RE: vrtici u Zenici (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


Nedi -> RE: vrtici u Zenici (23.1.2013 16:17:38)

Meni se Bambi nikako ne sviđa. Licno poznajem tu osobu cije je dijete vaspitacica tukla po glavi. Garant ih i ti znas. Ako te zanima ko je pisi PP




gerberka -> RE: vrtici u Zenici (23.1.2013 18:01:40)

sta mislis o Pinokio, ovdje na Odmutu iza solitera? cijenim stvarno tvoje misljenje i ne bih puno da lutam, ako tako kazes necu uopce ni ici do Bambija. preporuci mi neko, da odem pogledati, a da imaju jaslice. hvala ti[sm=smiley1.gif]




gerberka -> RE: vrtici u Zenici (23.1.2013 18:08:17)

hvala vam, nisma vidjela i ostale razgovore.
iskreno, samo sam posjetila Pinokio i to mozda prije mjesec dana..primila me teta koju sam procijenila kao staru , iskusnu vaspitacicu i jako mi se svidjela..pokazala mi je prostorije, objasnila neke uvodne stvarcice..i ja sam na tome stala..nisam se vise raspitivala..a evo za dvadesetak dana se vracam na posao

valja mi i to prezivjeti [sm=smiley1.gif]




Mya_81 RR -> RE: vrtici u Zenici (23.1.2013 18:30:15)

Moj necak je isao u Pinokio, bili su zadovoljni, a i od nase Niki curica trenutno ide i jako hvali vrtic.

U Radost vrticu imaju isto super tete. Mi smo bas zadovoljni. A nisam sad potpuno sigurna je li teta Slavica s tom jasličkom grupom, jer na spratu imaju tri, u jednoj je ona, ali teta je zaista divna. Meni je dovoljan pokazatelj da je moja zadovoljna tetama jer se svaki dan igra teta i glumi jednu od njih, a ja moram biti onda ona druga. I tako mi hranimo djecu, pričamo im priče, stavljamo ih na spavanje [sm=smiley36.gif]




Nedi -> RE: vrtici u Zenici (23.1.2013 20:11:40)

gerbo moje dijete nije islo u jaslice tako da ti ne mogu nista reci po tom pitanju iz vlastitog iskustva. Imam prijatelje koji su zadovoljni onim na odmutu i pcelica. (u pcelicu N ide i po meni moze proci)

Ovo za bambi moram reci kao sto bi rekla i za bilo koji vrtic da imam provjerenu info.

Ivonina malena ide u Radost i oni su zadovoljni a ja n isam nikako bila zadovoljna tim vrticem a ja i Ivona smo u 5deka po tom pitanju.

Ipak moras dobro sve provjeriti jer ti maleni jos ne zna pricati i ne zna reci sta je bilo.

U svakom slucaju sretno[sm=smiley1.gif]




niki83 -> RE: vrtici u Zenici (23.1.2013 22:00:47)


IZVORNA PORUKA: sheri


IZVORNA PORUKA: gerberka

cao mameee [sm=smiley1.gif]

jos se jedan mali braco sprema za jaslice.
ima li neko iskustva sa vrticem Bambi , da sad ne citam ispocetka jednom je profurala prica da je jedna od vaspitacica malo gruba..da li je to istina?
koje vrtice predlazete i zasto?
hvala na odgovorima [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]


moja kcerka ide u vrtic Bambi, i ja sam prezadovoljna jer i dijete je zadovoljno, veselo, pametno(zaista jako puno rade sa njima, uce ih svakakve pjesmice, price, sto vjerujem rade i u drugim vrticima). Hrana je svaki dan svjeze kuhana, meni je po meni dobar, jer je za rucak uvijek nesto na kasiku, a meni je to bitno a vjerujem i mnogima. moja N ima 3,5 godine i sad zna reci sta se desava u vrticu, i kad god sam ju pitala jesu li tete dobre, ona je rekla da jesu, pa mi ispirca sta i kako koja teta se igraju sa njima, sta im kazu, i vidim da je dijete zaista zadovoljno. U par navrata kad N nije bila u vrticu, odmah su zvale da pitaju sta je sa njom, kako je.
i da, uopce ne napuhavam, samo iznosim svoje iskustvo


Sheri, oprosti. Nisam zaista imala namjeru uvrijediti nikoga svojom konstatacijom.
Ali zaista neki ljudi pretjeruju i napuhavaju vrtic Bambi, te im djeca "moraju" ici tamo. Evo tu iz komsiluka djecu vode bas tamo, jer se, zaboga, oni smatraju kremom, i njihovo se dijete mora odgajati u samo posebnim, privatnim, ustanovama.
Sasvim je korektno to sto si ti iznijela, vase dijete, vas izbor, vase iskustvo, koje je eto hvala Bogu lijepo. [sm=smiley1.gif] Sretno u svakom slucaju. Narocito gerberki i njenom [sm=duda.gif].




sheri -> RE: vrtici u Zenici (24.1.2013 8:33:44)


IZVORNA PORUKA: niki83


IZVORNA PORUKA: sheri


IZVORNA PORUKA: gerberka

cao mameee [sm=smiley1.gif]

jos se jedan mali braco sprema za jaslice.
ima li neko iskustva sa vrticem Bambi , da sad ne citam ispocetka jednom je profurala prica da je jedna od vaspitacica malo gruba..da li je to istina?
koje vrtice predlazete i zasto?
hvala na odgovorima [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]


moja kcerka ide u vrtic Bambi, i ja sam prezadovoljna jer i dijete je zadovoljno, veselo, pametno(zaista jako puno rade sa njima, uce ih svakakve pjesmice, price, sto vjerujem rade i u drugim vrticima). Hrana je svaki dan svjeze kuhana, meni je po meni dobar, jer je za rucak uvijek nesto na kasiku, a meni je to bitno a vjerujem i mnogima. moja N ima 3,5 godine i sad zna reci sta se desava u vrticu, i kad god sam ju pitala jesu li tete dobre, ona je rekla da jesu, pa mi ispirca sta i kako koja teta se igraju sa njima, sta im kazu, i vidim da je dijete zaista zadovoljno. U par navrata kad N nije bila u vrticu, odmah su zvale da pitaju sta je sa njom, kako je.
i da, uopce ne napuhavam, samo iznosim svoje iskustvo


Sheri, oprosti. Nisam zaista imala namjeru uvrijediti nikoga svojom konstatacijom.
Ali zaista neki ljudi pretjeruju i napuhavaju vrtic Bambi, te im djeca "moraju" ici tamo. Evo tu iz komsiluka djecu vode bas tamo, jer se, zaboga, oni smatraju kremom, i njihovo se dijete mora odgajati u samo posebnim, privatnim, ustanovama.
Sasvim je korektno to sto si ti iznijela, vase dijete, vas izbor, vase iskustvo, koje je eto hvala Bogu lijepo. [sm=smiley1.gif] Sretno u svakom slucaju. Narocito gerberki i njenom [sm=duda.gif].

apsolutno ne mislim da si me uvrijedila, niti imala namjeru. ja sam napisala svoje iskustvo, a ne mogu npr pisati o drugim vrticima jer tamo nismo ni bili. mada se zaista ne smatram nikakvom kremom, samo sam obicni smrtnik, i trudim se da dijete odgajam kao sto sam i sama odgojena.
sretno u trazenju svakako, nadam se da ce svi pronaci ono sto im odgovara [sm=smiley1.gif]




palachinken -> RE: vrtici u Zenici (24.1.2013 8:57:00)

Ja kako god okrenem, probabli ću M., kad napuni dvije, dati u Bambi. Od svih vrtića koji su u mom dijelu grada, a imam Dunju u parku, neko državno preko puta stadiona i Bambi, opet mi ovo zadnje najbolje odgovara, ma kakve se polemike vodile oko njega.
Doduše, ima i neko privatno u čeličnom...ono mi je isto nako pobezveze moram priznati.




Nedi -> RE: vrtici u Zenici (24.1.2013 9:03:56)

Samo javni prije tog upisa[sm=smiley1.gif]




Provincijalka -> RE: vrtici u Zenici (9.2.2013 23:14:27)

Pozdrav mamama i maloj ekipi, moze li mi ko reci iskustva ili saznanja o vrticu u Kineskom zidu, za pocetak ne znam ni kako se zove [sm=smiley13.gif] [sm=smiley1.gif] ali taj vrtic bi nam idealno pasao - mislim poziciono [sm=smiley1.gif]. I recite mi, zdravstveno uvjerenje sta podrazumijeva, koji nalazi se vade, jel to brzo bude gotovo? Hvala unaprijed na odgovorima, pozdrav jos jednom [sm=bravo.gif]




niki83 -> RE: vrtici u Zenici (10.2.2013 12:24:36)

U Kineskom zidu imas drzavni vrtic koji se zove Pcelica, a imas i onu privatnu stvar [sm=smiley36.gif] u Kineskom gdje dvije tete sa iskustvom cuvaju grupu djece u stanu koji je prilagodjen njihovim potrebama..
[sm=smiley1.gif]
dobrodosla na forum..




lejlašh -> RE: vrtici u Zenici (21.2.2013 15:16:30)

Evo da se i ja javim sa svojim iskustvom iz vrtića. Moja djeca idu u Sindibad na Hamidi (5god. i 2,5 god) i ja sam prezadovoljna. Tete su prva klasa, brinu se o djeci kao da su njihova, jelovnik je dobar, hrana je naravno uvijek svježa. Djeca su se lako navikla, a sad kad sam na godišnjem curica odbrojava dane kada će ponovo u vrtić i samo o njemu priča. Tete vode djecu svugdje- u razne posjete (apotka, policijska stanica, zubar, Bm radio,...), a ljeti dosta vremena provode napolju. Da odgoj je u duhu vjere, ali meni to odgovara mada to nije bio razlog što sam ih tu upisala.
Svima bih toplo preporučila ovaj vrtić. Cijena po djetetu je 140 KM, a ako je dvoje onda imate i 10 % popusta.
Eto morala sam se i ja javiti na RR jer pročitah ne baš pohvalan komentar o Sindibadu, pa rekoh da vam dam informacije iz prve ruke.
POZZZ




palachinken -> RE: vrtici u Zenici (22.4.2013 15:22:09)


IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja kako god okrenem, probabli ću M., kad napuni dvije, dati u Bambi. Od svih vrtića koji su u mom dijelu grada, a imam Dunju u parku, neko državno preko puta stadiona i Bambi, opet mi ovo zadnje najbolje odgovara, ma kakve se polemike vodile oko njega.
Doduše, ima i neko privatno u čeličnom...ono mi je isto nako pobezveze moram priznati.

Nakon tri sedmice, baš sam zadovoljna!




niki83 -> RE: vrtici u Zenici (23.4.2013 10:41:48)

Mahdi krenuo u vrtic?! [sm=smiley1.gif]
Sretno, zelimo mu mnogo lijepih dana i novih drugara![sm=bravo.gif]




mala86 -> RE: vrtici u Zenici (27.4.2014 17:35:06)

ajde da malo ozivim temu

cisto informativno-jel zna netko nesto o onom vrticu "Osmijeh" ?







ananas_ze -> RE: vrtici u Zenici (27.4.2014 21:28:42)


IZVORNA PORUKA: mala86

ajde da malo ozivim temu

cisto informativno-jel zna netko nesto o onom vrticu "Osmijeh" ?





jel ti hitno? mogu saznati, sta te zanima?




mala86 -> RE: vrtici u Zenici (27.4.2014 21:37:00)


IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: mala86

ajde da malo ozivim temu

cisto informativno-jel zna netko nesto o onom vrticu "Osmijeh" ?





jel ti hitno? mogu saznati, sta te zanima?


malo sam sad preko fb saznala par stvarcica,prosetat cu jedan dan s malcem dole da vidimo

nije hitno jer ja ustvari trazim posao,a on treba u vrtic,pa smo gledali nesto sto bi bilo muzu blizu kad ide na posao (firma mu je u poslovnoj zoni)

ili montesori ili on jos sam [sm=zmeden.gif]





ananas_ze -> RE: vrtici u Zenici (27.4.2014 21:45:59)

Osmijeh je nedavno otvoren, prijateljica mi je radila u njemu,ako nisam sta propustila zbog poroda,trebalo bi da jos uvijek radi tu,a i u montesori imam prijateljicu koja tu radi,tako da ti se javim [sm=smiley1.gif]




Hannica -> RE: vrtici u Zenici (26.10.2014 9:48:15)

Montessori vrtić?! Ima li neko iskustva s njim,da li postoje liste čekanja ?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]