|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cvijece na balkonu
7.9.2014 17:19:01   
salmy
Evo ga Hanady

Malo je slika cudna ali moci ces ga prepoznati

http://slkm.at/5732135

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Cvijece na balkonu
8.9.2014 10:15:24   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Evo ga Hanady

Malo je slika cudna ali moci ces ga prepoznati

http://slkm.at/5732135

ovako na slici meni nikako na liči na ružmarinuser posted image
i list je drugačiji, a kod mene i cvijet...
jel on mirišeuser posted image

ovako je kod mene
http://www.ruzmarin.net/images/ruzmarin-banner2.jpg

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Cvijece na balkonu
8.9.2014 15:08:26   
salmy
Pa sta je ovo ima predivan miris..pravi zacinski

evo sad sam opet slikala

ni blizu ovog tvog

http://slkm.at/5732520

isto nana mirise

< Poruku je uredio salmy -- 8.9.2014 15:10:06 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Cvijece na balkonu
8.9.2014 15:26:56   
Hanady RR
pa ne znam...
ko ćubra vrtna...timjan da nije...
al meni to ružmarin nijeuser posted image
mada ne smijem sad nit o ja da tvrdim, možda postoji i toga više vrsta hajd znajuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Cvijece na balkonu
8.9.2014 22:03:11   
salmy
moguce da je neki zacin,kupih ga pod ruzmarin


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Cvijece na balkonu
23.9.2014 16:12:55   
gagala

IZVORNA PORUKA: salmy

Pa sta je ovo ima predivan miris..pravi zacinski

evo sad sam opet slikala

ni blizu ovog tvog

http://slkm.at/5732520

isto nana mirise

definitivno NIJE ružmarin - ni blizu ...... ako može krupni plan fotogrtafija lista i odvojeno cvijeta - možda ustanovim šta je ........... znaš li u kojem periodu cvate i da li je trajnica ili ne?

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Cvijece na balkonu
23.9.2014 17:36:51   
ziki
Uspjela sam da presadim rahmet drvo. Nadam se da će preživjet zimu, preživi sjeničku inače al pošto je mlado. Ima predivan miris, dovoljni ga samo protrest user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu gagala)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Cvijece na balkonu
23.9.2014 20:34:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ziki

Uspjela sam da presadim rahmet drvo. Nadam se da će preživjet zimu, preživi sjeničku inače al pošto je mlado. Ima predivan miris, dovoljni ga samo protrest user posted image

šta je to

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Cvijece na balkonu
23.9.2014 20:50:17   
ziki

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ziki

Uspjela sam da presadim rahmet drvo. Nadam se da će preživjet zimu, preživi sjeničku inače al pošto je mlado. Ima predivan miris, dovoljni ga samo protrest user posted image

šta je to

slikam ti ujutru, u početku je kao mali žbun i jako lijepo mirise. Ako pretekne moze li trampa pelcera rahmet drvo za lovor user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Cvijece na balkonu
23.9.2014 20:53:45   
Hanady RR
može...dogovorenouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Cvijece na balkonu
23.9.2014 20:58:07   
acudesa

IZVORNA PORUKA: salmy

Pa sta je ovo ima predivan miris..pravi zacinski

evo sad sam opet slikala

ni blizu ovog tvog

http://slkm.at/5732520

isto nana mirise

meni ovo najvise lici na ind.konoplju, ne znam cime se Salmy bavi...al hajduser posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Cvijece na balkonu
23.9.2014 20:59:34   
krofnica Mo

IZVORNA PORUKA: acudesa


IZVORNA PORUKA: salmy

Pa sta je ovo ima predivan miris..pravi zacinski

evo sad sam opet slikala

ni blizu ovog tvog

http://slkm.at/5732520

isto nana mirise

meni ovo najvise lici na ind.konoplju, ne znam cime se Salmy bavi...al hajduser posted image





aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


_____________________________

Slušaj ti mali,prgavi smislu mog života,nemam ja vremena da te ne volim...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Cvijece na balkonu
23.9.2014 21:04:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: acudesa


IZVORNA PORUKA: salmy

Pa sta je ovo ima predivan miris..pravi zacinski

evo sad sam opet slikala

ni blizu ovog tvog

http://slkm.at/5732520

isto nana mirise

meni ovo najvise lici na ind.konoplju, ne znam cime se Salmy bavi...al hajduser posted image


ma dajjjjjjjjjjjjjjjjjjj

oooooo jesi li to tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Cvijece na balkonu
24.9.2014 11:37:19   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: salmy

Pa sta je ovo ima predivan miris..pravi zacinski

evo sad sam opet slikala

ni blizu ovog tvog

http://slkm.at/5732520

isto nana mirise

To ti je timijan.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Cvijece na balkonu
26.9.2014 16:25:55   
niki83
Masallah moja se orhideja vratila u zivot user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Cvijece na balkonu
26.9.2014 22:18:14   
salmy

IZVORNA PORUKA: acudesa


IZVORNA PORUKA: salmy

Pa sta je ovo ima predivan miris..pravi zacinski

evo sad sam opet slikala

ni blizu ovog tvog

http://slkm.at/5732520

isto nana mirise

meni ovo najvise lici na ind.konoplju, ne znam cime se Salmy bavi...al hajduser posted image


ne pitaj..Salmy se bavi svim i svacimuser posted image user posted image
jos uvijek nisam odgonetnula sta mi raste na balkonu

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Cvijece na balkonu
26.9.2014 22:20:37   
salmy

IZVORNA PORUKA: niki83

Masallah moja se orhideja vratila u zivot user posted image user posted image

user posted image

Ove orhideje su mi mrak zesci..nikad ih nisam imala a zelja je ogromna..jesu li zahtjevne?
Inac sam imala cvijecaaa kao u rasadniku..kako se decko rodio nemam nista vise..par kaktusa i drvo votazi
Ove orhideje cu da kupim

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Cvijece na balkonu
26.9.2014 22:22:43   
Hanady RR
Salmy uopće nisu zahtjevne...ja ih sada 5 imam :)) i evo i najtarija od 4 godine omladila se čekam joj cvat :)

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Cvijece na balkonu
26.9.2014 22:24:44   
salmy

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Salmy uopće nisu zahtjevne...ja ih sada 5 imam :)) i evo i najtarija od 4 godine omladila se čekam joj cvat :)

joj zezas? jel trebaju biti u prozoru i sta traze..puno zahtjevne..jel uvijek imaju ovaj cvijet..nemoj me tjerati sutra u Obi..a malo mi fali

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Cvijece na balkonu
26.9.2014 22:28:10   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Salmy uopće nisu zahtjevne...ja ih sada 5 imam :)) i evo i najtarija od 4 godine omladila se čekam joj cvat :)

joj zezas? jel trebaju biti u prozoru i sta traze..puno zahtjevne..jel uvijek imaju ovaj cvijet..nemoj me tjerati sutra u Obi..a malo mi fali

Cvijet opadne, pa se kasnije opet obnovi

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Cvijece na balkonu
26.9.2014 22:29:38   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Salmy uopće nisu zahtjevne...ja ih sada 5 imam :)) i evo i najtarija od 4 godine omladila se čekam joj cvat :)

joj zezas? jel trebaju biti u prozoru i sta traze..puno zahtjevne..jel uvijek imaju ovaj cvijet..nemoj me tjerati sutra u Obi..a malo mi fali

nezezam zaista...
ja jako volim orhideje :)))
i vjerovala ili ne sve sma ih na poklon dobila i sve su divne...
ne stoje na direktnom suncu, ja svoje držim pored prozora, al ne na njemu...
ja svoje nezaljevam nego prskam prokuhalom vodom iz one prskalice stipa stelex...ljeti i kad je vruće svako 2-3 dan...u vlažnom rmenu svako 5-6...prskam stabljiku i list i dole one zelene pipke...
mjenjam im zemlju koja je posbena zemlja, to je suptrat neki od kora drveća koji ih hrani, u obiju uzmeme veliku kesu pa svake jeseni im promjenim to ...i svako 2-3 mjeseca u vodu za prdskanje odoam sredtsvo za pomoć u cvatu đubrivo za orhidje 250 ml je u OBI-ju oko 5 KM...
elem...vrlo se lako održavaju...kada opadne cvijet jedno vrijeme orhideja stagnira...nekada iod o pola godine...al omladi se ...meni se sad moja najstarija omladila :)
a najmlađa koju sam krajem avgusta dobila nije joj i jedna cvijet opao a nova grana krenula sa pupovima :)
nadam se za bajram biće mi puna polica lijepih orhideja na sve 4 moje saksije :)

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Cvijece na balkonu
26.9.2014 22:35:26   
salmy

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Salmy uopće nisu zahtjevne...ja ih sada 5 imam :)) i evo i najtarija od 4 godine omladila se čekam joj cvat :)

joj zezas? jel trebaju biti u prozoru i sta traze..puno zahtjevne..jel uvijek imaju ovaj cvijet..nemoj me tjerati sutra u Obi..a malo mi fali

nezezam zaista...
ja jako volim orhideje :)))
i vjerovala ili ne sve sma ih na poklon dobila i sve su divne...
ne stoje na direktnom suncu, ja svoje držim pored prozora, al ne na njemu...
ja svoje nezaljevam nego prskam prokuhalom vodom iz one prskalice stipa stelex...ljeti i kad je vruće svako 2-3 dan...u vlažnom rmenu svako 5-6...prskam stabljiku i list i dole one zelene pipke...
mjenjam im zemlju koja je posbena zemlja, to je suptrat neki od kora drveća koji ih hrani, u obiju uzmeme veliku kesu pa svake jeseni im promjenim to ...i svako 2-3 mjeseca u vodu za prdskanje odoam sredtsvo za pomoć u cvatu đubrivo za orhidje 250 ml je u OBI-ju oko 5 KM...
elem...vrlo se lako održavaju...kada opadne cvijet jedno vrijeme orhideja stagnira...nekada iod o pola godine...al omladi se ...meni se sad moja najstarija omladila :)
a najmlađa koju sam krajem avgusta dobila nije joj i jedna cvijet opao a nova grana krenula sa pupovima :)
nadam se za bajram biće mi puna polica lijepih orhideja na sve 4 moje saksije :)

hvala na iscrpnom odogovoru..zamisljam ih po prozoru u razlicitm saksijama ..ja se vec nafurala na njih..nego jel Obi zatvoren sad? user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Cvijece na balkonu
26.9.2014 22:36:20   
MicoTico
ja ne prokuhavam vodu, nego odstajalom zalijevam.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Cvijece na balkonu
26.9.2014 22:38:31   
salmy
kad vam bude zgodno slike na sunce

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Cvijece na balkonu
27.9.2014 8:11:03   
niki83
Meni je tako drago..moja po treci put evo pusta cvjetove, a mislila sam vec da nema nista od nje..
Ja kao i Micotico zalijevam..ponekad je malo istusiram, zapravo poprskam! Nikad nista nisam mijenjala, ni supstrat ni posudu..a odlicno joj je na ovom mjestu, ima dovoljno svjetlosti a nije direktno sunce! I da, mislim da je krenula ponovo onda kada sam je stavila u prozirnu kuglu, jer i ovi pipci moraju imati svjetlosti.

_____________________________

N&N

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *