Razgovori u ocekivanju beba-August (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


LieToMe RR -> Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 6:14:29)

Evo nama Augusta (nas mjesec [sm=bravo.gif])
Koliko sam aktivna bila protekli mjesec red i da zaokruzim temu i otvorim nam novi mjesec [sm=smiley36.gif]

Ja opet u komadu sastavih, ali po staroj navici mm i ja se nadigli ko horozi [sm=smiley36.gif]
Odoh pristaviti dzezvicu, kasnije cemo kod sveki na rucak [sm=smiley36.gif] malena ostaje na konaku a mi cemo vjerovatno skoknuti malo do grada. Jedino da nam kisa poremeti planove [sm=zmeden.gif]




ninuska -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 7:59:01)

Jutro, ranoranioce [sm=smiley36.gif].
i ja pijuckam kafu i jedem domacicu [sm=hudicek1.gif]. Moji otvorili, a ja nemam mjere [sm=smiley36.gif].
Ma ne vjerujem da ce kisa bar nisu rekli [sm=zmeden.gif]. Ja cekam da masina zavrsi.
sinoc smo opet dokasno radili. Legla sam oko 2 i nisam mogla ranije ustati. Mala nije spavala preko dana, pa je zaspala u 8 sinoc i evo sad se probudila [sm=bravo.gif].
bella kako beba slusa? Jel'''' se braco navikao? Vjerujem da ste vec usli u rutinu [sm=bravo.gif]
mojbebac pijem i ja prenatal, ali uz njega magnezij (magnetrans, u prahu). Kad imam cesce grceve povecam sebi dozu.




mojbebac -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 8:19:42)

Odoh po dorucak pa cu uzeti mg.... mm spava,ide na svadbu a ja planiram sa drugaricama negdje na planinu u setnju....valjda nece kisa[sm=smiley36.gif]




LieToMe RR -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 8:49:35)

mi ubacili u petu [sm=smiley36.gif]
mm i ja doruckovali, onda probudila malenu, ona doruckovala, ja oprala sudje, sredila spavacu, spakovala nju, evo hocu da se uljudim pa da lagano krenemo kod sveki.

mojbebac (valjda nisam pogrijesila username) ja sam imala poprilicnih problema sa grcevima u nogama. pila (i pijem renatal) i sumeci mg (probala direkt ali kako njega uvedoh grcevi se povecali pa mi ginekolog rekao da se vratim na stari) i donat
meni izgleda ovaj donat najvise pomaze. meni to mm fino u kartonima nakupuje [sm=smiley36.gif]

ninuska vrijednice [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




ziel -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 9:39:04)


IZVORNA PORUKA: LieToMe

mi ubacili u petu [sm=smiley36.gif]
mm i ja doruckovali, onda probudila malenu, ona doruckovala, ja oprala sudje, sredila spavacu, spakovala nju, evo hocu da se uljudim pa da lagano krenemo kod sveki.

mojbebac (valjda nisam pogrijesila username) ja sam imala poprilicnih problema sa grcevima u nogama. pila (i pijem renatal) i sumeci mg (probala direkt ali kako njega uvedoh grcevi se povecali pa mi ginekolog rekao da se vratim na stari) i donat
meni izgleda ovaj donat najvise pomaze. meni to mm fino u kartonima nakupuje [sm=smiley36.gif]

ninuska vrijednice [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

Probala ja Donat Mg ...jest ruzan okus braco slatka... sta je ono onako ja mislila obicna kisela voda

Evo i ja i mm ustali, mi smo ljencuge volimo spavati hehe... ali za koji dan opet posao pa opet u 6 ustajanje. Sad caj hocu da napravim pa cemo vidjeti kakvi su danasnji planovi [sm=smiley1.gif]




Carobno jutro -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 9:39:28)

Ja sam svecano preuzela spisak, vrpcu sam sama prerezala, crvenu, nikog nisam pozvala, ni da se slikam ni nista ali nema veze[sm=smiley36.gif]

Neaktivne clanice izbrisane sa spiska...postupak je moguce obrnuti user posted image user posted image

AUGUST

06.08. Maksi [sm=modricrtici.gif] porodila se 29.07. user posted image
14.08. Rose [sm=rozacrtici.gif]
15.08. Pandica [sm=modricrtici.gif]
18.08. Putujuca [sm=modricrtici.gif]
24.08. LieToMe[sm=rozacrtici.gif]
28.08. MAM [sm=rozacrtici.gif]
28.08. Bebac bucko


SEPTEMBAR

02.09. Novo Ime [sm=modricrtici.gif]
12.09. Araj [sm=modricrtici.gif]
20.09. Carobno Jutro[sm=rozacrtici.gif]
23.09. Ninuska [sm=modricrtici.gif]
23.09. hexe [sm=rozacrtici.gif]


OKTOBAR

06.10. Aidana [sm=rozacrtici.gif]
09.10. mojbebac [sm=modricrtici.gif]


NOVEMBAR

08.11. Blue moon [sm=rozacrtici.gif]
12.11. UmmuHamza2305 [sm=modricrtici.gif]
12.11. Pcelica [sm=modricrtici.gif]
19.11. ziel [sm=modricrtici.gif]
22.11. *nur*
26.11. Farah 00 [sm=rozacrtici.gif]


DECEMBAR

03.12. *JJ* [sm=rozacrtici.gif]
07.12 Elastigirl
14.12. Leena [sm=modricrtici.gif]




Leptiri -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 9:52:45)

Jutro moje [sm=nosecka.gif][sm=nosecka.gif][sm=nosecka.gif]

Konacno da se upisem i u ovu temu [sm=smiley1.gif]nadam se da me primate u drustvo. Za one koje me ne znaju sa drugih tema stara sam trudilica (dvije godine i deset mjeseci) i danas smo 17+2 [sm=bravo.gif].
Cesto sam virila ali nikako da se javim [sm=smiley13.gif].
Za pocetak zamolila bih Carobnicu da nas upise [sm=smiley36.gif]za januar [sm=smiley36.gif] znas ti koji [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif].

A sve ostale zenice [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




Carobno jutro -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 9:53:37)



Nesto mi ne htjede kopirati pa sam se nekako snasla sa ovim spiskom[sm=smiley36.gif]
Jutro,

vidim ninushka dobro vrijedna[sm=bravo.gif] hajde makar ce vam bitii sve cisto poslije[sm=smiley1.gif]

mojbebac, dobro dosla, ja isto pijem vecu dozu mg, ne pomaze mi ona jedna kesica, uvijek me krenu grcevi hvatati tako da ja to sebi podebljam[sm=smiley36.gif]




Carobno jutro -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 9:59:08)


Neaktivne clanice izbrisane sa spiska...postupak je moguce obrnuti user posted image user posted image

AUGUST

06.08. Maksi [sm=modricrtici.gif] porodila se 29.07. user posted image
14.08. Rose [sm=rozacrtici.gif]
15.08. Pandica [sm=modricrtici.gif]
18.08. Putujuca [sm=modricrtici.gif]
24.08. LieToMe[sm=rozacrtici.gif]
28.08. MAM [sm=rozacrtici.gif]
28.08. Bebac bucko


SEPTEMBAR

02.09. Novo Ime [sm=modricrtici.gif]
12.09. Araj [sm=modricrtici.gif]
20.09. Carobno Jutro[sm=rozacrtici.gif]
23.09. Ninuska [sm=modricrtici.gif]
23.09. hexe [sm=rozacrtici.gif]


OKTOBAR

06.10. Aidana [sm=rozacrtici.gif]
09.10. mojbebac [sm=modricrtici.gif]


NOVEMBAR

08.11. Blue moon [sm=rozacrtici.gif]
12.11. UmmuHamza2305 [sm=modricrtici.gif]
12.11. Pcelica [sm=modricrtici.gif]
19.11. ziel [sm=modricrtici.gif]
22.11. *nur*
26.11. Farah 00 [sm=rozacrtici.gif]


DECEMBAR

03.12. *JJ* [sm=rozacrtici.gif]
07.12 Elastigirl
14.12. Leena [sm=modricrtici.gif]
[/quote]


JANUAR 2016.

07.01. Leptiri [sm=modricrtici.gif]




Carobno jutro -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 9:59:52)


IZVORNA PORUKA: Leptiri

Jutro moje [sm=nosecka.gif][sm=nosecka.gif][sm=nosecka.gif]

Konacno da se upisem i u ovu temu [sm=smiley1.gif]nadam se da me primate u drustvo. Za one koje me ne znaju sa drugih tema stara sam trudilica (dvije godine i deset mjeseci) i danas smo 17+2 [sm=bravo.gif].
Cesto sam virila ali nikako da se javim [sm=smiley13.gif].
Za pocetak zamolila bih Carobnicu da nas upise [sm=smiley36.gif]za januar [sm=smiley36.gif] znas ti koji [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif].

A sve ostale zenice [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]



Leptiri, dobrro dosla...[sm=bravo.gif]
Ja te upisah i boju i datum pa ti vidi[sm=smiley36.gif]




Leptiri -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 10:05:01)


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


IZVORNA PORUKA: Leptiri

Jutro moje [sm=nosecka.gif][sm=nosecka.gif][sm=nosecka.gif]

Konacno da se upisem i u ovu temu [sm=smiley1.gif]nadam se da me primate u drustvo. Za one koje me ne znaju sa drugih tema stara sam trudilica (dvije godine i deset mjeseci) i danas smo 17+2 [sm=bravo.gif].
Cesto sam virila ali nikako da se javim [sm=smiley13.gif].
Za pocetak zamolila bih Carobnicu da nas upise [sm=smiley36.gif]za januar [sm=smiley36.gif] znas ti koji [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif].

A sve ostale zenice [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]



Leptiri, dobrro dosla...[sm=bravo.gif]
Ja te upisah i boju i datum pa ti vidi[sm=smiley36.gif]

Vidim ja imam plave crtice [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] neka ih bas lijepo stoje[sm=bravo.gif] u cetvrtak ako Bog da ili ih bojimo u roze ili im stavljamo postolje da cvrsto stoje ispred mog nika [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]. Samo da sve na kontroli bude ok [sm=smiley1.gif]




LieToMe RR -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 10:06:50)

mi se dovukli kod sveki, muski (mm i svekar) otisli na pijacu i u mesaru, ja i sveki pijemo kafu a malena gleda masu i medvjeda [sm=smiley1.gif]
carobno jutro [sm=bravo.gif]cestitam za stafetu [sm=bravo.gif]
sto se tice mg ja ne pijem taj u kesama, meni se pokazao jako los, znala i po 2-3 kese dnevno ali nista.
ziel mozda ti ima cudan ukus ako si ga tek probala jos onako sobne temperature. ja ga godinama pijem a najbolji je kad je malo hladniji
leptiric dobro nam dosla [sm=bravo.gif] cestitam na trudnoci i zelim ti skolsku trudnocu, lagan porod i lijepo druzenje ovdje s nama [sm=smiley1.gif]




Carobno jutro -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 10:08:29)


IZVORNA PORUKA: Leptiri


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


IZVORNA PORUKA: Leptiri

Jutro moje [sm=nosecka.gif][sm=nosecka.gif][sm=nosecka.gif]

Konacno da se upisem i u ovu temu [sm=smiley1.gif]nadam se da me primate u drustvo. Za one koje me ne znaju sa drugih tema stara sam trudilica (dvije godine i deset mjeseci) i danas smo 17+2 [sm=bravo.gif].
Cesto sam virila ali nikako da se javim [sm=smiley13.gif].
Za pocetak zamolila bih Carobnicu da nas upise [sm=smiley36.gif]za januar [sm=smiley36.gif] znas ti koji [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif].

A sve ostale zenice [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]



Leptiri, dobrro dosla...[sm=bravo.gif]
Ja te upisah i boju i datum pa ti vidi[sm=smiley36.gif]

Vidim ja imam plave crtice [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] neka ih bas lijepo stoje[sm=bravo.gif] u cetvrtak ako Bog da ili ih bojimo u roze ili im stavljamo postolje da cvrsto stoje ispred mog nika [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]. Samo da sve na kontroli bude ok [sm=smiley1.gif]


SVe ce biti super, vidjet ces, do cetvrtka nek stji ova boja pa cemo vdjeti aBd.


LTM, blago tebi ti u komadu, ja svako okretanje osjetim. Ili me bole kosti, ili me zateze pupo, ili se gusim na ledjima[sm=smiley36.gif] znaci rastelovana totalno..[sm=smiley36.gif] hajd sretno uhodnji, evo nije ni vruce a ne bih rekla da ce kiisa[sm=smiley1.gif]




Carobno jutro -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 10:12:10)


IZVORNA PORUKA: LieToMe

mi se dovukli kod sveki, muski (mm i svekar) otisli na pijacu i u mesaru, ja i sveki pijemo kafu a malena gleda masu i medvjeda [sm=smiley1.gif]
carobno jutro [sm=bravo.gif]cestitam za stafetu [sm=bravo.gif]
sto se tice mg ja ne pijem taj u kesama, meni se pokazao jako los, znala i po 2-3 kese dnevno ali nista.
ziel mozda ti ima cudan ukus ako si ga tek probala jos onako sobne temperature. ja ga godinama pijem a najbolji je kad je malo hladniji
leptiric dobro nam dosla [sm=bravo.gif] cestitam na trudnoci i zelim ti skolsku trudnocu, lagan porod i lijepo druzenje ovdje s nama [sm=smiley1.gif]



ti pijes donat je li [sm=zmeden.gif]
ma i eni slabo pomazu ove kesice da ti iskreno kazeem, opet me hvataju grcevi. Istravih mm-a u toku noci kad zajadim[sm=jezicek.gif] Morat cu probat i ja sa tim donatom




*pcelica* -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 10:18:31)

Dobro jutro i od mene. Evo nam novog mjeseca [sm=bravo.gif] Da nam trudnoce i dalje budu lahke a terminusama lahki i brzi porodi. Sa javljanjima uzivo [sm=smiley36.gif]
Ja sam ustala u pola osam. Isfenirala se i napravila friz. Noktenalakirala. Pripremila sebi sta cu obuci jos mm i djeci. Djeca nece ici s nama ali bit ce u mladinoj kuci sa svekrvom. Joj sta mi se desilo, sreca pa sam bila u kuci. Nisam mogla da se odlucimkoje sandale da obucem. Dvoumila se izmedju jednih lakanih sa stiklom od 10cm i jednih drugih cija je stikla nekih 8cm ali je djon i peta od gume. To mi dajdza pravio za matursko vece. Bas onako svecane sandale. Kad iz tih sto mi je dajdza pravio sve nesto sitno crno ispada. Kontam sta je sad. Kad imam sta da vidim. Od stajanja sva impeta i djon ispucali. Peta se pocela mrviti. Mogla sam negdje bez stikle ostati [sm=smiley36.gif]




LieToMe RR -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 10:21:17)


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


IZVORNA PORUKA: LieToMe

mi se dovukli kod sveki, muski (mm i svekar) otisli na pijacu i u mesaru, ja i sveki pijemo kafu a malena gleda masu i medvjeda [sm=smiley1.gif]
carobno jutro [sm=bravo.gif]cestitam za stafetu [sm=bravo.gif]
sto se tice mg ja ne pijem taj u kesama, meni se pokazao jako los, znala i po 2-3 kese dnevno ali nista.
ziel mozda ti ima cudan ukus ako si ga tek probala jos onako sobne temperature. ja ga godinama pijem a najbolji je kad je malo hladniji
leptiric dobro nam dosla [sm=bravo.gif] cestitam na trudnoci i zelim ti skolsku trudnocu, lagan porod i lijepo druzenje ovdje s nama [sm=smiley1.gif]



ti pijes donat je li [sm=zmeden.gif]
ma i eni slabo pomazu ove kesice da ti iskreno kazeem, opet me hvataju grcevi. Istravih mm-a u toku noci kad zajadim[sm=jezicek.gif] Morat cu probat i ja sa tim donatom


ja u zadnje vrijeme urijetko popijem sumeci. te kese mi nista nisu pomogle, ali donat zakon stvarno.
ja sam svoje grceve povezala i sa onim mojim hendikepiranim koljenom i sto sam dugo radila. od kako sam na godisnjem nemam problema.
probaj s donatom, nece odmoci. on i probavu regulise.




Carobno jutro -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 10:21:24)


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Dobro jutro i od mene. Evo nam novog mjeseca [sm=bravo.gif] Da nam trudnoce i dalje budu lahke a terminusama lahki i brzi porodi. Sa javljanjima uzivo [sm=smiley36.gif]
Ja sam ustala u pola osam. Isfenirala se i napravila friz. Noktenalakirala. Pripremila sebi sta cu obuci jos mm i djeci. Djeca nece ici s nama ali bit ce u mladinoj kuci sa svekrvom. Joj sta mi se desilo, sreca pa sam bila u kuci. Nisam mogla da se odlucimkoje sandale da obucem. Dvoumila se izmedju jednih lakanih sa stiklom od 10cm i jednih drugih cija je stikla nekih 8cm ali je djon i peta od gume. To mi dajdza pravio za matursko vece. Bas onako svecane sandale. Kad iz tih sto mi je dajdza pravio sve nesto sitno crno ispada. Kontam sta je sad. Kad imam sta da vidim. Od stajanja sva impeta i djon ispucali. Peta se pocela mrviti. Mogla sam negdje bez stikle ostati [sm=smiley36.gif]


[sm=sad.gif][sm=sad.gif]
eto sa makar znas koje ces obuci[sm=smiley36.gif]
sretno na svadbi danas[sm=bravo.gif]




LieToMe RR -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 10:28:25)

pcelice jasta nego javljanja uzivo [sm=smiley36.gif] spisak u augustu nam je onako nabijen, u ovoj drugoj polovini.
ja sam imala tako problem sa cipelama [sm=smiley36.gif]. i to na poslu, sve ko ivica i marica, ostajali tragovi za mnom [sm=smiley36.gif] sreca uvijek imam rezervne cipele sa tako pozamasnom stiklom samo za sastanaka

lijep vam provod zelim, uzivaj!!!
mi cemo poslije rucka najvjerovatnije do grada, malo u provod ovako 2u1 [sm=smiley36.gif]




rose -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 11:06:36)

pozz zene konacnomsubota a da znam da u ponedjeljak ne moram na posao ...S me pustila do 9 da spvam..mm ima privatluk danas...fotografise jednu svadbu...tako da smao vazdan kuci same nas tri [sm=smiley36.gif]




rose -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 11:27:50)

jest meni cudno da je august i da imam cca 13 dana do termina....bas mi neobicno




Carobno jutro -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 11:38:53)


Rose, to je zenski parti danas u vas danas[sm=bravo.gif]

Meni jos cudnije jer kako se ti blizis tako i menii sitnije[sm=jezicek.gif] Jos kad rodis aBd..aauuuuuuuuuuu..radosave[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] jos malo jos malooo




rose -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 11:41:36)


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


Rose, to je zenski parti danas u vas danas[sm=bravo.gif]

Meni jos cudnije jer kako se ti blizis tako i menii sitnije[sm=jezicek.gif] Jos kad rodis aBd..aauuuuuuuuuuu..radosave[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] jos malo jos malooo


heh da ja sam ti prvi reper pocevsi od amnio [sm=smiley36.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




mala curica -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 12:08:15)

Zene dodje i avgust......
Pa trudnice moje lijepe ,sretno nasim terminusama da se sto lakse u bezbolnije porode i uzivaju u svojim zivim,zdravim i mirisnim bebicama.....ostale okruglice zelum vam uredne kontrole i dosta lupkanja vasih bebica....
Ljubimo vas i zelimo sve najbolje moja L i ja [sm=smiley27.gif]




ninuska -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 12:18:14)

I meni se ne svidja ukus donat-a. Pila sam ga nekad, a sad ne pamtum kad sam ga kupila. Doduse, ja ni kiselu vodu ne volim.
lleptiri dobro dosla [sm=bravo.gif].
pcelice lijep provod danas.sad bar znas koje ces obuci [sm=smiley36.gif] .
Mislila sam malu negdje izvesti, ali nemam snage. Sutra cemo mozda kod svekrve, pa nek se tamo izigra. Evo sam je pustila u bazen mada mi se cini da pohladna voda [sm=zmeden.gif]




LieToMe RR -> RE: Razgovori u ocekivanju beba-August (1.8.2015 12:18:19)

eeee jeste se raspisale [sm=smiley1.gif]
ja uzivam. L peca na balkonu ribice u kofi [sm=smiley36.gif] mm se uspjesno vratio sa pijace, uspjesno obavio zadatak [sm=smiley36.gif]
kasnije rucamo i idemo u zivot [sm=bravo.gif]

mala curice hvala puno na lijepim zeljama. puno pozdrava i pusa tebi i tvojoj princezi

rose od danas komforno broj unazad [sm=smiley36.gif] mada ti ni to nije neka garancija mozes ti i heftu ranije




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>