorni cvjetić i voli da je sama).
Što se tiče magnolije, ona mi je baš krasna, ali nekih 5-10 dana, a poslije cvijet opadne, ispod nje tuga od opalih cvjetova. A i poskupa je.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Cvijece na balkonu
6.5.2013 10:28:47   
melin
ja sam prosli vikend na balkonu posadila slovenac(neznam kako se tacno zove)sulfinije i geranije i evo tuzna sam bilo je dosta kise i vjetra sve izgleda mizernouser posted image user posted image user posted image
a ljubicice nikad neiznosim vani u kuhinji stoje i izbili su prvi pupoljci,jedva cekam
orhideja imam svih boja i to mi je najdrazi cvijet oko njih bas igram stalno da bi opstale jedna mi se prvi put iscvala i na dva stapa veliki cjetovi bolja je nego kad sam je kupilauser posted image
inace kucne biljke iznesem na balkon s tim da ima samo ujutro sunca na njemu i godi im preko ljeta mi najvise i porastu inace kad ih unesem u kusu samo "sute"user posted image

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Cvijece na balkonu
6.5.2013 10:36:31   
canim
Moje Orhideje nikad nisu same, uvijek su u drustvu drugih orhideja, jedna do druge stoje, iako sam i ja cula kao da vole da se ne premjestaju, ja ih premjestam, jer mi isti prozor ne odgovara ljeti i zimi, zimi nema jakog sunca pa idu na jug dok ljeti idu na sjevernu stranu gdje nema direktnog sunca. user posted image i love orhideje

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Cvijece na balkonu
6.5.2013 11:07:06   
niki83
canim tek sad vidim da ti je na avataru orhideja user posted image nije ni cudo user posted image
Kod mene je balkon osuncan, ali sunce ne prolazi direktno na prozore gdje mi i stoji cvijece..tako da bi i ovo sobno tu moglo bez problema user posted image Moja mama svake godine sobno iznese na balkon koji je na sjever okrenut tako da mu bude extra, mislim cvijecu user posted image
Ali orhideja ne, ona ne ide na promahu user posted image Super joj je na prozoru u sobi, i ne micem je.

_____________________________

N&N

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Cvijece na balkonu
6.5.2013 15:18:26   
canim
Ja sad ceprkala nesto po basti, imam jos da posadim ovog cvjeca sto mi je iz sjemena niklo pa sve cekam da mi malo ojaca pa ga prebacujem u bastu i vidjela sam da mi je jedna kadifica izbacila pupoljak user posted image jedva cekam da mi procvjeta user posted image

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Cvijece na balkonu
6.5.2013 16:11:39   
pepika

IZVORNA PORUKA: princeza

Hvala vam drage moje uzela sam ja gotove tri saksije surfinija i pelargonija ma svega pomalo nego mene moja mama slomi vidi da negdje nema sjema ona se bavi staklenikom pa joj brzo poraste iz sjemena iz onih kesica,a naravno da je sad kasno za to,mislim iz kesica saditi

Ja sam jesenas uzela sjeme od svoji surfenija i petonija. Posadila sam u zardinjeru prije mozda 1 mj. sjeme,drzim u plasteniku i eno nikle su user posted image Sad ih milsim pikovat,pa da vidimo hocel sta bit. Mada sam i ja zakasnila,to se treba posadit februar-mart i da one stignu sad u maju-junu. Nisam nigdje vidjela da se sjeme moze kupit.

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu princeza)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Cvijece na balkonu
15.5.2013 11:24:55   
canim
Evo malo cvjeca iz moje bastice user posted image

user posted image

A evo i persun iz saksije user posted image
user posted image

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Cvijece na balkonu
15.5.2013 17:59:49   
niki83
Masallah kako je lijepo user posted image
Moje nesto stagnira..user posted image
Previse sam ga pohvalila izgleda user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Cvijece na balkonu
16.5.2013 10:28:41   
canim
Probaj ga dohraniti, mozda zivne, nisam upratila osim orhideja koje cvjece imas ?

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Cvijece na balkonu
16.5.2013 14:49:15   
niki83
Imam seboje i one macuhice ili dan-noc..kako ih ko zove :-) morat cu ih malo podici ;-)

_____________________________

N&N

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Cvijece na balkonu
23.5.2013 15:54:25   
canim
Kisom okupane ljepotice s prozora user posted image

user posted image

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Cvijece na balkonu
27.8.2014 15:29:03   
salmy
Ne nadjoh drugu temu pa ovdje da pitam

Na balkonu sam posadila ruzmarin..on je bas onako izrastao i procvjetao
Jel zna neko sta cu sad sa njim? osisati sve i taj bjeli cvjetic i osusiti..vec se sam poceo susiti pri dnu


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Cvijece na balkonu
28.8.2014 21:04:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Ne nadjoh drugu temu pa ovdje da pitam

Na balkonu sam posadila ruzmarin..on je bas onako izrastao i procvjetao
Jel zna neko sta cu sad sa njim? osisati sve i taj bjeli cvjetic i osusiti..vec se sam poceo susiti pri dnu




ja ružmarin ne sječem...
kod mene je veliki grm posađen u veliku saksiju cvjetao je i moj...ja to sve ostavim, opadne, bude tamnije zelen i uživa...
samo ga zimi sklanjam u garažu...
inače i ne sušim jer u garaži imama mogućnost brati ga cijele godine sa stabla njegovog...
ne znam zašto ti se suši....
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Cvijece na balkonu
28.8.2014 21:21:23   
salmy

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Ne nadjoh drugu temu pa ovdje da pitam

Na balkonu sam posadila ruzmarin..on je bas onako izrastao i procvjetao
Jel zna neko sta cu sad sa njim? osisati sve i taj bjeli cvjetic i osusiti..vec se sam poceo susiti pri dnu




ja ružmarin ne sječem...
kod mene je veliki grm posađen u veliku saksiju cvjetao je i moj...ja to sve ostavim, opadne, bude tamnije zelen i uživa...
samo ga zimi sklanjam u garažu...
inače i ne sušim jer u garaži imama mogućnost brati ga cijele godine sa stabla njegovog...
ne znam zašto ti se suši....
user posted image

pa neznam sta cu sa njim...sutra cu slikati po danu...bas mama danas dosla i kaze njoj nigdje veze da je ruzmarin( ja ga kupila pod tako)..pa osusio se od korjena..on je na balkonu u zardinjeri koju ne mogu unijeti

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Cvijece na balkonu
28.8.2014 21:24:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Ne nadjoh drugu temu pa ovdje da pitam

Na balkonu sam posadila ruzmarin..on je bas onako izrastao i procvjetao
Jel zna neko sta cu sad sa njim? osisati sve i taj bjeli cvjetic i osusiti..vec se sam poceo susiti pri dnu




ja ružmarin ne sječem...
kod mene je veliki grm posađen u veliku saksiju cvjetao je i moj...ja to sve ostavim, opadne, bude tamnije zelen i uživa...
samo ga zimi sklanjam u garažu...
inače i ne sušim jer u garaži imama mogućnost brati ga cijele godine sa stabla njegovog...
ne znam zašto ti se suši....
user posted image

pa neznam sta cu sa njim...sutra cu slikati po danu...bas mama danas dosla i kaze njoj nigdje veze da je ruzmarin( ja ga kupila pod tako)..pa osusio se od korjena..on je na balkonu u zardinjeri koju ne mogu unijeti

baš slikaj...
cvjeta ružmarin al meni je recimo rpošle godine rpovi i zadnji put ove nije...
i cvjetić mu je kao boja lavande nekako svijetlo ljubičast...sivkast...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Cvijece na balkonu
28.8.2014 21:27:14   
salmy
ovi cvjetovi bjeli..hahahahhaha...on je naglo izrasto..kad smo dosli s mora nisam ga mogla prepoznati..do tada je bio mali grmic samo zelen
Sutra ide slika,bas me zanima

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *