dobar krojač na Dobrinji (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


emma.L -> dobar krojač na Dobrinji (16.4.2009 15:29:24)

Molim vas, ako netko zna dobrog krojača na Dobrinji da mi javi broj i gdje se nalazi.
Muku mučim sa hlačama, i kad bih našla nekoga tko ih zna fino sašiti, više nikada ne bih tražila da kupim, pošto mi samo jedan ili dva kroja odgovaraju (nažalost, ništa odo ovoga što se sada nosi [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]).
I poprilično mi gori, ako me razumijete [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Hvala puno!




tea lana -> RE: dobar krojač na Dobrinji (16.4.2009 15:38:59)

ima jedna zena na Aerodromskom i ekstra sije ali je i skupa.Pa ako zelis mogu ti poslati broj.Ja inace kod nje sijem redovno.Jos je bolje ako imas sliku ne treba snit ali ako imas super.Mada je meni i iz glave sila sto bi se reklo




emma.L -> RE: dobar krojač na Dobrinji (16.4.2009 15:46:48)

Koliko brzo sašije, mislim zavlači li? I bila bih ti zahvalna za broj.




tea lana -> RE: dobar krojač na Dobrinji (16.4.2009 16:18:55)

to je po dogovoru meni nije nikad rekla bit ce za sedam dana i fulila termin.Al mi se znalo desiti da kaze da nece zavrsiti nego za 15dana.Moj savjet je da pozuris jer znam da u ovom periodu ima puno posla radi matura i meni je sila matursko odijelo.Broj ti saljem pp




leli§ -> RE: dobar krojač na Dobrinji (17.4.2009 14:13:32)

ja isto znam za neku zenu sa aerodromskog... ali ta zena ima i svoje materijale i kazu da su pravo kvalitetni i da ona pravo dobro sije.

eh znam i za jos jednog krojaca koeg hvale---njegova radnja je bila u zgradi zubne ambulante na dobrinji i salon se cini mi se zvao mashala[sm=smiley36.gif]cini mi se nisam sigurna...




tea lana -> RE: dobar krojač na Dobrinji (17.4.2009 14:17:03)

ova moja krojacica nema svoje materijale nego joj ti doneses,a znam i za tu al kazu da su joj materijali koje ona nudi dosta skuplji.Inace ona je u drugoj ulici.




Stranica: [1]