RE: Pasos za bebe (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodično zakonodavstvo



Poruka


Anoniman -> RE: Pasos za bebe (13.4.2010 14:58:26)

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: dadada

ni meni nisu trazili cips...trazili su mi jmbg i to je to...fino mi je rekao da ima sve u kompu...



Ima sve u računaru ako je dijete prijavljeno na CIPS. Ako nije, nema ga u računaru. [sm=smiley1.gif]
zar se u cipsu nedobija jmbg.. ako dijete ima jmbg znaci da je vec prijavljeno u cipsu...ma vise ne znam ni ja nista...zbunili ste me




acudesa -> RE: Pasos za bebe (13.4.2010 15:02:42)

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: dadada

ni meni nisu trazili cips...trazili su mi jmbg i to je to...fino mi je rekao da ima sve u kompu...

jmbg se dobija pri vađenju Rodnog lista


Ima sve u računaru ako je dijete prijavljeno na CIPS. Ako nije, nema ga u računaru. [sm=smiley1.gif]
zar se u cipsu nedobija jmbg.. ako dijete ima jmbg znaci da je vec prijavljeno u cipsu...ma vise ne znam ni ja nista...zbunili ste me


jmbg se dobije pri vađenju Rodnog lista




reallove -> RE: Pasos za bebe (13.4.2010 17:04:54)

mi se idemo slikati za pasos,kako ce to sve izgledati,Emin je nemiran[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




amela2208 -> RE: Pasos za bebe (13.4.2010 17:14:46)


IZVORNA PORUKA: reallove

mi se idemo slikati za pasos,kako ce to sve izgledati,Emin je nemiran[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

haj vi vi ste malo veci nego sta cu ja sa Sarom [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Kviki -> RE: Pasos za bebe (14.4.2010 15:42:12)

Jedan savjet mamama koje uskoro planiraju vaditi pasoš bebi - otiđite poslije podne jer je tada puno manja gužva. Ja sam danas išla oko 1 i odmah sam došla na red, čekala možda 5 minuta. A dolazila sam i jutros oko 11 i tad je bila poprilična gužva.




leona81 -> RE: Pasos za bebe (14.4.2010 17:28:45)

imam jedno pitanje...ja imam bosanski pasos a muz ima i bosanski i hrvatski...bebi mislimo zasad vaditi samo hrvatski...koja je procedura ako neko zna? on je negdje zagubio svoju domovnicu, pa da li moze otici samo do njih po novu domovnicu sa tim pasosom ili? 




reallove -> RE: Pasos za bebe (14.4.2010 19:43:27)

mi smo danas dobili svoj pasos,sada nam jos treba viza za BiH[sm=zmeden.gif]




reallove -> RE: Pasos za bebe (14.4.2010 19:44:37)

mm bosanac,ja bosanka,bebi treba viza,kako to[sm=zmeden.gif]




reallove -> RE: Pasos za bebe (14.4.2010 19:46:38)


IZVORNA PORUKA: amela2208


IZVORNA PORUKA: reallove

mi se idemo slikati za pasos,kako ce to sve izgledati,Emin je nemiran[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

haj vi vi ste malo veci nego sta cu ja sa Sarom [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

hehe,mogu da zamislim malu Saru,dusa mala,kako cete,a mene je Emin iznenadio,tako je bio miran da smo mogli uraditi slika koliko hocemo[sm=smiley1.gif]




Tity -> RE: Pasos za bebe (14.4.2010 19:54:18)

IZVORNA PORUKA: leona81

imam jedno pitanje...ja imam bosanski pasos a muz ima i bosanski i hrvatski...bebi mislimo zasad vaditi samo hrvatski...koja je procedura ako neko zna? on je negdje zagubio svoju domovnicu, pa da li moze otici samo do njih po novu domovnicu sa tim pasosom ili? 

Ne bih ti tačno znala ali znam da su nama tražili kopiju Domovnice [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anoniman -> RE: Pasos za bebe (14.4.2010 21:31:12)

IZVORNA PORUKA: leona81

imam jedno pitanje...ja imam bosanski pasos a muz ima i bosanski i hrvatski...bebi mislimo zasad vaditi samo hrvatski...koja je procedura ako neko zna? on je negdje zagubio svoju domovnicu, pa da li moze otici samo do njih po novu domovnicu sa tim pasosom ili? 

ja mislim da moze..mislim da ne bi trebalo biti problema...a sto se bebe tice, morate oboje otici da podnesete zahtjev prvo za domovnicu a onda i za pasos ili ti putovnicu...i mene to ceka..




taze_mlada -> RE: Pasos za bebe (14.4.2010 22:14:06)

cure ko zna provjereno: da li prilikom predaje moraju biti oba roditelja ili moze samo jedan a drugi da potpise prilikom preuzimanja??




Anoniman -> RE: Pasos za bebe (14.4.2010 22:17:16)

IZVORNA PORUKA: taze_mlada

cure ko zna provjereno: da li prilikom predaje moraju biti oba roditelja ili moze samo jedan a drugi da potpise prilikom preuzimanja??
moze...provjereno...tako smo mi[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Private -> RE: Pasos za bebe (14.4.2010 22:17:31)

prilikom predaje za pasos moraju biti prisutna oba roditelja,a podici pasos moze i jedan od njih dvoje.




taze_mlada -> RE: Pasos za bebe (14.4.2010 22:19:34)

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: taze_mlada

cure ko zna provjereno: da li prilikom predaje moraju biti oba roditelja ili moze samo jedan a drugi da potpise prilikom preuzimanja??
moze...provjereno...tako smo mi[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]



nekad skorije ili davno?





R&T@ -> RE: Pasos za bebe (14.4.2010 22:20:26)

Otku sad opet da moraju biti oba roditelja kod predaje?
Prosle godine sam isla samo ja!
Da nije ovaj biometrijski to naredio?




Anoniman -> RE: Pasos za bebe (14.4.2010 22:20:33)

IZVORNA PORUKA: Private

prilikom predaje za pasos moraju biti prisutna oba roditelja,a podici pasos moze i jedan od njih dvoje.
ja sam predala sama zahtjev za pasos bez ikakvih problema posto mi je muz bio na putu a on ga je onda podigao...pa ne haluciniram[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Anoniman -> RE: Pasos za bebe (14.4.2010 22:21:00)

IZVORNA PORUKA: taze_mlada

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: taze_mlada

cure ko zna provjereno: da li prilikom predaje moraju biti oba roditelja ili moze samo jedan a drugi da potpise prilikom preuzimanja??
moze...provjereno...tako smo mi[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]



nekad skorije ili davno?



prosle godine




taze_mlada -> RE: Pasos za bebe (14.4.2010 22:23:40)

jedino da nije doslo do promjene kako kaze tajra radi biometrisjkog.,...joj haj ga znaj....kontalka da sutra pokusam na pauzi ja sa malim samo tamo oko pola 1- 1....jer smo planirali u petak ali ujutro jer jedino tad muze moze.....




Anoniman -> RE: Pasos za bebe (14.4.2010 22:25:05)

IZVORNA PORUKA: taze_mlada

jedino da nije doslo do promjene kako kaze tajra radi biometrisjkog.,...joj haj ga znaj....kontalka da sutra pokusam na pauzi ja sa malim samo tamo oko pola 1- 1....jer smo planirali u petak ali ujutro jer jedino tad muze moze.....
a onda je najbolje da ih nazoves i pitas




mamma mumi -> RE: Pasos za bebe (14.4.2010 22:26:24)

interesuje me da li se mora ici u MUP po zahtjev i uplatnicu ili to mogu uplatiti u banci na uplatnici obicnoj_ Sutra sam htjela da odem uplatiti ali sam cula da moram otici u MUP po zahtjev i uplatnicu. Molim vas za brz odgovor, hvala vam




teacher75 -> RE: Pasos za bebe (14.4.2010 22:27:31)

joj i nas ovo ceka iduce sedmice, jos moram i ja sebi vaditi novi [sm=smiley13.gif]




taze_mlada -> RE: Pasos za bebe (14.4.2010 22:28:21)

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

interesuje me da li se mora ici u MUP po zahtjev i uplatnicu ili to mogu uplatiti u banci na uplatnici obicnoj_ Sutra sam htjela da odem uplatiti ali sam cula da moram otici u MUP po zahtjev i uplatnicu. Molim vas za brz odgovor, hvala vam



ja sam sebi vadila biometrisjki oko ng.. i pogledala na neti podatke oko uplate, uplatila i tek onda otisla u mup.... sad ti i treba samo uplatnica + licna i to je to... tj rodni list za dijete,, nema formulara ;)




R&T@ -> RE: Pasos za bebe (14.4.2010 22:32:15)

Hajde, javite nam ovo za prisustvo roditelja, ali "taze provjereno"!

Samo mi jos treba da odem sama s njom pa da nas vrate...




mamma mumi -> RE: Pasos za bebe (14.4.2010 22:33:57)

taze_mlada hvala na brzom odgovoru. Znaci ujutro odem u banku, uplatim za sebe i bebaca, i to je to. Super spasila si me ja vec kontam kako moram poraniti u onaj red da uzmem zahtjev. super , pusa




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>