4D u Tuzli ? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


Meri_in_love -> 4D u Tuzli ? (17.5.2015 20:07:53)

Gdje da radim 4D pregled u Tuzli ?

Moj ginekolog je rekao da ima na tri mjesta:

dr Adem Balic ? dr Fedja Omeragic ? dr Dzenita Kurtcehajic ?

[sm=zmeden.gif]
Kakva su vasa iskustva?
Cijena pregleda varira.[sm=zmeden.gif]




tičerica -> RE: 4D u Tuzli ? (21.5.2015 9:19:25)

Meri in love, ja sam prije desetak dana radila 4D kod Dženite K. (Plava poliklinika), cijena 150 KM, kod Balića i Omergaića je nešto skuplje, 50 ili 100 KM. Ja sam pregledom u Plavoj poliklinici zadovoljna, trajao je oko sat vremena. Naprave sve snimke, izmjere sve potrebne parametre. Pregled radi dr. Dženita uz asistenciju kolegice koja je ing. radiologije. Moja beba nije sarađivala u drugom dijelu pregleda, nije htjela da se fotka :) pa su mi nudile da dođem sutra da naprave više fotografija al kako je bilo sve uredu, 7 fotki i 3 snimka, uz činjenice da se sve dobro razvija su mi bile više nego dovoljne.
Nadam se da sam pomogla. Sretno :)




Meri_in_love -> RE: 4D u Tuzli ? (22.5.2015 21:12:19)

Hvala ti.

Malo sam citala i na drugim temama i hvale dr Dzenitu Kurtcehajic.
Pronasla sam i na FB njihovu stranicu pa sam skoro i odlucila da cu ici kod nje .

Samo da bude moja bebica zdrava iskreno imam veliki strah od pregleda. Prva trudnoca je bila rizicna i svasta nesto jos.
Kontam da li muza da povedem ili ne [sm=zmeden.gif] mozda cemo jedno drugom samo praviti dodatnu nervozu .






tičerica -> RE: 4D u Tuzli ? (22.5.2015 21:28:36)

Nema na čemu.
Biti će to sve dobro, aBd. Ja uvijek nešto budem u frci kad trebam ići na te važnije preglede (prije fetalnog, pa prije ovog 4D) a kad sve završi i kažu da je sve uredu, ono odahnem, pošteno.
Ja sam muža vodila, sav se obradovao jer je mogao vidjeti bebu, pokrete (čitaj akrobacije) naše bebe i ta mogućnost je prisutna. Nećete imati mnogo vremena da si stavrate nervozu tamo u klinici jer je pregled na termin, čim stigneš ulaziš u ordinaciju, bar je kod mene tako bilo :) Sretno. Držim fige od srca [sm=bravo.gif]




ziel -> RE: 4D u Tuzli ? (21.10.2015 9:52:40)

Dva puta sam radila 4D na Plavoj Poliklinici kod dr. Dzenite (u 14. ned. i u 24. ned.), sve pohvale za njenu stalozenost i profesionalnost. Cijena je 150 KM, u 14. ned. je u tu cijenu usao i onaj duble test ako se vec tako zove-vadili su mi krv da bi utvrdili u koju grupu rizika spadam za Downov sindrom ili druge hormozomske greske.




amelaaaa -> RE: 4D u Tuzli ? (28.9.2016 14:03:51)

Sve pohvale za dr.Dženitu u Plavoj poliklinici. Ukupno 4 puta smo radili 4D i opet bi isli kod nje. [sm=smiley1.gif]
Sada imaju i najnoviji aparat za UZ, mislim da je jedan od prvih u BiH. A cijena i kvalitet pregleda su ostali isti. [sm=bravo.gif]




jusic -> RE: 4D u Tuzli ? (29.5.2018 17:00:52)

Dobar dan
Htjela bih da pitam da li je nekome trudnocu vodila dr.Elmira Hajder?
Kakva je doktorica?
Koliko kosta pregled kod nje?
Hvala unaprijed.




Stranica: [1]