|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
30.6.2009 1:01:33   
milenium
pardon,ja sam misla da je riječ o dogovoru za prirodan porod,nisam znala da je riječ o carskom.Samo bi htjela nadodat da mi je veoma glupo što žene nemaju mogućnost da ih porodi onaj dr kod koga su vodile trudnoću.(osim ako potrefi na smjeni).a i to što suprug ne može prisustvovat mi je isto glupo,koda smo u africi.zaostajemo puno za drugim zemljama.katastrofa.ma sve mi se ovdje gadi. majka i njene potrebe bi trebale biti na prvom mjestu.a ne tamo neki propisi iz 19 og stoljeća.nebi nikad rodila u mostaru.user posted image

(odgovor članu ANNIAN)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
29.8.2009 14:52:38   
nerdzen
Drage moje trudnice, sto se tice Busica ja vam bas nista iz licnog iskusta ne mogu reci, ali mogu iz iskustva moje mame. Ivan Busic je porodio moju mamu samnom ´83g. u sarajevu, i ako je imala jako tezak porod tog covijeka pamti kao jako dobrog dr. i strucnjaka. Nazalost Busic vec odavno nije u Sarajevu al u slucaju da je ovdje definitivno bi sada vodio i moju trudnocu i nakon 26god. bio meni na porodu!!!! Mogu samo reci da je to zaista jedan jako divan covijek. A sto se tice sale, ja bi bila najsretnija da se svi dr. sale al da su podjednako veliki strucnjaci kao on!!!!!
od sale glava ne boliiuser posted image  

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
2.9.2009 14:31:50   
Dragička
Jel netko zna koliko košta inseminacija kod dr.Bušića otprilike

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu nerdzen)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
2.9.2009 14:46:23   
teatea
Ja sam bila kod njega na inseminaciji u 11.mj. 2007. Tada je koštala 300,00 KM, a sada ne znam, možda je i skuplja, jer mu je i obični pregled malo poskupio.

(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
3.9.2009 16:51:31   
luna77
mislim da je 400 ali imas u CITO.hr 1000 kuna je

(odgovor članu teatea)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
3.9.2009 22:28:40   
Rina26
Ja nemam pojma a ultrazvuk je 40 km

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
21.6.2010 14:40:10   
r o k o
Dali mi netko može reći koliko dr Bušić uzima novaca za carski ???

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
21.6.2010 14:49:49   
Anoniman
ne znam koliko novca uzima i ima li svoju cjenu al meni je vodio trudnocu i bio mi na porodu,pitaj nekog ili pitaj njega.

(odgovor članu r o k o)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
21.6.2010 14:53:27   
r o k o
pa evo pokušavam,netko mi spomenu cifru od 1000 KM pa mi to baš i nije normalno za carski zato i pitam ...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
21.6.2010 15:01:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: r o k o

pa evo pokušavam,netko mi spomenu cifru od 1000 KM pa mi to baš i nije normalno za carski zato i pitam ...



to je lupanje bezveze tako su meni govorili za porod pa ja mislila kredit dignutiuser posted image nije to kao sto se prica jer on bi ti sam rekao koliko da mu doneses..meni nikad nije trazio ni marke za 9 mjeseci.

(odgovor članu r o k o)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
21.6.2010 15:04:00   
r o k o
Ma nadam se noa onako mi djeluje ok,a bože moj svatko ima svoju cijenu i naravno da ih mi manje više na kraju nagradimo,samo me to zanimalo kontam trebat će i meni kredit :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
21.6.2010 15:07:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: r o k o

Ma nadam se noa onako mi djeluje ok,a bože moj svatko ima svoju cijenu i naravno da ih mi manje više na kraju nagradimo,samo me to zanimalo kontam trebat će i meni kredit :)



stvarno ne znam od nas je dobio za piće poslije poroda i to je to al kako je bio dobar prema meni nije mi zao iako sam protiv davanja para itd.

(odgovor članu r o k o)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
21.6.2010 15:23:29   
r o k o
i ja sam...samo znaš šta ,prije ovog spontani,prva beba,jedva je dočekali...vjeruj mi nije mi do rizikanja..

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
21.6.2010 15:51:42   
Anoniman
ma razumijem te al nije sve crno kao sto se prica bit ce to sve okuser posted image

(odgovor članu r o k o)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
21.6.2010 23:25:43   
Ben 10
Ako imaš uredno osiguranje zašto bi mu plaćala Cr?
Koliko sam pročitala kod tebe je zadak ,znači carski mora i nisi ga ti tražila da bi plaćala.
Ja sam 2 cr u Brankovcu i nisam ni marke dala.Nemoj unaprijed da mu daješ ništa ,a poslije možeš.Sada ako nešto nedao Bog pođe po zlu muž neka ti ima pripremljene pare pa ako- ako.100km mu dosta.


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
22.6.2010 9:57:21   
r o k o
Hvala vam drage moje,a ja vam javim kako je sve prošlouser posted image

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
22.6.2010 11:41:43   
anitaMO
draga ne sekiraj se 100 km će dosta biti.kakvi ludi krediti.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu r o k o)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
24.6.2010 10:12:13   
Dragička
meni je dr. Bušić radio hsg  i hvala mu puno  na njegovom optimizmu

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
12.7.2010 23:58:36   
tam
Meni je dr. Bušić vodio dvije ( 2. i 3. )trudnoće i oba puta me porodio.
Nakon prvog teškog poroda , njegove šale i optimizam su mi pomogle pri 2. i 3. porodu.
Upravo njegove šale su me oslobodile straha i panike pri porodu.
A što se tiče novca i plaćanja za vrijeme dvije trudnoće išla sam mu privatno svaki mjesec.
Nekad mi je naplaćivao UV 40KM, nekada 20KM a isto tako i na kraju nije mi naplaćivao ništa.

Ali isti tako kada je sve dobro i kada se završi sve dobro onda su vam svi DOBRI.

(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
13.7.2010 0:01:56   
milenium

IZVORNA PORUKA: tam

Ali isti tako kada je sve dobro i kada se završi sve dobro onda su vam svi DOBRI.


slažem se

(odgovor članu tam)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
13.7.2010 0:08:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tam

Meni je dr. Bušić vodio dvije ( 2. i 3. )trudnoće i oba puta me porodio.
Nakon prvog teškog poroda , njegove šale i optimizam su mi pomogle pri 2. i 3. porodu.
Upravo njegove šale su me oslobodile straha i panike pri porodu.
A što se tiče novca i plaćanja za vrijeme dvije trudnoće išla sam mu privatno svaki mjesec.
Nekad mi je naplaćivao UV 40KM, nekada 20KM a isto tako i na kraju nije mi naplaćivao ništa.

Ali isti tako kada je sve dobro i kada se završi sve dobro onda su vam svi DOBRI.


slazem se s tvojom zadnjom recenicom i drago mi je da i ti imas rijeci pohvale za njega jer netko je rekao da nikad nije cuo nista dobro o njemuuser posted image

(odgovor članu tam)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
13.7.2010 0:14:17   
milenium
to sam ja rekla noa,i stvarno je tako na žalostuser posted image ,njegovom krivicom je netko završio u zg na terapijamauser posted image ali to je sad već druga priča...

zato sam se složila:kad sve dobro prođe,dobar je SVAKI

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
13.7.2010 0:18:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

to sam ja rekla noa,i stvarno je tako na žalostuser posted image ,njegovom krivicom je netko završio u zg na terapijamauser posted image ali to je sad već druga priča...

zato sam se složila:kad sve dobro prođe,dobar je SVAKI


nisi ti jedina to rekla imam ja super prijateljicu iz Sirokog kojoj se kosa na glavi digne kad ga netko spomene..al prema meni je bio super bez stele i bez parauser posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
18.8.2010 16:44:17   
r o k o
Ej ljudi moj porod je bio nedavno,imala sam ugovoreni carski rez kod njega...ma ljudi znate šta stvarno je čovjek legenda,prvo jako je stručan i svoj posao je odradio junački što mi je najvažnije,sa druge strane zeza se i opusti te,razgovara,i nekako te ohrabri i naravno pazi na svoje pacijente one koje je potrebno,ove cendrave ženice kojima je sve ok pa kažu nije me posjetio ,pa on zajebant kaže svašta,sve neke ko same svetice da se zamisliš i kako su zatrudnile takve čovjek a i svo osoblje zaobilazi u širokom luku.On je tu kome treba i jako dobro zna raditi svoj posao. Ja definitivno ostajem kod njega :)

(odgovor članu ANNIAN)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
9.4.2011 21:41:53   
nina/mo
Ja razumijem da svaki dr. nekome može biti dobar ili loš u bilo čemu,ali moje mišljenje za Bušića je katastrofalno,da sam poslje poroda kojeg je on "vodio" bila u stanju ubiti ga,od zdrava djeteta zamal nije invalida doživotnog napravio,kao prvo držao me na dripu 23 sata,bogu dušu sam davala,molila Boga oboje da umremo,a to je za majku buduću dno dna,samo zbog seljačke priče da svako žensko mora roditi prirodnim putem (a šta ako ne ide) ,onda suvišnih komentara kao npr. pri pregledu kad kaže "ja kad uvučem volim i da zadržim",pa kakav si ti čovjek jebo te život,onda kad mi nisu mogli naći na ctg-u djetetove otkucaje srca poslje tog svega ikad su i one seste počele vrištat i plakat,njega nisu mogli nači jer nije spavao u bolnici,frajer izašo malo na mezu pošto sam rađala na Božić,da me nisu dr.Selma (anestezija) i dr. Soldo odveli na carski tu bi mi bio kraj,a i djetetu mi,pošto sam se i ja izgubila u neka doba tj.onesvjestila, a žestoko mogu trpiti,nisam neka cmizdravka,nisam ni slabašna,da me lako slomiti i nitko živ meni ne može popraviti mišljenje o tom čovjeku,on je za mene đubre sa dna kace!

(odgovor članu r o k o)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *