RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


Carobno jutro -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 9:20:49)



I u nje curica, rodjena u martu ove godine, u mene curica isto, a i kod trece nam prijateljice cura, ona nam dolazi aBd u decembru, pa ce samo da se nastavlja niz[sm=smiley36.gif] Kasnije cu se ja zaroviti dok se jos saberem mmalo[sm=smiley36.gif] pa se zaigrati[sm=smiley36.gif]




ziel -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 9:23:55)


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro



I u nje curica, rodjena u martu ove godine, u mene curica isto, a i kod trece nam prijateljice cura, ona nam dolazi aBd u decembru, pa ce samo da se nastavlja niz[sm=smiley36.gif] Kasnije cu se ja zaroviti dok se jos saberem mmalo[sm=smiley36.gif] pa se zaigrati[sm=smiley36.gif]

Jedna drugoj da samo proslijedite, super [sm=smiley1.gif]




ninuska -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 9:27:35)

Ma otvaraj tu kesu carobno jutro [sm=smiley36.gif].
joj, kad se sjetim sebe prije 4 godine. Nusam mogla iscekati da kupim stvarcice. Pa onda ih zagledam po nekoliko puta. I sad kad izrovim kese bice mi minijaturno. Navikla se vec na ove vece brojeve [sm=smiley36.gif].
i ja cu morati kupiti dosta tofa..sto se tice garderobe. Iskoristicu bodihe, gegice neutraln8h boja i imam jaknu i skafander. Imam i nekih stvarcica od rodice mm, ali je njen mali rodjen u aprilu, pa valjda se mogne sta iskombinovati. Ima bas prelijepih bermuda i ljetnih pantola..




pandica -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 9:28:46)

Kad kazete musko zensko, kod mene kuma ima djevojcicu i tako te neutralne stvari proslijedi. Nedavno nosi roze rukavice i pidzamicu, kaze hajde bona po kuci sta ima veze kad ste sami, toga se prlja more... Ja skontam fakat sta fali... Dosao muz kuci i gleda me, kaze jel to doslo do neke promjene [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] reko nije, sta fali... Kaze zeno, od silne zelje za djevocicom od sina ces mi napraviti curicu... Majko moja mila, moram ja uzeti pod svoje, inace ode sve u nepovrat [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Ja crkla od smijeha...
To je super, kad covjek ima bliske osobe kod kojih mozhe posuditi stvari, jer to ionako bebe prerastu za cas [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Carobno jutro -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 9:32:11)



hihih, ovdje sad gledam ono malo sa vrha ima raznih boja[sm=smiley36.gif] Mogao bi se i djecacic kakav opremiti. razrovih po povrsini i zaljubih se, naravno i rasplakkah se od neke ljepote ne zna ni sama[sm=smiley36.gif] Ima ovdje raznih brojeva. moce ovo biti meni haman do godine[sm=smiley36.gif]




LieToMe RR -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 9:45:46)

ja vas malo ostavim vi se raspisete [sm=smiley36.gif]
kod mene uvijek neke podjeljene vijesti [sm=zmeden.gif]uvijek u rascjepu sa emocijama...uvijek poletis prvo od srece a onda se useres od straha...
dobre vijesti su da je beba super...ovaj moj Tayson fura ko da je 36a sedmica [sm=smiley36.gif] 2600 gr, sve vitalne funkcije super, mozak, bubrezi, protoci, ritmicnost... ma sve za 10, posteljica odlicno, plodove vode ima hvala Bogu
sto se mene tice nalazi kaze predobri, zadovoljan sa svim, kaze zeljeza imamo za izvoza, pritisak nizak, nema oticanja... ma trudnica za primjer.
vijesti koje su eto ni tamo ni vamo su da je pupcana vrpca blizu vrata (sreca nije omotana) ali mi je rekao da pratim pokrete (sad znam sebe, to ce preci u opsesiju) i drugo je da beba dubi na glavi [sm=smiley36.gif]
mislim lijepo je to da se meni grlic nije skratio opet i da se nije otvorio iznutra skoro 3 cm [sm=smiley13.gif]
rekao mi je da ove sljedece 2-3 sedmice totalno mirujem [sm=smiley19.gif] da samo doguram do 9tog. nema vise giniprala i fazona, kaze da me stavlja na steroide zbog bebinih pluca nije za to jer steti bebinom mozgu tako da jedino mogu mirovati

dogovorili smo se da se vidimo kad se vrati s godisnjeg (valjda cu aBd biti jos 2u1) pa ce uzeti i bris. dao mi je neke vaginalete da koristim da ne bi slucajno doslo do neke infekcije zbog grlica.
uglavnom eto, to je to...

eee daaa...opet mislimo da je [sm=rozacrtici.gif] [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
kaze ne visi nista mada se iz polozaja ne vidi 100% ali ubjedjeniji je nego inace da je cura (ljube je mama, tata i seka)




*pcelica* -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 9:48:10)


IZVORNA PORUKA: ziel

Carobno jutro blago tebi s tolikom odjecom, i meni je moja sestra nesto dala, ali nema puno jer je kod nje curica pa nam se ne poklapa, ne moze mi bebac nositi roze boje [sm=smiley36.gif]

Eto i ja sam na polovini puta, danas punimo 20 nedjelja [sm=bravo.gif]



Znaci i ti si gledala Greya, hajde priznaj [sm=smiley36.gif]

Dobro jutro. Bujrum ko je za nesicu da ne pijem sama [sm=smiley36.gif] Ziel ja tebi po ovim novim sedmicama bjezim jednu sedmicu. Sutra ulazim u 21. NAjvjerovatnije da mi termin nije drugog nego kasnije samo moram izracunati tacno kad. A ovo novo mi se i poklapa sa vremenom kad je moguce da je doslo do trudnoce [sm=smiley36.gif]




Carobno jutro -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 9:51:44)


LTm, ja mislim da je mozda samo to do polozaja bebe sa tom vrpcom, mozda se ona vec pomakne i ta pupcana se makne[sm=zmeden.gif]
A eto grlic se nije skratio, izdrzat cete vi jos sigurno do kraja[sm=bravo.gif] A vidi bebe mashAllah kolika je, 2,600 kg, moze ona i sad da se rodi[sm=smiley36.gif] Od zaove mala, se rodila u terminu sa 2,300 pa ti vidi, eno je cura velika[sm=smiley36.gif]




ziel -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 9:53:19)


IZVORNA PORUKA: LieToMe

ja vas malo ostavim vi se raspisete [sm=smiley36.gif]
kod mene uvijek neke podjeljene vijesti [sm=zmeden.gif]uvijek u rascjepu sa emocijama...uvijek poletis prvo od srece a onda se useres od straha...
dobre vijesti su da je beba super...ovaj moj Tayson fura ko da je 36a sedmica [sm=smiley36.gif] 2600 gr, sve vitalne funkcije super, mozak, bubrezi, protoci, ritmicnost... ma sve za 10, posteljica odlicno, plodove vode ima hvala Bogu
sto se mene tice nalazi kaze predobri, zadovoljan sa svim, kaze zeljeza imamo za izvoza, pritisak nizak, nema oticanja... ma trudnica za primjer.
vijesti koje su eto ni tamo ni vamo su da je pupcana vrpca blizu vrata (sreca nije omotana) ali mi je rekao da pratim pokrete (sad znam sebe, to ce preci u opsesiju) i drugo je da beba dubi na glavi [sm=smiley36.gif]
mislim lijepo je to da se meni grlic nije skratio opet i da se nije otvorio iznutra skoro 3 cm [sm=smiley13.gif]
rekao mi je da ove sljedece 2-3 sedmice totalno mirujem [sm=smiley19.gif] da samo doguram do 9tog. nema vise giniprala i fazona, kaze da me stavlja na steroide zbog bebinih pluca nije za to jer steti bebinom mozgu tako da jedino mogu mirovati

dogovorili smo se da se vidimo kad se vrati s godisnjeg (valjda cu aBd biti jos 2u1) pa ce uzeti i bris. dao mi je neke vaginalete da koristim da ne bi slucajno doslo do neke infekcije zbog grlica.
uglavnom eto, to je to...

eee daaa...opet mislimo da je [sm=rozacrtici.gif] [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
kaze ne visi nista mada se iz polozaja ne vidi 100% ali ubjedjeniji je nego inace da je cura (ljube je mama, tata i seka)

Super za bebu, bas mi je drago [sm=bravo.gif] nek tako i nastavi, a i ti se cuvaj sad, slusaj doktora, miruj, poradices kasnije kad budes na sigurno [sm=duda.gif]




*pcelica* -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 9:57:22)


IZVORNA PORUKA: LieToMe

ja vas malo ostavim vi se raspisete [sm=smiley36.gif]
kod mene uvijek neke podjeljene vijesti [sm=zmeden.gif]uvijek u rascjepu sa emocijama...uvijek poletis prvo od srece a onda se useres od straha...
dobre vijesti su da je beba super...ovaj moj Tayson fura ko da je 36a sedmica [sm=smiley36.gif] 2600 gr, sve vitalne funkcije super, mozak, bubrezi, protoci, ritmicnost... ma sve za 10, posteljica odlicno, plodove vode ima hvala Bogu
sto se mene tice nalazi kaze predobri, zadovoljan sa svim, kaze zeljeza imamo za izvoza, pritisak nizak, nema oticanja... ma trudnica za primjer.
vijesti koje su eto ni tamo ni vamo su da je pupcana vrpca blizu vrata (sreca nije omotana) ali mi je rekao da pratim pokrete (sad znam sebe, to ce preci u opsesiju) i drugo je da beba dubi na glavi [sm=smiley36.gif]
mislim lijepo je to da se meni grlic nije skratio opet i da se nije otvorio iznutra skoro 3 cm [sm=smiley13.gif]
rekao mi je da ove sljedece 2-3 sedmice totalno mirujem [sm=smiley19.gif] da samo doguram do 9tog. nema vise giniprala i fazona, kaze da me stavlja na steroide zbog bebinih pluca nije za to jer steti bebinom mozgu tako da jedino mogu mirovati

dogovorili smo se da se vidimo kad se vrati s godisnjeg (valjda cu aBd biti jos 2u1) pa ce uzeti i bris. dao mi je neke vaginalete da koristim da ne bi slucajno doslo do neke infekcije zbog grlica.
uglavnom eto, to je to...

eee daaa...opet mislimo da je [sm=rozacrtici.gif] [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
kaze ne visi nista mada se iz polozaja ne vidi 100% ali ubjedjeniji je nego inace da je cura (ljube je mama, tata i seka)




Odemi kilometarski post [sm=hudicek1.gif]

Sad slusaj doktora i miruj. Smiri svoje crvice [sm=smiley36.gif] Polahko i bez pritiska, znas da si u rukama strucnog doktora koji nista ne prepusta slucaju. Da je primijetio potrebu za terapijom on bi je ukljucio, ali vjerovatno nije toliko alarmantno i moze se mirovanjem drzati pod kontrolom pa nemas ni potrebe unositi hemiju u sebe.Samo polahko i bice to sve ako Bog da kako treba.
Masallah bebice prava bebara [sm=bravo.gif] Sad opet moramo se zaroviti u zenska imena koja pocinju sa L jel' tako? [sm=smiley36.gif]




LieToMe RR -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 9:59:22)


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


LTm, ja mislim da je mozda samo to do polozaja bebe sa tom vrpcom, mozda se ona vec pomakne i ta pupcana se makne[sm=zmeden.gif]
A eto grlic se nije skratio, izdrzat cete vi jos sigurno do kraja[sm=bravo.gif] A vidi bebe mashAllah kolika je, 2,600 kg, moze ona i sad da se rodi[sm=smiley36.gif] Od zaove mala, se rodila u terminu sa 2,300 pa ti vidi, eno je cura velika[sm=smiley36.gif]


hej draga ma i ja se nadam daje to sa pupcanom samo privremeno, da se beba igra...
grlic se jest skratio [sm=smiley19.gif] srecom ima eto i tog ocuvanog dijela mada je problem sto se unutra vise otvorio. ona Y diletacija je 3 cm [sm=smiley19.gif] a s obzirom da rece da je beba vec na glavi i dosta je krupna nije bezazleno jer kaze da je opasnija ta unutrasnja otvorenost nego samo skracivanje grlica.
uglavnom rekao mi je za svaku najmanju sitnicu koju osjetim a ne bude mi normalna da pravac bolnica odmah, jer on je na godisnjem.

ja sad cekam mamu da dodje, da pijemo kafu...mislila s malenom izaci ali eto nisam bas ni za izlaska...bas sam nekakva podjeljenja...




rose -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 10:02:25)


IZVORNA PORUKA: ninuska

Ma otvaraj tu kesu carobno jutro [sm=smiley36.gif].
joj, kad se sjetim sebe prije 4 godine. Nusam mogla iscekati da kupim stvarcice. Pa onda ih zagledam po nekoliko puta. I sad kad izrovim kese bice mi minijaturno. Navikla se vec na ove vece brojeve [sm=smiley36.gif].
i ja cu morati kupiti dosta tofa..sto se tice garderobe. Iskoristicu bodihe, gegice neutraln8h boja i imam jaknu i skafander. Imam i nekih stvarcica od rodice mm, ali je njen mali rodjen u aprilu, pa valjda se mogne sta iskombinovati. Ima bas prelijepih bermuda i ljetnih pantola..



ih ja sinoc peglala bodije 56 [sm=smiley36.gif] i male kapice i male gegice [sm=smiley36.gif]




rose -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 10:03:30)


IZVORNA PORUKA: pandica

Kad kazete musko zensko, kod mene kuma ima djevojcicu i tako te neutralne stvari proslijedi. Nedavno nosi roze rukavice i pidzamicu, kaze hajde bona po kuci sta ima veze kad ste sami, toga se prlja more... Ja skontam fakat sta fali... Dosao muz kuci i gleda me, kaze jel to doslo do neke promjene [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] reko nije, sta fali... Kaze zeno, od silne zelje za djevocicom od sina ces mi napraviti curicu... Majko moja mila, moram ja uzeti pod svoje, inace ode sve u nepovrat [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Ja crkla od smijeha...
To je super, kad covjek ima bliske osobe kod kojih mozhe posuditi stvari, jer to ionako bebe prerastu za cas [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]



ja sam znala da je kod mene cura ova prva..a opet sam joj kupila plave pidzamice...tako da imamo dvije plave, 56 broj [sm=smiley36.gif] vjerovatno nije bilo rozih [sm=smiley36.gif]




LieToMe RR -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 10:06:31)

ziel i pcelice hvala vam na podrsci [sm=smiley1.gif]
ma disciplinujem se ja kad moram...a i realno vecinu sam zavrsila tako da sam rahat. ostalo jos bebine stvari da izvadim, operem i poslozim (to cu sa mm kad malena ode na gostovanja kod baka).
i da se spakujem za svaki slucaj da krene porod odmah po ulasku u 9ti

jos mi je minimum dva puta rekao da se ne brinem, radjam ja bebu od 5 kg ko od sale [sm=zmeden.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

sto se tice imena nismo mi dalje od Laure ni odmakli (musko zaista nismo nikad ni znali odabrati [sm=smiley36.gif])
odoh slagat puzzle [sm=smiley36.gif] evo malena izvadila 3 kutije a kad ona nesto naumi, svi moramo da poslusamo [sm=smiley36.gif] na koga li je Boze [sm=smiley1.gif]




Carobno jutro -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 10:07:09)


IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


LTm, ja mislim da je mozda samo to do polozaja bebe sa tom vrpcom, mozda se ona vec pomakne i ta pupcana se makne[sm=zmeden.gif]
A eto grlic se nije skratio, izdrzat cete vi jos sigurno do kraja[sm=bravo.gif] A vidi bebe mashAllah kolika je, 2,600 kg, moze ona i sad da se rodi[sm=smiley36.gif] Od zaove mala, se rodila u terminu sa 2,300 pa ti vidi, eno je cura velika[sm=smiley36.gif]


hej draga ma i ja se nadam daje to sa pupcanom samo privremeno, da se beba igra...
grlic se jest skratio [sm=smiley19.gif] srecom ima eto i tog ocuvanog dijela mada je problem sto se unutra vise otvorio. ona Y diletacija je 3 cm [sm=smiley19.gif] a s obzirom da rece da je beba vec na glavi i dosta je krupna nije bezazleno jer kaze da je opasnija ta unutrasnja otvorenost nego samo skracivanje grlica.
uglavnom rekao mi je za svaku najmanju sitnicu koju osjetim a ne bude mi normalna da pravac bolnica odmah, jer on je na godisnjem.

ja sad cekam mamu da dodje, da pijemo kafu...mislila s malenom izaci ali eto nisam bas ni za izlaska...bas sam nekakva podjeljenja...



Ja ne skontah ovo za unutrasnje otvaranje, izvini. Lezi i miruj sada. Bit ce to sve ok vidjet ces aBd. JOs koju sedmicu da izdrzis a hoces sigurno. I onda nek krene, a do tada ce mala nabiti i tri kile[sm=smiley36.gif] Ostavi se sad poslova i rada po kuci. Da je divke imalo sumnjao da treba da ti da te inekcje za sazrijevanje pluca, dao bi. Ovako pretpostavljam da i on misli da ces upasti u deveti ali eto cisto iz predostroznosti, ides u bolnicu ako te sta jace zaboli. A mala ce se maknutii od upacane sigurno. To je samo trenutni polozaj, ha ja[sm=bravo.gif] Nemoj biti tuzna, eto vidis, sve je ok, napreduje sve super[sm=bravo.gif] Izdrzat ces ti, sigurrna sam ja[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




rose -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 10:09:42)


IZVORNA PORUKA: LieToMe

ja vas malo ostavim vi se raspisete [sm=smiley36.gif]
kod mene uvijek neke podjeljene vijesti [sm=zmeden.gif]uvijek u rascjepu sa emocijama...uvijek poletis prvo od srece a onda se useres od straha...
dobre vijesti su da je beba super...ovaj moj Tayson fura ko da je 36a sedmica [sm=smiley36.gif] 2600 gr, sve vitalne funkcije super, mozak, bubrezi, protoci, ritmicnost... ma sve za 10, posteljica odlicno, plodove vode ima hvala Bogu
sto se mene tice nalazi kaze predobri, zadovoljan sa svim, kaze zeljeza imamo za izvoza, pritisak nizak, nema oticanja... ma trudnica za primjer.
vijesti koje su eto ni tamo ni vamo su da je pupcana vrpca blizu vrata (sreca nije omotana) ali mi je rekao da pratim pokrete (sad znam sebe, to ce preci u opsesiju) i drugo je da beba dubi na glavi [sm=smiley36.gif]
mislim lijepo je to da se meni grlic nije skratio opet i da se nije otvorio iznutra skoro 3 cm [sm=smiley13.gif]
rekao mi je da ove sljedece 2-3 sedmice totalno mirujem [sm=smiley19.gif] da samo doguram do 9tog. nema vise giniprala i fazona, kaze da me stavlja na steroide zbog bebinih pluca nije za to jer steti bebinom mozgu tako da jedino mogu mirovati

dogovorili smo se da se vidimo kad se vrati s godisnjeg (valjda cu aBd biti jos 2u1) pa ce uzeti i bris. dao mi je neke vaginalete da koristim da ne bi slucajno doslo do neke infekcije zbog grlica.
uglavnom eto, to je to...

eee daaa...opet mislimo da je [sm=rozacrtici.gif] [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
kaze ne visi nista mada se iz polozaja ne vidi 100% ali ubjedjeniji je nego inace da je cura (ljube je mama, tata i seka)



ja sam ubjedjena da je cura [sm=smiley36.gif] a moras fakat usporiti...muza angazuj da odradi sve sto treba umjesto tebe..znam da je nezgodno kad dodje s posla..al nemoj se igrati [sm=smiley1.gif] na odmoru si iskoristi da usporis...imas jos 20 dana do ulaska u 9-i...pripazi se




rose -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 10:10:56)


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


LTm, ja mislim da je mozda samo to do polozaja bebe sa tom vrpcom, mozda se ona vec pomakne i ta pupcana se makne[sm=zmeden.gif]
A eto grlic se nije skratio, izdrzat cete vi jos sigurno do kraja[sm=bravo.gif] A vidi bebe mashAllah kolika je, 2,600 kg, moze ona i sad da se rodi[sm=smiley36.gif] Od zaove mala, se rodila u terminu sa 2,300 pa ti vidi, eno je cura velika[sm=smiley36.gif]



da zaboravih i to komentarsisati..najvise me strah te pupcane vrpce jer je ova beba bas nemirna i stalno se vrti [sm=smiley13.gif]




Carobno jutro -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 10:15:46)


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


LTm, ja mislim da je mozda samo to do polozaja bebe sa tom vrpcom, mozda se ona vec pomakne i ta pupcana se makne[sm=zmeden.gif]
A eto grlic se nije skratio, izdrzat cete vi jos sigurno do kraja[sm=bravo.gif] A vidi bebe mashAllah kolika je, 2,600 kg, moze ona i sad da se rodi[sm=smiley36.gif] Od zaove mala, se rodila u terminu sa 2,300 pa ti vidi, eno je cura velika[sm=smiley36.gif]



da zaboravih i to komentarsisati..najvise me strah te pupcane vrpce jer je ova beba bas nemirna i stalno se vrti [sm=smiley13.gif]



i moja je nemirna jedan dan, pa drugi mirna, istravi me zivu[sm=jezicek.gif]




ninuska -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 10:27:17)


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


LTm, ja mislim da je mozda samo to do polozaja bebe sa tom vrpcom, mozda se ona vec pomakne i ta pupcana se makne[sm=zmeden.gif]
A eto grlic se nije skratio, izdrzat cete vi jos sigurno do kraja[sm=bravo.gif] A vidi bebe mashAllah kolika je, 2,600 kg, moze ona i sad da se rodi[sm=smiley36.gif] Od zaove mala, se rodila u terminu sa 2,300 pa ti vidi, eno je cura velika[sm=smiley36.gif]

Da, bebe su aktivne..tako da ne mora znaciti da ce tako ostati...nece aBd..osjetis i samo koliko se vrte..obidju cijeli stomak [sm=smiley1.gif]




anitaa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 10:32:10)

Dobro jutro,
jucer me oko ovih doba obori san, valjda nakon dvije noci loseg spavanja, probudih se kao ustekana u struju, sredivala papirologiju, pa usput pobacah dvije vrece nekih stvari, koje nadam se da mi nece zatrebati za dva dana...LTM znam da je tesko mirovati, ali nije jos predugo ostalo, a cura sta da kazem jaka kao stijena, ne moze njoj niko nista...sad se sjetih svoje, znaci poslije CR -a jos u bolnici, sestra je navodi da doji, ona u tom trenutku nije bila raspolozena i udarila je, nevjerovatno...
A ime ce biti sa L? Evo pada mi na pamet Lorena, Luana.




rose -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 10:40:50)

evo odjelce za izlazak iz bolnice :)

http://i.imgur.com/gLaaTbx.jpg?1




*pcelica* -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 10:44:12)


IZVORNA PORUKA: rose

evo odjelce za izlazak iz bolnice :)

http://i.imgur.com/gLaaTbx.jpg?1


[sm=zz_inlove.gif][sm=zz_inlove.gif][sm=zz_inlove.gif]




Carobno jutro -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 10:45:09)


IZVORNA PORUKA: rose

evo odjelce za izlazak iz bolnice :)

http://i.imgur.com/gLaaTbx.jpg?1


[sm=love.gif][sm=love.gif][sm=muca.gif][sm=muca.gif] pcelica mala[sm=bravo.gif]




M.A.M. -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 10:46:31)

LTM mila izdrzi jos koji dan,inace ti nebi ni mirovala drugacije,neka te bona malo u vodoravnom polozaju,a bebica ce biti dobro,znam da postoji strah kao kod mene sa prosle kontrole nisam spavala 2 dana,al eto sad odbrojavamo [sm=bravo.gif],i ja sad zvala svog dr rece mi da danas dodjem na kontrolu vec mi se zeludac okrece,al znam ja da ce bebica biti dobro akoBogda
Ljubim te draga i cuvaj se nemoj da ti dolazim tamo [sm=jezicek.gif]




rose -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli (2.7.2015 10:47:48)


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


IZVORNA PORUKA: rose

evo odjelce za izlazak iz bolnice :)

http://i.imgur.com/gLaaTbx.jpg?1


[sm=love.gif][sm=love.gif][sm=muca.gif][sm=muca.gif] pcelica mala[sm=bravo.gif]


mislim da je bubamarica :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>