RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


ziel -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar (1.11.2015 6:41:05)

Travelove evo me nisam se jos porodila [sm=smiley36.gif] Nemam nikakve bolove za sad, javljacu se svakako u toku dana sa novim informacijama ako me zaboli ili bilo sta , da budete u toku [sm=smiley1.gif] Ali Pcelica ce garant prije mene, sutra je njen termin a vec 3 dana joj sluzni cep izlazi pomalo...


Prelazimo na temu novembar


http://www.ringeraja.ba/forum/razgovori-u-ocekivanju-beba---novembar_2662851.html




Pufnicaa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar (1.11.2015 9:16:42)


IZVORNA PORUKA: cauchy

Ma meni dlake smetaju, nerviraju me pravo. Plašim se samo da koristim epilator, preplašiću bebu s njim...[sm=smiley19.gif]
A na ostalim dijelovima (dakle osim stomaka i grudi [sm=smiley13.gif] ) ih je primijetno manje. Ne znam šta ću sa ovima na stomaku, stid me kada idem na UZ [sm=jezicek.gif]



Ja imala na stomaku nije bilo mngo ali ono isle u liniju kao ispod grudi dole do dna..i ja bas prosli mjesec cini mi se prilikom kupanja sinem ih yiletom tj brijacem normalno,kontam bas me briga nerviraju me hahaha i nisu vise nikako ni rasle niti je bockavo..nista..[sm=smiley36.gif]

Mom2B Mene je tako bolilo i sad nekad zna ispod desnih rebara i u rebra udara...eh to je meni bebi moj nogicama gurao,a kako su mashalla zivahni nas mora i zaboliti s vremena na vrijeme,to me danima bolilo bas ono kao da mi je upalo nesto medju rebra na uz tu su bile nogice bebe,onda se valjda bolje namjestio pa se smirilo,sad nekad kad se okrene i gura gore znam sta je heheh :D




ziel -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar (1.11.2015 9:40:08)

Zene presli smo na drugu temu. Imate link gore u mom zadnjem postu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 69 70 [71]