[Obrisana poruka] (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (24.5.2015 17:13:28)

[Sadržaj poruke je obrisan]




teacher75 -> RE: Zivot na zeninoj babovini (24.5.2015 17:13:52)

Od ovakvih roditelja ko sto finepex planira biti, najgora djeca ispadnu




rose -> RE: Zivot na zeninoj babovini (24.5.2015 17:14:12)


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Kao prvo ne možeš ti svoju kćerku odvesti ,jer da bi žena mužu dala razvod treba ili da se nagode ili kadija da ih razvede, AKO je njen zahtjev opravdan..
Molim te Finepex skloni tu sliku i izbriši taj hadis iz potpisa jer će neko iz tvog primjera pogrešno islam da shvati



[sm=bravo.gif]




rose -> RE: Zivot na zeninoj babovini (24.5.2015 17:15:31)


IZVORNA PORUKA: Teddy Bear


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

kakav sam ja imala zivot, i kakav imam, to nije preko tudjih ledja,

Kako nije preko tudjih ledja kad su vam roditelji pomogli, eto vidis ja imam diplomu, pa sam muza zatvorila u kucu, ne smije nigdje izaci bez mog odobrenja, ma ne smije ni pisnuti, i stalno je donji... Od kud ti zeno takve misli i razmisljanja, zaista ima nas svakakvih. a kazu sve sto covjek u zivotu mrzi to ga i stigne.



jes jes i kod nas je tako [sm=smiley36.gif]


Onda nas mame nisu dobro odgojile, ili nisu bile dovoljno ostre [sm=smiley36.gif]



ma mene cak nisu ni na fakultet tjerali..nemaju ni oni diplome..al ja navalila, hocu pa hocu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] i onda jos nadjem muza bez diplome..sramota i jos smo podstanari [sm=smiley36.gif]




Emica_sa -> RE: Zivot na zeninoj babovini (24.5.2015 17:15:59)

Kako Vam se samo da krive Drine ispravljati[sm=smiley12.gif][sm=smiley12.gif]




Finepex -> RE: Zivot na zeninoj babovini (24.5.2015 17:16:00)


IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

kakav sam ja imala zivot, i kakav imam, to nije preko tudjih ledja,

Kako nije preko tudjih ledja kad su vam roditelji pomogli, eto vidis ja imam diplomu, pa sam muza zatvorila u kucu, ne smije nigdje izaci bez mog odobrenja, ma ne smije ni pisnuti, i stalno je donji... Od kud ti zeno takve misli i razmisljanja, zaista ima nas svakakvih. a kazu sve sto covjek u zivotu mrzi to ga i stigne.

al i mi smo podigli kredit, i mi smo finansirali. Nismo od drugih ocekivali niti moljakali, nego su se sami ponudili. [sm=smiley1.gif] Ja cu jednostavno imati odnos sa svojojm snahom kakvog sam ja imala, i imam sa svojom svekrvom. [sm=smiley1.gif] To sve se nauci. Ne mozes ti biti pokoran/na svojim roditeljima a imati problem sa njegovim. Jednostavno neke stvari se nauce, ja sam rekla svoje. Iza toga stojim.
Moj brat ima zenu istog ranga, nije zanatlija, al sam ja zanatlija, i zena me nikad nije ponizila niti se osjecala odvaznijom jer je tamo zavrsila jezike, a ja jedva da znam i maternji.[sm=smiley36.gif] I ne bih mogla zamisliti neku koja ce se meni smijesiti, a iza ledja piskarati protiv mene i moje familije. To bi me pogodilo. Znaci mora imati postovanja. I mora znati da ce mom sinu, biti preca familija nego ona.
Ista je stvar kod mene, kod mog brata, pa nemamo problema. kako ja sa svojom sveki, tako bratova zena nema problema sa mnom ni s mojom majkom. Ipak bi me pogodilo kada bi cula nesta ili kada bi imala odnos kao neke ovdje, da mrze svoje zaove kamoli nekod drugog.
To je ono sta sam imala reci. toga se drzim. [sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: Zivot na zeninoj babovini (24.5.2015 17:18:47)

Seri, seri moj golube bijeli[sm=smiley36.gif]




Finepex -> RE: Zivot na zeninoj babovini (24.5.2015 17:18:58)

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Teddy Bear


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

kakav sam ja imala zivot, i kakav imam, to nije preko tudjih ledja,

Kako nije preko tudjih ledja kad su vam roditelji pomogli, eto vidis ja imam diplomu, pa sam muza zatvorila u kucu, ne smije nigdje izaci bez mog odobrenja, ma ne smije ni pisnuti, i stalno je donji... Od kud ti zeno takve misli i razmisljanja, zaista ima nas svakakvih. a kazu sve sto covjek u zivotu mrzi to ga i stigne.



jes jes i kod nas je tako [sm=smiley36.gif]


Onda nas mame nisu dobro odgojile, ili nisu bile dovoljno ostre [sm=smiley36.gif]



ma mene cak nisu ni na fakultet tjerali..nemaju ni oni diplome..al ja navalila, hocu pa hocu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] i onda jos nadjem muza bez diplome..sramota i jos smo podstanari [sm=smiley36.gif]



Iskreno, jestel culi bilo kakve price da prave razliku medju vama? ne mislim na roditelje, nego opcenito. Nekako po tvojim roditeljima vidim da su i oni bili tipovi kojima je bilo draze da im zet ima diplomu, vec ako kcerka ima, nego da je zet.. zanatlija. [sm=smiley36.gif] Ipak se to razlikovanje osjeti. Koliko god mi nekog voljeli, branili.

Ja jednostavno ne zelim da se moje dijete, ili buduca snaha osjete manje vrijednim. Zato fino, istog soja i tacka. To su neka moja razmisljanja. [sm=smiley1.gif]

Koja sam ja stekla od svojih roditelja..




rose -> RE: Zivot na zeninoj babovini (24.5.2015 17:19:23)


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

kakav sam ja imala zivot, i kakav imam, to nije preko tudjih ledja,

Kako nije preko tudjih ledja kad su vam roditelji pomogli, eto vidis ja imam diplomu, pa sam muza zatvorila u kucu, ne smije nigdje izaci bez mog odobrenja, ma ne smije ni pisnuti, i stalno je donji... Od kud ti zeno takve misli i razmisljanja, zaista ima nas svakakvih. a kazu sve sto covjek u zivotu mrzi to ga i stigne.

al i mi smo podigli kredit, i mi smo finansirali. Nismo od drugih ocekivali niti moljakali, nego su se sami ponudili. [sm=smiley1.gif] Ja cu jednostavno imati odnos sa svojojm snahom kakvog sam ja imala, i imam sa svojom svekrvom. [sm=smiley1.gif] To sve se nauci. Ne mozes ti biti pokoran/na svojim roditeljima a imati problem sa njegovim. Jednostavno neke stvari se nauce, ja sam rekla svoje. Iza toga stojim.
Moj brat ima zenu istog ranga, nije zanatlija, al sam ja zanatlija, i zena me nikad nije ponizila niti se osjecala odvaznijom jer je tamo zavrsila jezike, a ja jedva da znam i maternji.[sm=smiley36.gif] I ne bih mogla zamisliti neku koja ce se meni smijesiti, a iza ledja piskarati protiv mene i moje familije. To bi me pogodilo. Znaci mora imati postovanja. I mora znati da ce mom sinu, biti preca familija nego ona.
Ista je stvar kod mene, kod mog brata, pa nemamo problema. kako ja sa svojom sveki, tako bratova zena nema problema sa mnom ni s mojom majkom. Ipak bi me pogodilo kada bi cula nesta ili kada bi imala odnos kao neke ovdje, da mrze svoje zaove kamoli nekod drugog.
To je ono sta sam imala reci. toga se drzim. [sm=smiley1.gif]



cekqj malo..tvom bratu je bitnija vasa majka i ti nego njegova zena..a tebi je bitnija svekrva nego tvoja majak? jel to tako treba [sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (24.5.2015 17:20:18)

[Sadržaj poruke je obrisan]




mala curica -> RE: Zivot na zeninoj babovini (24.5.2015 17:20:25)


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Kao prvo ne možeš ti svoju kćerku odvesti ,jer da bi žena mužu dala razvod treba ili da se nagode ili kadija da ih razvede, AKO je njen zahtjev opravdan..
Molim te Finepex skloni tu sliku i izbriši taj hadis iz potpisa jer će neko iz tvog primjera pogrešno islam da shvati

[sm=smiley20.gif]




rose -> RE: Zivot na zeninoj babovini (24.5.2015 17:21:13)

IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Teddy Bear


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

kakav sam ja imala zivot, i kakav imam, to nije preko tudjih ledja,

Kako nije preko tudjih ledja kad su vam roditelji pomogli, eto vidis ja imam diplomu, pa sam muza zatvorila u kucu, ne smije nigdje izaci bez mog odobrenja, ma ne smije ni pisnuti, i stalno je donji... Od kud ti zeno takve misli i razmisljanja, zaista ima nas svakakvih. a kazu sve sto covjek u zivotu mrzi to ga i stigne.



jes jes i kod nas je tako [sm=smiley36.gif]


Onda nas mame nisu dobro odgojile, ili nisu bile dovoljno ostre [sm=smiley36.gif]



ma mene cak nisu ni na fakultet tjerali..nemaju ni oni diplome..al ja navalila, hocu pa hocu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] i onda jos nadjem muza bez diplome..sramota i jos smo podstanari [sm=smiley36.gif]



Iskreno, jestel culi bilo kakve price da prave razliku medju vama? ne mislim na roditelje, nego opcenito. Nekako po tvojim roditeljima vidim da su i oni bili tipovi kojima je bilo draze da im zet ima diplomu, vec ako kcerka ima, nego da je zet.. zanatlija. [sm=smiley36.gif] Ipak se to razlikovanje osjeti. Koliko god mi nekog voljeli, branili.

Ja jednostavno ne zelim da se moje dijete, ili buduca snaha osjete manje vrijednim. Zato fino, istog soja i tacka. To su neka moja razmisljanja. [sm=smiley1.gif]

Koja sam ja stekla od svojih roditelja..



nema razlike....moji roditelji nemaju diplomu i nisu je ni od mene zahtjevali...a od njega posebno nemaju sta zahtjevati, ja sam ga izabrala i on mene [sm=smiley36.gif] apsolutno ni po cemu ne mozes znati kakav su tip moji roditelji [sm=smiley36.gif] i s kakvim se vecim problemima bore isti nisu materijalne prirode [sm=smiley36.gif]




koka i po -> RE: Zivot na zeninoj babovini (24.5.2015 17:22:18)

Finipex......ovo cu ti iz iskustva reci.......nikad ne reci nikad,ne reci tri puta necu....a ono sto najvise mrzis stici ce te sigurno.vidim da si vjerski potkovana......jesi li razmisljala da bi za neke postupke ili izjave mogla odgovarati pred
Bogom?ne budi toliko sigurna da ce zivot teci po tvom planu ,zivot je pun nepredvidjenog.




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (24.5.2015 17:23:43)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (24.5.2015 17:24:41)

[Sadržaj poruke je obrisan]




rose -> RE: Zivot na zeninoj babovini (24.5.2015 17:24:48)


IZVORNA PORUKA: Iman83

Porediti ko je bitniji muž ili roditelji je presmiješno. To je kao odlučivati koje dijete više voliš.
Niko ne bi trebao birati između roditelja i supružnika, samo svako treba znati svoje mjesto.

Ne znam što bi ti učila snahu da kuha i imala problem s njom ako ne kuha? Ta neće tebi kuhati. Nauči sina da kuha, to je tvoj posao[sm=smiley36.gif]



[sm=bravo.gif] bas tako meni moj dosao naucen..a ja uz njega ucila...vise ne kuhamo, nego sto kuhamo al ako treba zna i hljeb potkuhati...i koliko god to imalo veze sa odgojem toliko i sa njegovom prirodom da on nesto hoce [sm=smiley1.gif]




rose -> RE: Zivot na zeninoj babovini (24.5.2015 17:25:58)


IZVORNA PORUKA: koka i po

Finipex......ovo cu ti iz iskustva reci.......nikad ne reci nikad,ne reci tri puta necu....a ono sto najvise mrzis stici ce te sigurno.vidim da si vjerski potkovana......jesi li razmisljala da bi za neke postupke ili izjave mogla odgovarati pred
Bogom?ne budi toliko sigurna da ce zivot teci po tvom planu ,zivot je pun nepredvidjenog.



sto kazu "covjek snuje, Bog odredjuje" pa tako i jeste




rose -> RE: Zivot na zeninoj babovini (24.5.2015 17:28:17)


IZVORNA PORUKA: Iman83

Zaboravi Rose, ona je već profil i tvojih roditelja razradila [sm=jezicek.gif]



da i genezu... [sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (24.5.2015 17:31:36)

[Sadržaj poruke je obrisan]




rose -> RE: Zivot na zeninoj babovini (24.5.2015 17:33:24)

IZVORNA PORUKA: Iman83

Opet ona mene izbjegava [sm=jezicek.gif]





evo i UmmuHamzu izbjegava...ozbijna kritika je upucena

ustvari ne izbjegava...kuca se kilometarski post, boldira, edituje, analizira i nagadja ...da i fantazira [sm=smiley36.gif]




LieToMe RR -> RE: Zivot na zeninoj babovini (24.5.2015 17:38:15)


IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Iman83

Opet ona mene izbjegava [sm=jezicek.gif]





evo i UmmuHamzu izbjegava...ozbijna kritika je upucena

ustvari ne izbjegava...kuca se kilometarski post, boldira, edituje, analizira i nagadja ...da i fantazira [sm=smiley36.gif]

moram dodati i googla [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
sam malo off topic
mene nije pitala hocu li joj halaliti za one apaurine a i post mi je regularno izignorisala iako sam je citirala [sm=smiley1.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (24.5.2015 17:42:17)

[Sadržaj poruke je obrisan]




rose -> RE: Zivot na zeninoj babovini (24.5.2015 17:42:23)


IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Iman83

Opet ona mene izbjegava [sm=jezicek.gif]





evo i UmmuHamzu izbjegava...ozbijna kritika je upucena

ustvari ne izbjegava...kuca se kilometarski post, boldira, edituje, analizira i nagadja ...da i fantazira [sm=smiley36.gif]

moram dodati i googla [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
sam malo off topic
mene nije pitala hocu li joj halaliti za one apaurine a i post mi je regularno izignorisala iako sam je citirala [sm=smiley1.gif]



mozda te i upita..ako joj budu trebali [sm=smiley36.gif]




Galicia -> RE: Zivot na zeninoj babovini (24.5.2015 17:45:17)

Sve mi ovo poznato, ova prica. Samo sto se svakom odbije o glavu, kad tad. Ali neki ne kontaju to.






Galicia -> RE: Zivot na zeninoj babovini (24.5.2015 17:55:06)

Ali simptomatično kako izbjegava odgovoriti na pitanja na svim temama a kad je javno pitam kaže da sam senilna, da lupetam gluposti i slično.
K'o djetešce je


Pa priznala je da je malo gruba sa rijecima, hujasta i da je mene bockala namjerno da me isprovocira.
Mi joj dodjemo kao hobi. Razumijem.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>