RE: Presvlačenje namještaja u Sarajevu (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Savjeti (za) domaćice



Poruka


canim -> RE: Presvlačenje namještaja u Sarajevu (4.12.2012 10:09:51)


IZVORNA PORUKA: abh

Dida79 javi kakva je situacija dole, molim te, jer i meni treba stof.

Zna li neko gdje se ima kupiti spuzva za namjestaj?

Znam ja ali ne znam ti objasniti [sm=smiley36.gif] uglavnom ides onom ulicom gdje ide trolejbus prema dobrinji, od hrasnog, anex pa nadalje i s lijeve strane ima jedna prodavnica prodaje spuzve raznih debljina ili naravno ako ides od dobrinje prema gradu prodavnica ti je s desne strane. Ne znam kako se zove prodavnica.




ninuska -> RE: Presvlačenje namještaja u Sarajevu (4.12.2012 10:16:09)


IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: abh

Dida79 javi kakva je situacija dole, molim te, jer i meni treba stof.

Zna li neko gdje se ima kupiti spuzva za namjestaj?

Znam ja ali ne znam ti objasniti [sm=smiley36.gif] uglavnom ides onom ulicom gdje ide trolejbus prema dobrinji, od hrasnog, anex pa nadalje i s lijeve strane ima jedna prodavnica prodaje spuzve raznih debljina ili naravno ako ides od dobrinje prema gradu prodavnica ti je s desne strane. Ne znam kako se zove prodavnica.


I mi smo tu kupili i super je radnja. Nalazi se u Švrakinom i najbolje je snadbjevena. ne znam ni ja naziv ali je ne mozes fuliti. Koga god pitas reci ce ti.




SREĆNA -> RE: Presvlačenje namještaja u Sarajevu (4.12.2012 10:19:39)

Imate štofove i spužve na Dobrinji , prodavnica ALADIN , gore negdje oko amka i binga na toj je strani.




Dida79 -> RE: Presvlačenje namještaja u Sarajevu (4.12.2012 10:52:28)


IZVORNA PORUKA: abh

Dida79 javi kakva je situacija dole, molim te, jer i meni treba stof.

Zna li neko gdje se ima kupiti spuzva za namjestaj?


Ja sam zadovoljna njihovom ponudom zaista imaju odlican izbor mebl stofa a i mikro fibera u raznim dezenima.Ja sam izabrala mebl stof cijena im je 14 km tapetar koji ce mi praviti djeciji lezaj saradjuje sa njima tako da ce mi cijena biti smanjena na 9 km[sm=bravo.gif]

Za spuzvu nisam sigurna ko zna mozda i imaju evo broj pa nazaovi 033 638 092




abh -> RE: Presvlačenje namještaja u Sarajevu (6.12.2012 8:09:03)

E super. Hvala.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]