RE: Počela sa radom prva edukativna BH platforma! (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Od đačića do đaka



Poruka


Visnja RR -> RE: Počela sa radom prva edukativna BH platforma! (15.10.2015 11:21:39)


IZVORNA PORUKA: Bambi09

Veliko [sm=bravo.gif] za ovakav projekat.
Nisam sad u mogucnosti pregledati stranicu kako treba, ali cim ugrabim vremena ucinit cu to.
Iako sam stava da ne treba puno djecu uvlaciti u svijet interneta, vec sto vise forsirati printane literature, ko zna mozda bas nadjem odgovor na nas problem s ucenjem [sm=smiley1.gif]


saljemo djevojčici s Drine karticu [sm=bravo.gif] (posalji mi podatke u pp)

ako su djeca na netu onda bar nek taj net bude od koristi... moj misljenje




Bambi09 -> RE: Počela sa radom prva edukativna BH platforma! (15.10.2015 19:26:05)

Visnja poslala sam ti pp ali izgleda da nije prosla [sm=zmeden.gif]




Bambi09 -> RE: Počela sa radom prva edukativna BH platforma! (15.10.2015 21:02:58)

Sad smo ja i moja djevojcica zajedno pregledale i presle matematiku. U prvom dijelu od 38 pitanja odgovorila je tacno 35, i to 2 pitanja su sigurno joj bila tacna ali vjerovatno nesto nije ispravno u aplikaciji. Fakticki je odgovorila 37 pitanja tacno.
U drugom dijelu isto nije odgovorila 5 pitanja od kojih sam ja sigurna da je odgovorila 3 tacno. Ja bih zamolila da se provjere odgovori u aplikaciji da li su ispravni. U prvom dijelu matematike pitanja P3 i P5 prikazuje da su odgovori netacni a ja mislim da jesu. U drugom dijelu pitanja P2 i P3, te pitanja P18 P19 P20.




dambolina -> RE: Počela sa radom prva edukativna BH platforma! (16.10.2015 9:36:52)

Ponukana pricom na novoj temi za djake od VI do IX razreda, postavljam pitanje: da li se planira uvodjenje geografije? Nama bi recimo bilo jako korisno, jer vidim da dosta djece iz naseg razreda, a sedmi razred je u pitanju, ima problem sa geografijom.




Bambi09 -> RE: Počela sa radom prva edukativna BH platforma! (16.10.2015 9:43:29)

Ja sam pomislila da nema taj predmet jer jos nismo nabavili taj kredit, a vidis taj predmet nije ni uvrsten. I nama je problematika geografija, a sinoc mi je dokazala da matematiku rastura. Danas cemo obraditi bosanski jezik, pa cemo engleski. A bilo bi dobro kada bi bili zastupljeni svi predmeti pa svako neka se pronalazi gdje ima problema.




Visnja RR -> RE: Počela sa radom prva edukativna BH platforma! (16.10.2015 9:52:35)

uskoro ćemo dobiti odgovore od osnovna.ba

bambi poslala sam ti pp




Osnovna.ba -> RE: Počela sa radom prva edukativna BH platforma! (16.10.2015 11:43:06)


IZVORNA PORUKA: Bambi09

Sad smo ja i moja djevojcica zajedno pregledale i presle matematiku. U prvom dijelu od 38 pitanja odgovorila je tacno 35, i to 2 pitanja su sigurno joj bila tacna ali vjerovatno nesto nije ispravno u aplikaciji. Fakticki je odgovorila 37 pitanja tacno.
U drugom dijelu isto nije odgovorila 5 pitanja od kojih sam ja sigurna da je odgovorila 3 tacno. Ja bih zamolila da se provjere odgovori u aplikaciji da li su ispravni. U prvom dijelu matematike pitanja P3 i P5 prikazuje da su odgovori netacni a ja mislim da jesu. U drugom dijelu pitanja P2 i P3, te pitanja P18 P19 P20.


Samo nam napišite koji je curica razred i u privatnoj poruci nam napišite ime pod kojim ste se registrovali, pa ćemo provjeriti o čemu se radi. Lp




Osnovna.ba -> RE: Počela sa radom prva edukativna BH platforma! (16.10.2015 11:44:18)


IZVORNA PORUKA: dambolina

Ponukana pricom na novoj temi za djake od VI do IX razreda, postavljam pitanje: da li se planira uvodjenje geografije? Nama bi recimo bilo jako korisno, jer vidim da dosta djece iz naseg razreda, a sedmi razred je u pitanju, ima problem sa geografijom.


Biće i geografija kasnije, trenutno smo samo ovih šest predmeta koji se polažu za externu maturu, ali naravno idemo dalje- [sm=bravo.gif]




dambolina -> RE: Počela sa radom prva edukativna BH platforma! (19.10.2015 9:56:21)


IZVORNA PORUKA: Osnovna.ba


IZVORNA PORUKA: dambolina

Ponukana pricom na novoj temi za djake od VI do IX razreda, postavljam pitanje: da li se planira uvodjenje geografije? Nama bi recimo bilo jako korisno, jer vidim da dosta djece iz naseg razreda, a sedmi razred je u pitanju, ima problem sa geografijom.


Biće i geografija kasnije, trenutno smo samo ovih šest predmeta koji se polažu za externu maturu, ali naravno idemo dalje- [sm=bravo.gif]


pozurite sa geografijom sad kad vise nema drugih predmeta na eksternoj osim BHS, engleskog i matetmatike [sm=smiley1.gif]




madam x -> RE: Počela sa radom prva edukativna BH platforma! (20.10.2015 22:10:57)

Evo i ja malo pregledala temu, šta ja znam, vjerovatno nije loše, ali trebalo bi probati da bi se mogao dati sud. Za djecu koja imaju razvijenu naviku učenja je to nadogradnja. Eh sad me zanima kako to djeluje na učenike koji su veoma slabi u određenim predmetima?




Bambi09 -> RE: Počela sa radom prva edukativna BH platforma! (21.10.2015 7:42:35)

madam meni ovo bas djeluje super, ti kao roditelj da pomognes svom djetetu konkretno. Obicno ono kad hoces da pomognes i da uradis nesto sa djetetom moras izmisljati iz glave, npr. matematika moras skontati zadatak u glavi pa da ga pitas i da mu objasnis, a ovo je vec test spreman i ti mozes da postavljas pitanje, da razgovaras s djetetom i ujedno uvidis gdje stopa, da mu objasnis odmah tamo gdje grijesi. Meni je ovo super.




Bambi09 -> RE: Počela sa radom prva edukativna BH platforma! (2.11.2015 20:24:20)

Eh ovako, prvo moramo da se zahvalimo na poklon kartici za koristenje osnovna.ba [sm=bravo.gif]
A drugo, moramo da pohvalimo istu (Osnovna.ba) jer nam je pomogla u ucenju i pomogla nam je da popravimo ocjene. Naime, kao sto sam ranije pisala, djevojcica je imala problema sa ucenjem, izmedju ostalog sa matematikom. Prva ocjena je bila 2, a danas je to 5. Puno znaci kada imate gotov test pred sobom i mozete vidjeti u cemu dijete grijesi i pomoci da ispravi gresku. Mi smo uspjeli. Popravili smo matematiku sa 2 na 5, informatiku sa 3 na 5 i historiju sa 3 na 4. [sm=bravo.gif] Nastavljamo se druziti sa Osnovna.ba i nadamo se uspijehu.

P.S djevojcica se posebno zahvaljuje teta Visnji i salje joj ogromne poljupce [sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif][sm=rozica.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




Visnja RR -> RE: Počela sa radom prva edukativna BH platforma! (2.11.2015 20:44:06)

[sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




Bambi09 -> RE: Počela sa radom prva edukativna BH platforma! (5.2.2016 15:52:56)

Samo da pohvalim Osnovna.ba i preporucujem svim roditeljima da pogledaju o cemu se radi. Stvarno funkcionise i ja sam prezadovoljna. Hvala Osnovna.ba jer smo preko raspusta mogli zajedno da ponavljamo i budemo u kondiciji [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]